Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Dodatki » Czapki zimowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czapki zimowe
qba97

qba97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qba97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemaneczko,jakie polecacie czapeczki na zimę? Ja się zajarałem tą :
http://pl.skate-europe.com/details/87526-czapka-zimowa-z-daszkiem-dc-big-star.html
I zamawiam jakoś pod koniec października. Jakie macie zdanie o takich czapeczkach,piszcie.

Napisane Sep 24, 2011, 4:57 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zero podjary te czapy z pomponem nie wyglądają ;)

Napisane Nov 1, 2011, 9:54 pm
wypad

wypad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wypad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie muszą. ważne, że mishka.

Napisane Nov 2, 2011, 4:08 pm Ostatnio edytowane Nov 2, 2011, 4:09 pm przez wypad
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyglądają tak właśnie dlatego, że to Mishka, te wyżej są fajne.

Napisane Nov 2, 2011, 4:30 pm
skateman19

skateman19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateman19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znalazlem podobna czapke zimowa z daszkiem tylke ze z firmy b3

czapka zimowa b3 model grid

Napisane Nov 17, 2011, 1:50 pm
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzisiaj wpadł do mnie Carhartt a18 navy. Konkretna, dosyć gruba czapa :)

http://images.drillspot.com/pimages/7717/771746_300.jpg

Napisane Nov 17, 2011, 3:12 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o ile ma się do czego ubrać, nie każdy potrafi je dobrze nosić

Napisane Nov 17, 2011, 10:26 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CZAPY SUPREME ZIMOWE DO OGARNIĘCIA

KLIK  KLIK

Napisane Nov 28, 2011, 12:52 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

portfelik powiedział(a):
haha czy mnie po*****lo czy te czapy sa po 2 stowy  ja sie nie znam moze to i nawet tanio ale kto jest tak po*****ny zeby za mycke dac 200+?:D

Rozumiem, że nie dało się tego napisać bez wulgaryzmów?
Enyłej... Mało który z moich ciuchów kosztował ponad 200zł :D Jedynie to kurtki i gacie na snowa ale za czapkę więcej niż 80 bym nie dał. Tym bardziej za myckę w których kilkadziesiąt lat temu chodzili moi dziadkowie  ^^)

Napisane Nov 28, 2011, 11:10 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakbym miał hajs to bym brał, póki co zbieram na kurtkę i buty

Napisane Nov 28, 2011, 3:03 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):
jakbym miał hajs to bym brał, póki co zbieram na kurtkę i buty

A czemu byś je brał bo ja też nie rozumiem 200 zł za czapke. Może ktoś powie co jest super w tych czapkach (marka supreme mi się podoba ale te czapki są zwykłe, dupy nie urywają niczym z wyglądu się nie różnią od normalnych czapek bez napisu Supreme)

Napisane Nov 28, 2011, 3:24 pm
mac1000

mac1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mac1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha, 200 zł za taką czapke :D ale fail. Zwykła czapka z logiem. Ja to oglądam i widze (5 kolorów)
200zł i mysle hmm 5 czapek za 200zł, taka sobie okazja. A jeszcze sie okazuje ze to za sztuke :D

Napisane Nov 28, 2011, 4:20 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.bleta.pl/photos/1320662711.jpg
http://www.bleta.pl/photos/1321193370.jpg

Napisane Nov 28, 2011, 4:25 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Naprawdę barrdzo nowatorsko :rolleyes:

Zwykłe logo na zwykłej czapce tylko wszystko różni się kolorami, przygarnąłbym zieloną,szarą jasną no i ten fiolet ładny

Napisane Nov 28, 2011, 7:28 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No czapki z Chin i własne logo :) A cena pewnie kosmos bo "oryginalne i nowatorskie" hyhyhy

Napisane Nov 28, 2011, 7:38 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chodzi mi o kolory, 49 zł.

Napisane Nov 28, 2011, 7:43 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wchodząc do galerii czy innego badziewia raczej trudno wyjść z niej z dobrej jakości zwykłą, jednokolorową, bawełnianą czapką za mniej niż 50zł. Nie każdy chce byc outstanding(jak to po polsku?:P)

Napisane Nov 28, 2011, 7:58 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

No kolory spoko ale czemu wywijane i takie głębokie...

a taki offtop: BLUZA SUPREME

Napisane Nov 28, 2011, 8:00 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2011, 8:06 pm przez Wojtass
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mygas powiedział(a):

Może ktoś powie co jest super w tych czapkach

płacisz za markę w większości, to wiadome. ale też z jakość (wszystkie made in usa) i wzory które są proste i świetne, kroje też są fajne

no to pokaż jaka czapka zimowa Tobie urywa dupe, bo jestem ciekawy, tak bez hejtu

Napisane Nov 28, 2011, 9:11 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2011, 9:12 pm przez FSM
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

FSM powiedział(a):
Mygas powiedział(a):

Może ktoś powie co jest super w tych czapkach

płacisz za markę w większości, to wiadome. ale też z jakość (wszystkie made in usa) i wzory które są proste i świetne, kroje też są fajne

no to pokaż jaka czapka zimowa Tobie urywa dupe, bo jestem ciekawy, tak bez hejtu

Wzory które są oklepane. Tak naprawdę to marka Supreme to nic. W ich kolekcjach pojawiąją się pistolety na wodę, gwizdki, pompki do rowerów, miski dla psa. Wzory żadne nowe wszystko oklepane nie reprezentuje żadnego nurtu. Czapka zimowa ma być dobra jakościowo ma mieć kształt porządny, nie obiążać kieszeni, ma być w niej ciepło, ma mieć fajny kolor. I jest problem bo ja nie noszę czapek w ogóle więc nigdy nie miałem takiej co mi by dupe urwała. I tak wg to jest marka skateboardowa a ma ceny jakby to jakiś projektant mody robił np Calvin Klein. Ona nawet jest droższa od Calvina i jest mało znana.

Napisane Nov 28, 2011, 9:28 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2011, 9:32 pm przez Mygas
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

tu sie mylisz, bo supreme to jeden z tych brandów który ustala trendy, a reszta marek często podąża za nimi
ale nie będę tłumaczył, fenomen tej marki trzeba zrozumieć i tyle, a siedząc na andegrandzie tylko, na pewno go nie zrozumiesz
poza tym te czapki mają wszystkie cechy które wymieniłeś oprócz 'nie obciążać kieszeni', bo to cecha względna, nie każdy patrzy na cene

Napisane Nov 28, 2011, 9:33 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2011, 9:34 pm przez FSM
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja