Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » girls!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
girls!
inezzz

inezzz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to inezzz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taak jestem dziewczyna.
i jezdze na desce i snow.
i dosc mam dyskryminacji..
ehh jak sie jakis chlopak dowie,ze jezdze to robi wielkie oczy i zaczyna sie smiac..
a czemu?

racja..malo dziewczyn jezdzi a jak juz to zeby pokazac sie na s-parku albo komus zaimponowac.
a tu sie liczy pasja.

wiec prosze o wyrozumialosc..
a dziewczyny niech sie nie boja..bo to jest o wiele lepsze niz extremalne malowanie paznokci.

no.

pis junajted.

pzdr. ;)

*Napisane Jan 1, 2006, 6:20 pm
maniopuro

maniopuro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maniopuro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh poprostu chłopcy mają wizie dziewczyn pieknych i delikatnych...
I jak śigasz na desce to sie smieja i zazdroszcza...
PS nieprzejmój sie tez jestem...chłopakiem :P

Napisane Jan 1, 2006, 6:29 pm
inezzz

inezzz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to inezzz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

delikatna to ja moge byc.. po godzinach. ;)

Napisane Jan 1, 2006, 6:35 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

maniopuro powiedział(a):

a co jest śmiesznego w tym że dziewczyna jeździ na desce?

jak lubi to robić, to niech to robi dalej...w desce nie liczy sie czy jest sie dziewczyną czy kolesiem...liczy sie pasja do tego co sie robi

Napisane Jan 1, 2006, 6:45 pm
Mikess

Mikess

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikess zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

inezzz powiedział(a):
delikatna to ja moge byc.. po godzinach. ;)

o czym mówisz? ;)
Ja do dziewczyn na desce nic nie mam, ale IMHO lepiej im w spódniczce niż w ochraniaczach

Napisane Jan 1, 2006, 7:42 pm
frettka

frettka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frettka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez jezdze i nie bede zakladac ochraniaczy bo latem od nich jebie a jezdzic bede i wiekszosc moich kumpli jest zadowolona za jest dziewczyna ktora sie chociaz stara cos robic (nawet jesli latwiej sie pokaleczyc czy poobijac) niz biegac po sklepach i kupowac modne ciuszki albo latac na solarke.

Napisane Jan 1, 2006, 11:15 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taaaa ja tez jezdze na snow i mysle nad decha. Ciesze sie ze coraz wiecej dziewczyn jezdzi i ze sa doceniane przez boyow. Znajda sie jednak tacy ktorzy powiedza "dziewczyny powinny siedziec w salonach pieknosci i w centrach handlowych a nie na desce w luznych ciuszkach :/ Takich nie zrozumiem nigdy... ;)

*Napisane Jan 1, 2006, 11:30 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

maniopuro powiedział(a):

no niewim czy wszyscy... ja na przykład leje na laske wymalowana i "piekną" w rózowej koszulecce i butach na obcasie z takim czubem na przodzie!!!
alejuz nie raz wypowiadałem siena podobne tematynatym forum
a dla lasek które jezdzą na desce lub czyms innym pełen respect!!

Napisane Jan 2, 2006, 8:26 am
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

maniopuro powiedział(a):

dokładnie.... poprostu nie lubię oglądać lasek[ wychodząc z założenia że jesteś taką:P] jak mają na przykład rozj****e kolano... no ale duży problem to nie jest i nie dyskryminuję nikogo ale nie przepadam za tym. Jeszcze żadnej skate-dziewczyny nie poznałem więc nie wiem w sumie... chyba we wrocku takowych nie ma.... Brawo za pasję inną niż wszystkie, moja ku**a od polskiego powiedziałaby że jesteś asertywna:P Aha i jeszcze
karrola powiedział(a):
Taaaa ja tez jezdze na snow i mysle nad decha. Ciesze sie ze coraz wiecej dziewczyn jezdzi i ze sa doceniane przez boyow. Znajda sie jednak tacy ktorzy powiedza "dziewczyny powinny siedziec w salonach pieknosci i w centrach handlowych a nie na desce w luznych ciuszkach :/ Takich nie zrozumiem nigdy... ;)
ja ich rozumiem nie ubieraj luźnych ciuszków w obcisłych lepiej wiadomo co widać:PP

Napisane Jan 2, 2006, 3:11 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2006, 3:13 pm przez zajactomek
frettka

frettka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frettka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dlaczego od razu luzne jak na deske? ja kocham obcisle i waskie spodnie i do tego jakies czarne buty na deske, yummie^^ byle nie lando :P :P :P

Napisane Jan 2, 2006, 4:06 pm
Greco

Greco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Greco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi tam dziewczęta na desce nie przeszkadzają :P

Napisane Jan 3, 2006, 12:45 pm
pytek

pytek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pytek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej looz dziewczyna na desce niewidze wtym zadnego problemu pozdrawiam :rolleyes: :rolleyes:)

Napisane Jan 3, 2006, 12:54 pm
gumen

gumen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powino byci was wiecej żebysimy my chłopacy was uczyli za pniodze bo co takla dziewczyna zrobi

Napisane Jan 3, 2006, 5:01 pm
Yeti

Yeti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yeti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne sa dziewczyny na deskach staraja sie i wogole skateboarding for fu****ng everybody

Napisane Jan 3, 2006, 5:57 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2008, 1:05 pm przez Yeti
frettka

frettka

Member
Wyświetl posty

qumen za pieniadze? na desce mozna sie tylko samemu nauczyc i nawet najlepsze platne korepetycje nie pomoga  :P

Napisane Jan 3, 2006, 9:49 pm
miandzik

miandzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miandzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie, może jak by sie wywaliła to ja na nią lol

Napisane Jan 3, 2006, 9:58 pm
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B) B) B) B) B) B)Nie prz4ejmować się i jeździc bez przerwy,to cię potem będą wszyscy uwielbiać(ja sam(nie sama :P)wolę dresiary niż umalowane,delikatne,pięknutkie,słodziutkie......nieno muszę to powiedzieć...nie powstrzymam się...JEBANE DZIWKI!)sorry za brzydkie wyrażenie ale po prostu takich bab malowanych z silikonami nienawidze :cyclops:

*Napisane Jan 5, 2006, 5:25 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mute powiedział(a):
B) B) B) B) B) B)Nie prz4ejmować się i jeździc bez przerwy,to cię potem będą wszyscy uwielbiać(ja sam(nie sama :P)wolę dresiary niż umalowane,delikatne,pięknutkie,słodziutkie......nieno muszę to powiedzieć...nie powstrzymam się...*****NE DZIWKI!)sorry za brzydkie wyrażenie ale po prostu takich bab malowanych z silikonami nienawidze :cyclops:

A powiedz mi kto je lubi :D

Napisane Jan 5, 2006, 5:28 pm
Koniczynka

Koniczynka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Koniczynka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie...!! to jest wkurzające jak sie  chłopacy nabijają z jakieś  dziewczyne która jeżdzi na desce :( cosik wiem to ze swojego przekonania:) :P

*Napisane Jan 5, 2006, 5:36 pm
frettka

frettka

Member
Wyświetl posty

no czy od razu sie nabijaja to nie wiem, mi pomagaja jak cos chce :P

karrola powiedział(a):

mute powiedzial:
    Nie prz4ejmować się i jeździc bez przerwy,to cię potem będą wszyscy uwielbiać(ja sam(nie sama )wolę dresiary niż umalowane,delikatne,pięknutkie,słodziutkie......nieno muszę to powiedzieć...nie powstrzymam się...*****NE DZIWKI!)sorry za brzydkie wyrażenie ale po prostu takich bab malowanych z silikonami nienawidze 

A powiedz mi kto je lubi :D 

czasem sie zastanawiam, nikt ich nie lubi a czemu jest ich zawsze tak duzo?:D

Napisane Jan 5, 2006, 7:30 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja