Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Cropp-dyskusja

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Cropp-dyskusja
michalex97

michalex97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalex97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie co powiecie o ubraniach croppa?http://img21.imageshack.us/img21/7204/croppc.jpg 

Napisane Sep 17, 2011, 10:45 pm Ostatnio edytowane Sep 17, 2011, 10:46 pm przez michalex97
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):
Ciuchy kiepskiej jakości IMO, po jednym praniu masa dziurek na koszulce. To samo miałem ze spodenkami MASS i koszulką Element. Czasem się trafi, wiadomo, ale w Croppie to dość częste zjawisko ;P

Nie masz czasem moli?

Na stówę. Pewnie cropp ma lepszej jakości bawełnę i mole wolą tą z koszulek croppa niż MASS czy Element :P

Dawno nic nie brałem u nich, bo nie było czego, ale koszulką z zombie-lifeguardem kupili mnie.

Napisane Jul 23, 2014, 10:42 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):
Ciuchy kiepskiej jakości IMO, po jednym praniu masa dziurek na koszulce. To samo miałem ze spodenkami MASS i koszulką Element. Czasem się trafi, wiadomo, ale w Croppie to dość częste zjawisko ;P

Ty to masz pecha do ubrań :( Mam jedną czarną koszulkę Croppa kupiona dwa lata temu (jeszcze rozmiar L, teraz noszę XL :D) i nie ma żadnej dziury. Pozdro

Napisane Jul 23, 2014, 11:10 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

Nie masz czasem moli?

Na stówę. Pewnie cropp ma lepszej jakości bawełnę i mole wolą tą z koszulek croppa niż MASS czy Element :P

Dawno nic nie brałem u nich, bo nie było czego, ale koszulką z zombie-lifeguardem kupili mnie.

Są cieńsze i wystarczy, że mole trochę to uszkodzą i wtedy robi się dziurka. A Mass wytrzymuje trochę więcej. Mi robiły się takie dziurki jak miałem mole. Moli nie ma dziurki się nie robią - przypadek? Nie sądzę. ;)

master9017 powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

Ty to masz pecha do ubrań :( Mam jedną czarną koszulkę Croppa kupiona dwa lata temu (jeszcze rozmiar L, teraz noszę XL :D) i nie ma żadnej dziury. Pozdro

Przecież napisał że to dopiero po praniu :rofl:

Napisane Jul 23, 2014, 11:57 am Ostatnio edytowane Jul 23, 2014, 12:04 pm przez Zyga
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
wrq powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

Nie masz czasem moli?

Są cieńsze i wystarczy, że mole trochę to uszkodzą i wtedy robi się dziurka. A Mass wytrzymuje trochę więcej. Mi robiły się takie dziurki jak miałem mole. Moli nie ma dziurki się nie robią - przypadek? Nie sądzę. ;)

master9017 powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

Przecież napisał że to dopiero po praniu :rofl:

Jak się przez dwa lata nie uprało to nie ma żadnej dziury :P

Napisane Jul 23, 2014, 2:17 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga nie koniecznie mole dziórki może robić też pralka...

Napisane Jul 24, 2014, 8:29 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2014, 8:30 pm przez wRiTer_Ka
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No co Ty. To chyba jak w rzece na tarce pierzesz :D

Napisane Jul 25, 2014, 8:44 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):

powanie i rybiki cukrowe tez wpierdalaja odziez...
niekoniecznie tylko mole przerabialam ten temat wietrzenie szafy itp...

po za tym nie gadam z Tobą bo mi temat wyrzucileś :foch:

Napisane Jul 25, 2014, 9:48 am
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):

Może być jeszcze wina kijanki (takiej dechy, którą się bije ubranie na kamieniu przy rzece), bo jakaś zadra może być w drewnie, albo sęk trochę wychodzić... łatwo zachaczyć i dziura powstaje. Za moich czasów lepsze kijanki robili.

Napisane Jul 29, 2014, 10:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja