Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Udane 這wy

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Udane 這wy, czyli dobry ciuch za ma陰 kas
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Tutaj mo瞠cie chwali si swoimi udanymi zakupami je郵i chodzi o obuwie i wszelakie elementy codziennego ubioru.
Od klapek, sanda堯w a po buty narciarskie i szaliki  ^^)

Pami皻ajcie- to ma by naprawd okazyjna cena a nie 10% obni磬a.
Podajemy cen i sklep/miasto w kt鏎ym upolowali鄉y okazj.

Zaczn od siebie.

Etnies Everton kupione na Florydzie w Burminghton. By jedynie m鎩 rozmiar.
Cena 19$ :D

KLIK

Napisane Sep 14, 2011, 4:17 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2011, 10:46 pm przez Wojtass
paczek95r

paczek95r

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to paczek95r zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

driverby powiedzia(a):
a ja upolowa貫m kurtke Circa za 8.50 z.Jak zrobie fotke to wrzuc i polecam ciucholand na stawowej w Katowicach du穎 markowych ubra

υo, gdzie dok豉dnie to si wybiore ?

Napisane Nov 8, 2011, 8:04 pm
cyc210

cyc210

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to cyc210 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Od ponad 2 lat chodz po tanich odzie瘸ch i outletach, to kilka najlepszych z這wionych okazji:
- nowa oryginalna koszulka LRG z roku 2009 - 5z - tania odzie,
- Vans Era nowe - 69z - TK Max,
- Nike Air Max LTD - 39z - tania odzie,
- czapka New Era (stan idealny, z naklejkami) - 2z - Roban,
- 3 oryginalne czapki New Ery w tym jedna nowa za oko這 45z - Allegro,
- koszulka Spit Fire i sweter Volcom w idealnym stanie - 10z - Roban,
- 2x koszulka DC, Girl, Ricta, Zoo York - ka盥a po 3-5z w taniej odzie篡,
- spodnie Volcom (ten sam model znalaz貫m w skateshopie na przecenie) - 15z - tania  odzie,
- bluza Circa i Lakai - 30z - Roban,

Napisane Nov 8, 2011, 8:15 pm
Rafau1102

Rafau1102

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Rafau1102 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

W豉郾ie lec do mnie dwie pol闚ki Alkopoligamia.com wybuszowane na allegro. Po 40z za sztuk :)

Napisane Nov 8, 2011, 9:37 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nooo my郵iwych coraz wi璚ej  ^^)

Napisane Nov 8, 2011, 11:52 pm
Szpachu

Szpachu

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Szpachu zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wojtass powiedzia(a):
guitarsk8 powiedzia(a):
ahh, niestety na dobry SecondHand trzeba tez trafic ;)

jedyne co do tej pory dobre wychaczylem to koszulka z SuperMan'em :D

Ten sklep co ja kupi貫m dos這wnie nazywa si LUMPEX :P

Nowy Targ? Jaka ulica?

Napisane Nov 9, 2011, 3:49 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

W rynku ko這 poczty. Ale nic ju nie znajdziesz XD Przegrzeba貫m wszystko!

Napisane Nov 9, 2011, 4:03 pm
Mygas

Mygas

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Mygas zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jordany 3 Pures za 35 z. jedyne wady to midsole popekany(da sie odnowic) no i wytarte zapi皻ki :). Allegro power!!!

Napisane Nov 9, 2011, 8:20 pm Ostatnio edytowane Nov 9, 2011, 8:24 pm przez Mygas
koszula

koszula

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to koszula zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Prosto El sharp
n闚ka za 115

Napisane Nov 9, 2011, 9:45 pm Ostatnio edytowane Nov 9, 2011, 9:46 pm przez koszula
Royek13

Royek13

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Royek13 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mygas powiedzia(a):
Jordany 3 Pures za 35 z. jedyne wady to midsole popekany(da sie odnowic) no i wytarte zapi皻ki :). Allegro power!!!

niby jakim cudem

daj fotki

Napisane Nov 9, 2011, 10:22 pm
Mygas

Mygas

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Mygas zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ta aukcja, na 篡wo wygl康aj o wiele lepiej (ich stan)

Napisane Nov 10, 2011, 8:05 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Zyga zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mygas powiedzia(a):
Ta aukcja, na 篡wo wygl康aj o wiele lepiej (ich stan)

fo ril? Nawet by mi do g這wy nie przysz這, 瞠 mo積a sprzedawa buty w takim stanie, a ju na 100% nie kupi.

Napisane Nov 10, 2011, 3:57 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Kryzys mnie zmusza, 瞠by sprzeda spodnie z ostatnich 這w闚 :( S w gie責zie.

edit: UP- Dok豉dnie. W豉軼iciel m鏬 chocia je porz康nie wyczy軼i aby by造 bia貫...

Napisane Nov 10, 2011, 4:04 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2011, 4:05 pm przez Wojtass
zigmae

zigmae

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zigmae zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

szkoda by這 tych 35 z na nie  :(

Napisane Nov 10, 2011, 4:35 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

strasznie dojechane te Jordany, nie wiem czy nawet te 35 z za nie to udany po堯w :) u mnie najwi瘯sza okazja to AJ VIII Aqua bez wk豉dek za 60 z, kupione 3 minuty po rozpocz璚iu aukcji - user chyba nie wiedzia, co sprzedaje :D

Napisane Nov 10, 2011, 4:55 pm
Royek13

Royek13

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Royek13 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

s ludzie i parapety, ale 瞠by urodzi si klamk

zazdroszcz tych aqua, m鎩 fav J's

Napisane Nov 10, 2011, 5:31 pm
Mygas

Mygas

Member
Wy鈍ietl posty

Hanka na Wawel!

Buty s spoko sam je sobie wyczyscilem i wygladaja ladnie a wy dalej latajcie w sofix'ach i butach z ortopedii

Napisane Nov 10, 2011, 10:06 pm
zigmae

zigmae

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zigmae zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mygas powiedzia(a):
Hanka na Wawel!

Buty s spoko sam je sobie wyczyscilem i wygladaja ladnie a wy dalej latajcie w sofix'ach i butach z ortopedii

kto  tu nie umie przyj望 krytyki  :rolleyes:

Napisane Nov 10, 2011, 10:15 pm
Mygas

Mygas

Member
Wy鈍ietl posty

zigmae powiedzia(a):
Mygas powiedzia(a):
Hanka na Wawel!

Nie interesuje mnie wasza krytyka bo jest bez sensu. Za 35 z nie dosta豚ym nigdzie tak wygodnego buta to 瞠 jest zniszczony to niczemu nie przeszkadza bo u mnie buty s zawsze rozwalone tak ju mam. A wi璚 krytyka os鏏 kt鏎a jara si glanami i 鄉iga w jednych przez 6 lat, butami ortopedycznymi i chu**** fitami mnie interesuje. Szkoda mi ciebie :)

Napisane Nov 10, 2011, 10:23 pm
zigmae

zigmae

Member
Wy鈍ietl posty

Mygas powiedzia(a):
zigmae powiedzia(a):
Mygas powiedzia(a):
Hanka na Wawel!

A wi璚 krytyka os鏏 kt鏎a jara si glanami i 鄉iga w jednych przez 6 lat, butami ortopedycznymi i chu**** fitami mnie interesuje. Szkoda mi ciebie :)

na jakiej podstawie tak twierdzisz nie znaj帷 mnie ?  ;)

Napisane Nov 10, 2011, 10:30 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Mygas powiedzia(a):
zigmae powiedzia(a):
Mygas powiedzia(a):
Hanka na Wawel!

Nie interesuje mnie wasza krytyka bo jest bez sensu. Za 35 z nie dosta豚ym nigdzie tak wygodnego buta to 瞠 jest zniszczony to niczemu nie przeszkadza bo u mnie buty s zawsze rozwalone tak ju mam. A wi璚 krytyka os鏏 kt鏎a jara si glanami i 鄉iga w jednych przez 6 lat, butami ortopedycznymi i chu**** fitami mnie interesuje. Szkoda mi ciebie :)

Widzisz. Jest jedna zasadnicza r騜nica bo MY NIKOGO NIE OBRA涉MY tylko m闚imy, 瞠 nigdy by鄉y nie kupili u篡wanych but闚 w tym stanie. Je郵i tego nie rozumiesz to jest mi przykro.

Napisane Nov 10, 2011, 10:45 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja