Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Poker - gracie?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Poker - gracie?
witek0504

witek0504

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witek0504 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, mam takie pytanie czy grywacie w pokera? Chodzi np o NL Holdem Texas?
W necie leżą olbrzymie pieniądze. Gracze na wysokich stawkach wyciągają naprawdę kosmiczne sumy... Tylko do tego potrzebna jest dobra strategia, i duuuuużo nauki, bo nie jest to hazard jak się pewnie wszystkim wydaje...

Przy okazji jak ktoś chce zacząć grać to polecam darmowy kapitał 50$ po wypełnieniu quizu ;)

Napisane Sep 10, 2011, 11:43 am Ostatnio edytowane Sep 12, 2011, 11:22 pm przez master9017
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gram w texasa z kumplami, czasami na pokerstars

Napisane Sep 10, 2011, 12:22 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie zeby cos ale mi usuneli temat o poksie jak wrzucilem linka do pokerstrategy, wiec prosze go usunac:)

ja na p* mam torbe cos tam trzymam na pp, a tak to przez mature stracilem skilla. a grywalo sie grindowalo na fixie oj duuuuuuuuzo

Napisane Sep 11, 2011, 4:20 pm
toamto144

toamto144

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to toamto144 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na androidzie... na wp... sporadycznie... w szkole podłączamy się na jakiś stół i gramy na fanty w billarda prędzej... ^^

Napisane Dec 5, 2011, 10:04 pm
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubię pograć od czasu do czasu z kumplami na niewielkie pieniądze.

Napisane Dec 6, 2011, 5:15 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tajlor powiedział(a):
Lubię pograć od czasu do czasu z kumplami na niewielkie pieniądze.

+ ewentualnie jakieś fanty . ale to tak bardziej kości

Napisane Dec 8, 2011, 10:42 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja