Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Udane 這wy

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Udane 這wy, czyli dobry ciuch za ma陰 kas
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Tutaj mo瞠cie chwali si swoimi udanymi zakupami je郵i chodzi o obuwie i wszelakie elementy codziennego ubioru.
Od klapek, sanda堯w a po buty narciarskie i szaliki  ^^)

Pami皻ajcie- to ma by naprawd okazyjna cena a nie 10% obni磬a.
Podajemy cen i sklep/miasto w kt鏎ym upolowali鄉y okazj.

Zaczn od siebie.

Etnies Everton kupione na Florydzie w Burminghton. By jedynie m鎩 rozmiar.
Cena 19$ :D

KLIK

Napisane Sep 14, 2011, 4:17 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2011, 10:46 pm przez Wojtass
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

A ja bym da je郵i wygl康aj tak dobrze jak na tej jednej fotce.

Napisane Oct 12, 2011, 5:43 pm
orson91

orson91

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to orson91 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dobrze wygl康aj, lepiej jak na zdj璚iach. Nie ma przebarwie, tylko par p造tkich rys na przodzie i lekkie zagi璚ia u g鏎y.

Napisane Oct 12, 2011, 5:44 pm
dyniolskate

dyniolskate

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dyniolskate zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

JA za 130 z wliczon za janoskie premium n闚iki i 40 za lando tramp prawie n闚ki

Napisane Oct 13, 2011, 5:02 pm
xKapseLx

xKapseLx

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to xKapseLx zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja dzisiaj kupilem za 102,50zl biale janoskie nuffffki sztuki.

Napisane Oct 30, 2011, 10:58 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Znowu tk maxx?

Napisane Oct 30, 2011, 11:29 pm
xKapseLx

xKapseLx

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to xKapseLx zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jesli chodzi o mnie to kamuflage (allegro).
A janoskie w ogole byly w tk maxxie?

Napisane Oct 31, 2011, 12:45 am
stasioszalo

stasioszalo

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to stasioszalo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

vansy za 70 z z shipem z ibaja  ^^)

Cytuj:
Bluza Dc 120 z z shipem allegro

Torba Quiksilver 50 z tk maxx

Portfel Volcom 20 zl USa  ^^)

Napisane Oct 31, 2011, 8:55 am Ostatnio edytowane Oct 31, 2011, 11:30 am przez master9017
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Bluza z allegro pewnie jedna z dziesi徠ek fejk闚  ^^)

Napisane Oct 31, 2011, 9:59 am
Irek98

Irek98

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Irek98 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

w tk maxxie jezeli chodzi o buty bieda az piszczy . imo (tk gdansk)

Napisane Oct 31, 2011, 6:39 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jakos na poczatku lata poszukiwalem dobrych butkow na deske i rozmawiajac o tym ze znajomym zapodalem Mu kilka linkow z se po...200-300 z, po czm nastepnego ten zioomek podeslal mi butki

NIKE ZOOM TRE A.D.

(na zdjeciu wygladaja strasznie "dresiarsko", ale az zle nie jest ) no i od razu sie zajaralem, bo zapodal mi link na allegro, Zioomek sprzedawal je za 100 pln, od razu licytacja i czekamy, kupilem za 120 + przesylka.
Co do butkow: Na Allegro napisal, ze przymierzyl je i Go uwieraly, czy slyszal o "rozchodzeniu butow" nie wiem, ale mowil prawde - butki przyszly, pelne ometkowanie (ten papierek na "plastikowym sznorku" - nie mam pojecia jak to nazwac ), oryginalne pudelko, cena na pudelko wynosila 370 pln. Ale najwazniejsze ze rozmiar akurat byl tylko moj, a buciki wygodne, nowy model, a na desce swietnie sie w nich smiga :D wiec...

...  Udane υwy ;)

Napisane Nov 4, 2011, 10:11 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Rzeczywi軼ie maj ma這 deskorolkowy wygl康. Pr璠zej jak buty do kosza. Mo瞠sz zrobi fotk w realu ze spodniami?

Napisane Nov 4, 2011, 10:20 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Ja upolowa貫m dzisiaj na wymianie towaru w Lumpexie n闚ki sztuki gogle Scott ACS Amplifier za uwaga uwaga- 14z!!

http://www.sportactive.pl/galerie/g/gogle-scott-icon-otg-acs_6951.jpg
KLIK LINK

Napisane Nov 5, 2011, 12:19 am Ostatnio edytowane Nov 5, 2011, 12:24 am przez Wojtass
ArTiK

ArTiK

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ArTiK zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie no Wojtek GRATULACJE :d niezle wychaczy貫 :D

Napisane Nov 5, 2011, 1:55 pm Ostatnio edytowane Nov 5, 2011, 1:55 pm przez ArTiK
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

I jeszcze dzisiaj spodnie Circa Impala pro Adrian Lopez jak n闚ki za 8z XD

http://img8.burak.pl/img/b/6/4/e/spodnie-meskie-jeansy-circa-lopez-impala-slim-pant-blk.jpg

Napisane Nov 5, 2011, 3:26 pm Ostatnio edytowane Nov 5, 2011, 7:56 pm przez Wojtass
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Gdzie Ty to tak ogarniasz ?! :o

Napisane Nov 7, 2011, 3:21 pm
driverby

driverby

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to driverby zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

a ja upolowa貫m kurtke Circa za 8.50 z.Jak zrobie fotke to wrzuc i polecam ciucholand na stawowej w Katowicach du穎 markowych ubra

Napisane Nov 7, 2011, 3:46 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

guitarsk8 powiedzia(a):
Gdzie Ty to tak ogarniasz ?! :o

Lumpex- ca趾owita wymiana towaru XD

Napisane Nov 7, 2011, 3:56 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wy鈍ietl posty

ahh, niestety na dobry SecondHand trzeba tez trafic ;)

jedyne co do tej pory dobre wychaczylem to koszulka z SuperMan'em :D

Napisane Nov 7, 2011, 4:50 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

guitarsk8 powiedzia(a):
ahh, niestety na dobry SecondHand trzeba tez trafic ;)

jedyne co do tej pory dobre wychaczylem to koszulka z SuperMan'em :D

Ten sklep co ja kupi貫m dos這wnie nazywa si LUMPEX :P

Napisane Nov 7, 2011, 5:09 pm
koszula

koszula

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to koszula zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

guitarsk8
na farcie, ja juz dlugo poluje na zoom tre w jakiejs rozsadnej cenie :

Napisane Nov 7, 2011, 9:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja