Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Obuwie zimowe/trekingowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Obuwie zimowe/trekingowe
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat założony z myślą o obuwiu zimowym bądź trekingowym. Pytajcie o wszystko, co związane z butami na zimę, bo najważniejsze i tak jest to żeby naszym stopom było wygodnie, sucho i co najważniejsze - ciepło :)

Napisane Sep 18, 2011, 12:33 pm Ostatnio edytowane Dec 11, 2011, 10:24 pm przez powpow
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niecałe 6 lat temu kupiłem glany 14-ki od KMM. Dały radę przez 5 sezonów zimowych(i nie tylko), co najmniej jeszcze jeden sezon mam zamiar w nich chodzić. Z tego co pamiętam dałem za nie 279.  Do tej pory mój najlepszy zakup pod względem wytrzymałość/cena, jak do tej pory ~50zł/rok za buty? Dobra cena.

Napisane Sep 18, 2011, 1:28 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
niecałe 6 lat temu kupiłem glany 14-ki od KMM. Dały radę przez 5 sezonów zimowych(i nie tylko), co najmniej jeszcze jeden sezon mam zamiar w nich chodzić. Z tego co pamiętam dałem za nie 279.  Do tej pory mój najlepszy zakup pod względem wytrzymałość/cena, jak do tej pory ~50zł/rok za buty? Dobra cena.
to dobry interes zrobiłeś  :D  i to nieźle trzymają ale ..nie każdy lubi glany :( .

Napisane Sep 18, 2011, 1:32 pm Ostatnio edytowane Oct 11, 2011, 6:53 pm przez zigmae
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te kappy bardzo ładne, podeszwa wydaje się dosyć gruba w przeciwieństwie to tych pierwszych żółtków które wyglądają mi jak buty tylko do chodzenia po mieście.A jeśli chcesz buty na kilka lat mocnego używania to kup sobie SALOMON'y :)

Napisane Sep 18, 2011, 1:55 pm Ostatnio edytowane Sep 18, 2011, 1:56 pm przez Wojtass
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Francisy model SHED pociagną na zimę czy t letni obuw z futerkiem?

Napisane Sep 18, 2011, 3:21 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie chce mi się tłumaczyć że Kappy z tym logiem jeszcze wyglądają jak gówno, ale to nieważne, bo
Cytuj:
Materiał:    Skóra ekologiczna
toteż dopóki ktoś ci nie dopłaca za wzięcie ich, trzymaj się jak najdalej

Napisane Sep 18, 2011, 4:17 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dolar jakoś masakrycznie nie skoczy, to za jakiś czas planuje pozbyć się trochę złomu i brać się za Timberlandy 6 ich. Ale będę chyba kombinować z zakupem, wysłaniem do kogoś znajomego, czy rodziny w USA i stamtąd do Polski. Wszystko dlatego, że najtańsze na Ebaju nie mają opcji wysyłki na świat. Lekko licząc można się zamknąć w 350zł nawet, a u nas ceny chodzą ok 450-800zł.

Napisane Sep 18, 2011, 5:06 pm
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czyli Kappy odpadaja ze wzgledu na skore ekologiczna, a te miodowe z allegro ze wzgledu na cienka podeszwe. Moglibyscie mi polecic cos na podobe traperow ktore podalem w pierwszym poscie (wkladka 28cm) i w podobnej cenie ? Chodzi mi glownie o to aby wytrzymaly dwa sezony, nie przemakaly i zeby bylo mi w nich cieplo. (przepraszam za brak polskich znakow)

Napisane Sep 18, 2011, 5:30 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdyby nie ta przesyłka wynoszącą 60zł... http://allegro.pl/caterpillar-second-shift-tan-rozm-43-5-i1781403480.htmlzresztą, sam sobie poszukaj. Ogólnie firma robi niezłe buty, choć koparki lepsze. Choć miodowych nigdy bym nie tknął.

Napisane Sep 18, 2011, 6:12 pm
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kip3rek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja planuje zainwestowac w native fitzimmons

Napisane Sep 18, 2011, 6:13 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kip3rek powiedział(a):
ja planuje zainwestowac w native fitzimmons
ja to samo  ^^)  ale to jeszcze mamy czas do zimy :P

Napisane Sep 18, 2011, 6:43 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli mają być trekingowe zimowe to tak jak mówiłem- polecam firmę SALOMON. Jeśli albo trekingowe albo zimowe to sprecyzuj co bardziej. Bo często jedno z drugim się wyklucza. Ja sobie sprawiłem do łażenia po górach takie Timberlandy WoolRich model eurohiker za 49.99$ :)http://ecx.images-amazon.com/images/I/41NwLTvVzBL.jpg

Napisane Sep 18, 2011, 6:51 pm Ostatnio edytowane Sep 18, 2011, 7:03 pm przez Wojtass
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Wojtass powiedział(a):
Nie wiem czy ktokolwiek z Was w ogóle ma pojęcie co kolega chce.Napisał- buty trekingowe/zimowe!!!!!!!!!!Nie chodaki do bujania po dzielni tylko buty do chodzenia na dalekie trasy, często po górach- skałach i kamieniach!!!!!!!!!!!Więc bądźcie tak mili i nie oferujcie mu tu jakiegoś obuwia roboczego czy trampek.Jeśli mają być trekingowe zimowe to tak jak mówiłem- polecam firmę SALOMON.Jeśli albo trekingowe albo zimowe to sprecyzuj co bardziej. Bo często jedno z drugim się wyklucza.
temat jest nie tylko z myślą o nim tylko o ogólnej dyskusji o butach zimowych i trekingowych :}

Napisane Sep 18, 2011, 6:57 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

zigmae powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):
Nie wiem czy ktokolwiek z Was w ogóle ma pojęcie co kolega chce.Napisał- buty trekingowe/zimowe!!!!!!!!!!Nie chodaki do bujania po dzielni tylko buty do chodzenia na dalekie trasy, często po górach- skałach i kamieniach!!!!!!!!!!!Więc bądźcie tak mili i nie oferujcie mu tu jakiegoś obuwia roboczego czy trampek.Jeśli mają być trekingowe zimowe to tak jak mówiłem- polecam firmę SALOMON.Jeśli albo trekingowe albo zimowe to sprecyzuj co bardziej. Bo często jedno z drugim się wyklucza.
temat jest nie tylko z myślą o nim tylko o ogólnej dyskusji o butach zimowych i trekingowych :}
No to sorry ale jeżeli zakładasz temat o butach trekingowych a piszesz o wypadach na miasto to jedno drugiemu przeczy.MIeszkam w górskiej stolicy i wiem jak wyglądają buty trekingowe a jak zwykłe trapery czy obuwie robocze.

Napisane Sep 18, 2011, 7:02 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

powpow powiedział(a):
Byłyby używane głównie do wypadów na miasto, spacerów, szkoły.
:cyclops:jak widzisz jest mowa o butach "na miasto "

Napisane Sep 18, 2011, 7:08 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja latam w czarnych martensach 10tkach.

Napisane Sep 18, 2011, 7:27 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z zimowych butów polecam przejrzeć marki Timberland, Caterpillas, Heavy Duty, Wojas. w tym roku kupiłem sobie The North Face Back To Berkeley, na forach czytałem dobre opinie, więc mam nadzieję, że się sprawdzą :)

Napisane Sep 18, 2011, 9:27 pm
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

zigmae powiedział(a):
powpow powiedział(a):
Byłyby używane głównie do wypadów na miasto, spacerów, szkoły.
:cyclops:jak widzisz jest mowa o butach "na miasto "
Jeżeli chodzi o obuwie trekingowe/zimowe to zakładając ten temat miałem na myśli wszystkich userów zainteresowanych takim obuwiem. Akurat w moim przypadku jest mowa o typowych traperach dla "mieszczucha" :)

Napisane Sep 18, 2011, 9:34 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamie_thomas powiedział(a):
z zimowych butów polecam przejrzeć marki Timberland, Caterpillas, Heavy Duty, Wojas. w tym roku kupiłem sobie The North Face Back To Berkeley, na forach czytałem dobre opinie, więc mam nadzieję, że się sprawdzą :)
skąd brałeś btb ?

Napisane Sep 18, 2011, 10:58 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://cdn.hypebeast.com/image/2011/09/the-north-face-back-to-berkeley-boot-1.jpg

najnowsze TNF B-T-B, całkiem przyjemne dla oka ;)

Napisane Sep 19, 2011, 5:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja