Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Cropp-dyskusja

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Cropp-dyskusja
michalex97

michalex97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalex97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie co powiecie o ubraniach croppa?http://img21.imageshack.us/img21/7204/croppc.jpg 

Napisane Sep 17, 2011, 10:45 pm Ostatnio edytowane Sep 17, 2011, 10:46 pm przez michalex97
Wiky

Wiky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aktualnie tylko jeansy i kurtki. Koszulki są teraz do niczego.

Napisane May 31, 2013, 11:50 pm
M1kel

M1kel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M1kel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Firma leci łep na szyje , jedynym fajnym plusem jest to że wprowadzają do sklepu , przynajmniej ja sie spotkałem z Rydel Housem i za to wielki plus . Jedyne co mi się kiedyś podobało to pewnie fullcap i t-shirt z Cartmanem z South Park bodajze , ale obecnie to omijam Croppa szerokim łukiem.

Napisane Aug 24, 2013, 5:27 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

M1kel powiedział(a):
Firma leci łep na szyje , jedynym fajnym plusem jest to że wprowadzają do sklepu , przynajmniej ja sie spotkałem z Rydel Housem i za to wielki plus . Jedyne co mi się kiedyś podobało to pewnie fullcap i t-shirt z Cartmanem z South Park bodajze , ale obecnie to omijam Croppa szerokim łukiem.

Ostatnio ja widziałem buty Etniesa ;)

Napisane Aug 24, 2013, 5:42 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tego co wiem to Rydla już tam nie ma.

Napisane Aug 26, 2013, 9:33 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie pamiętam, czy już pisałem, ale uaktualnienie.

Ostatnio chodziłem po galerii z dziewczyną, szukając kilku nowych ciuchów dla mnie i dla niej.
Nigdzie nie było fajnych spodni, więc wpadłem na szatański pomysł - odwiedzenia sklepu, którego od jakiś 3-4 lat unikałem - każdy generalnie chodził w tych samych ciuchach na ulicy, z wielkim napisem Cropp, kolorowo jak u dzieci tęczy, przepłacanie za gówno marnej jakości, ale ,,modnie''. Wszedłem, wyszedłem - większa bieda, niż była kiedyś, porażka.

Kiedyś pamiętam, że była cała ścianka butów, teraz około 6-7 par na krzyż.

Napisane Aug 26, 2013, 1:51 pm
prlbmx

prlbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prlbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie pamiętam, czy już pisałem, ale uaktualnienie.

Ostatnio chodziłem po galerii z dziewczyną, szukając kilku nowych ciuchów dla mnie i dla niej.
Nigdzie nie było fajnych spodni, więc wpadłem na szatański pomysł - odwiedzenia sklepu, którego od jakiś 3-4 lat unikałem - każdy generalnie chodził w tych samych ciuchach na ulicy, z wielkim napisem Cropp, kolorowo jak u dzieci tęczy, przepłacanie za gówno marnej jakości, ale ,,modnie''. Wszedłem, wyszedłem - większa bieda, niż była kiedyś, porażka.

Kiedyś pamiętam, że była cała ścianka butów, teraz około 6-7 par na krzyż.
to szczera prawda

Napisane Aug 29, 2013, 9:20 pm
nelly1

nelly1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nelly1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja od jakiegoś czasu zamawiam koszulki w stylu cropp przez internet - ta sama jakość tylko cena znacznie niższa ... Tak więc Wam również polecam takie rozwiązanie ;)
Ostatnio upolowałem taką koszulkę: *********- podobną właśnie widziałem w sklepie cropp.

zyga / wyciąłem spamerski link

Napisane Jan 21, 2014, 1:10 pm Ostatnio edytowane Jan 21, 2014, 1:48 pm przez Zyga
Bamboszka

Bamboszka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bamboszka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właściwie to ich kolekcje niczym się nie wyróżniają - takie kolorowe ciuchy jak wszędzie. Jakość też bez rewelacji. Jedyny plus to częste obniżki i jakieś promocje.

Napisane Feb 28, 2014, 12:33 pm
ani5

ani5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ani5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cropp ma bardzo młodzieżowe ciuchy, nawet dla mnie już dziecinne, a nie mam jeszcze 20 lat  :rolleyes: chociaż ostatnio mieli w kolekcji  koszulowe takie bardziej eleganckie i skusiłam się na granatową w kwiatowy wzór  :rolleyes:

Napisane Jul 16, 2014, 1:55 pm Ostatnio edytowane Jul 16, 2014, 1:57 pm przez ani5
rudy-rsm

rudy-rsm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rudy-rsm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shit

*Napisane Jul 18, 2014, 5:58 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ani5 powiedział(a):
Cropp ma bardzo młodzieżowe ciuchy, nawet dla mnie już dziecinne, a nie mam jeszcze 20 lat  :rolleyes:  :rolleyes:

skoro nie masz jeszcze 20 lat to broń boże nie chodź w młodzieżówkach racja bo jeszcze bedziesz wyglądał/a adekwatnie do wieku  :stare:

Napisane Jul 20, 2014, 10:24 am
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam koszulkę z Croppa, znaczy jestem młody? Rewelacja.

Napisane Jul 21, 2014, 12:11 pm
rudy-rsm

rudy-rsm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rudy-rsm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik78 powiedział(a):

HEHE nie znaczy to, że jesteś starym plackiem :*

Napisane Jul 21, 2014, 6:15 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik78 powiedział(a):

nie znaczy tylko że młodo w niej wyglądasz :p

Napisane Jul 21, 2014, 8:52 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krolik ma żonkę studentkę więc musi nosić młodzieżówki :D:P

Napisane Jul 21, 2014, 11:12 pm
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie nie muszę. Moja żona lubi jak wyglądam dojrzale :P

Napisane Jul 22, 2014, 9:36 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciuchy kiepskiej jakości IMO, po jednym praniu masa dziurek na koszulce. To samo miałem ze spodenkami MASS i koszulką Element. Czasem się trafi, wiadomo, ale w Croppie to dość częste zjawisko ;P

Napisane Jul 22, 2014, 7:35 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krop jest chujowy

Napisane Jul 22, 2014, 8:03 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś w gimbazie się ubierałem w croppie, ale teraz nie ma szans bym coś tam kupił. Jakość ich produktów leży i kwiczy.

Napisane Jul 23, 2014, 12:43 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):
Ciuchy kiepskiej jakości IMO, po jednym praniu masa dziurek na koszulce. To samo miałem ze spodenkami MASS i koszulką Element. Czasem się trafi, wiadomo, ale w Croppie to dość częste zjawisko ;P

Nie masz czasem moli?

Napisane Jul 23, 2014, 10:02 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja