Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Cropp-dyskusja

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Cropp-dyskusja
michalex97

michalex97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalex97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie co powiecie o ubraniach croppa?http://img21.imageshack.us/img21/7204/croppc.jpg 

Napisane Sep 17, 2011, 10:45 pm Ostatnio edytowane Sep 17, 2011, 10:46 pm przez michalex97
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Osobiście omijam ten sklep szerokim łukiem. No chyba, że chcę kupić coś tanio do wyskoczenia 1-2 razy. Np. t-shirty za 30zł po wypraniu robią się szersze niż dłuższe.Jeansy oprócz koszulek kupiłem ale tu cena nie była już tak bagatelna bo 119zł.Po koszulki już nie wrócę. To wiem na 100%.

Napisane Sep 17, 2011, 11:13 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakoś ostatnio jest to dla mnie mało zjadliwe. Kiedyś wiele ubrań miałem z croppa. Wielu ludzi widywałem w ubraniach tej firmy, ale akurat praktycznie nigdy z tymi, które ja wybierałem :) Teraz chyba ostatnie co bym tam kupił to jeansy.Głównie t-shirty. Nie ze względu na jakość, czy co tam. Niektóre nadruki mi się podobały. A teraz? Wchodzę do sklepu i sam nie wiem na co patrzeć, po chwili wychodzę. Sklep się zmienił czy ja?

Napisane Sep 17, 2011, 11:30 pm
chik705

chik705

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chik705 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sklep się zmienił , ja mam jeansy i jestem z nich zadowolony ;) ale koszulki ... to już tragedia . Nadruki się ścierają w praniu a bluzy się niszcza . Ale starsze modele z croppa są nawet nawet .

Napisane Sep 18, 2011, 9:30 am
kozaczyk

kozaczyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaczyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3 lata temu ubierałem się w Croppie i teraz też czasami tam chodze ale po jeansy albo kurtki zimowe/jesienne. Kupiłem tam koszulke 3 lata temu(z bawełny) teraz mam już ją jako roboczą koło domu i faktycznie stała się szersza niż dłuższa. Ale materiałowo daje rade.

Napisane Sep 18, 2011, 6:59 pm
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś w croppie była całkiem inna jakość niż jest obecnie. Pamiętam jak kilka lat temu kupiłem sobie w croppie polar wtedy z najnowszej kolekcji, nosiłem go 2 lata i nic się z nim nie stało. Teraz w wakacje kupiłem sobie koszulę na przecenie. Krata, krój (slim fit), cena itp. w porządku, ale muszę ją prać ręcznie bo boje się że jak wrzucę ją do pralki to będzie nadawała się tylko do wyrzucenia.

Napisane Sep 18, 2011, 10:09 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bez kitu...:D kiedyś to tylko cropp, house itp. a teraz jak tam wchodze to mam wrażenie, że jestem na bazarze. Większość nadruków na koszulkach to prawie same napisy

Napisane Jan 29, 2012, 8:08 pm
mcc

mcc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mcc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sama ich kampania mówi sama za siebie:)

Napisane Oct 25, 2012, 11:33 am
nighthawk331

nighthawk331

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nighthawk331 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupiłem niedawno maskę 'termoaktywną'. Trzeba przyznać, jest ciepła. Chroni dobrze szyję przed wiatrem. Nie kupuję tam rzeczy, bo jakoś nie mają wiele do zaoferowania swoim asortymentem.

Napisane Feb 3, 2013, 4:00 pm
tomek550

tomek550

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek550 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co powiecie o kurtkach zimowych/narciarskich z cropp'a. opłaca się kupować po przecenie z tych 4 stowek za 2 ?

Napisane Feb 3, 2013, 4:38 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zależy jak wygląda ta kurtka bo widziałem "zimowe" z przeznaczeniem jak zwykła wiatrówka na jesień.

Napisane Feb 3, 2013, 4:42 pm
tomek550

tomek550

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek550 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam na myśli te widoczne na tej stronie .

Napisane Feb 3, 2013, 4:48 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta pierwsza wydaje mi się "gruba" szkoda że nie napisali z jakiego materiału jest zrobiona :(

Napisane Feb 3, 2013, 4:52 pm
koza710

koza710

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koza710 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tą pierwszą sam miałem w planach kupic jednak wszędzie je wyprzedano.
Naprawde bardzo porządna i jedna z lepszych kurtek jakie tam widziałem.
Mnóstwo kieszeni, dwa suwaki, końcówki rękawów zakończone jakby materiałem termicznym z dziurką na kciuk.
Szkoda, że musiałem się zadowolić tylko cienką kurtką z tej samej serii :C

Napisane Feb 3, 2013, 10:49 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś Cropp robił naprawdę fajne (i wzory i wykonanie) ciuchy, teraz...
próbuje kupić spodnie, nie ma, no nie ma ! Same pedziorurki gniotojajki które jak długością i w pasie były ok to miażdżyły jajka. Dramat jakiś.
Mam do tej pory kilka koszulek kupionych jak Cropp dopiero stawał się rozpoznawalną marką (z 6 lat temu) i dziwnym trafem pod szyją wyglądają lepiej niż kupione w zeszłym roku (z których to ściągacz pod szyją zrobił się jak szmata i odstaje).
Mam porównanie rocznej bluzy z Croppa, z 7 letnią Mass. Płacisz dwa razy więcej za ciuch a nosisz go 5 razy dłużej

Napisane Feb 5, 2013, 5:51 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o czapkach z *****n.

Napisane Feb 8, 2013, 7:12 pm
McDC18

McDC18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McDC18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

według mnie Cropp robi spoko ciuchy, wcześniej zamawiałem ciuchy z UrbanCity ale gdy kupiłem swoją pierwszą furę niestety mój portfel trochę zmalał i nie miałem zbyt dużego budżetu np. na spodnie za 250zł, wiadomo paliwo itd. więc zacząłem  kupować ciuchy z Croppa i nie narzekam :) t-shirty a dokładnie grafiki nie odchodzą od koszulki może trochę się kurczą pod wpływem prania ale nie jest tak źle, sweterki też niczego sobie także też nie mam do czego się przyczepić ale jak każdy sklep ma swoje wady i zalety :) ps. spodni i bluz jeszcze nie testowałem hah

Napisane Feb 10, 2013, 3:23 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja się nie angażuje w takie akcje jak "wyślij apel" do firmy ale wiem że niektórzy z Was chętnie sobie wyślą.

ekonsument.pl powiedział(a):

Metki polskiej marki odzieżowej *****aza w Bangladeszu. W katastrofie 24 kwietnia zginęło 1127 pracowników i pracownic szyjących ubrania znanych marek, w tym jak się okazuje, również Cropp.

Napisane May 27, 2013, 11:42 am
psycho44

psycho44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to psycho44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Często tam zaglądam, często widuję coś fajnego lub to samo co gdzie indziej lecz taniej. Denerwują mnie napisy "CROPP" na całe niektóre ubrania tak że niewidomy by zobaczył. Jeśli kupuję coś tej firmy to wybieram z małym napisem "cropp" ale przeważnie kupuję tam same buty innych firm które często są w korzystnej cenie. Mam też jedną kurtkę i parę koszulek, kurtka jest ok a koszulki straciły kolor po praniu. Podsumowując polecam tam zajrzeć jak szuka się taniej butów, można na coś fajnego trafić, a co do koszulek to lepiej dołożyć i kupić coś zaufanego.

Napisane May 27, 2013, 12:56 pm Ostatnio edytowane May 27, 2013, 5:50 pm przez psycho44
koralgo

koralgo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koralgo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Ja się nie angażuje w takie akcje jak "wyślij apel" do firmy ale wiem że niektórzy z Was chętnie sobie wyślą.

ekonsument.pl powiedział(a):

Metki polskiej marki odzieżowej *****aza w Bangladeszu. W katastrofie 24 kwietnia zginęło 1127 pracowników i pracownic szyjących ubrania znanych marek, w tym jak się okazuje, również Cropp.

Wyzysk!

Napisane May 27, 2013, 1:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja