Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Dodatki » Czapki zimowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czapki zimowe
qba97

qba97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qba97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemaneczko,jakie polecacie czapeczki na zimę? Ja się zajarałem tą :
http://pl.skate-europe.com/details/87526-czapka-zimowa-z-daszkiem-dc-big-star.html
I zamawiam jakoś pod koniec października. Jakie macie zdanie o takich czapeczkach,piszcie.

Napisane Sep 24, 2011, 4:57 pm
mac1000

mac1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mac1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"ale nie będę tłumaczył, fenomen tej marki trzeba zrozumieć i tyle, a siedząc na andegrandzie tylko, na pewno go nie zrozumiesz "
o kurde, jestem chyba ciulem ktory sie nie zna, bo nie przeczytalem tego, że supreme jest zaje bista :(

Napisane Nov 28, 2011, 9:36 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skoro tak sądzisz, spoko, możesz być
chodzi o to że andegrand to forum o sportach. ktoś powie 'supreme to skate marka' rajt, skejt marka to była to 10 lat temu i dalej, ale teraz to już nie za wiele ma z tym wspólnego
a ma wspólnego dużo ze streetwearem, o którym tutaj nie ma mowy

Napisane Nov 28, 2011, 9:40 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2011, 9:41 pm przez FSM
mac1000

mac1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mac1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-czapka supreme 200zł
-czapka ""xxx" jakich pełno identyczna z innym znaczkiem do 50 zł

hmm, supreme lepsza, lepsza styłówka, ale tylko dla kumatych którzy śledzą fora o tej tematyce, nie taki chłam jak andegrand...

Napisane Nov 28, 2011, 9:43 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
tu sie mylisz, bo supreme to jeden z tych brandów który ustala trendy, a reszta marek często podąża za nimi
ale nie będę tłumaczył, fenomen tej marki trzeba zrozumieć i tyle, a siedząc na andegrandzie tylko, na pewno go nie zrozumiesz
poza tym te czapki mają wszystkie cechy które wymieniłeś oprócz 'nie obciążać kieszeni', bo to cecha względna, nie każdy patrzy na cene

Sry ale tam tylko 1 czapka miała spoko kształt. ten brand jest od 1994 roku połowa brandów sb została stworzona wcześniej, połowa kolekcji z tego brandu to kolaboracje więc raczej za wiele to on nie ustala. Co do cena to nie wiem co do niej ma "made in usa", dużo limitowanych najek jest made in china, tajlandia ch** wie co jeszcze i kosztują po kilka tysięcy. Sry ale na cene nie patrzy tylko ten co sra pieniedzmi bo czapa za 60 zł będzie taka sama jak ta za 200 zł. Wole te 140 zł dołożyć na buty które robią największą robotę w streetwearze ;)

Napisane Nov 28, 2011, 9:57 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok, każdy ma swoje zdanie ;)
dodam tylko że cena nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę dzisiejszy wysoki kurs, w londyńskim sklepie zapłacilibyście tyle samo, albo i więcej
5!

Napisane Nov 28, 2011, 10:03 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umówmy się, Supreme to nie jest marka dla wszystkich - to brand dla tych, którzy naprawdę się nim jarają, identyfikują i są w stanie zapłacić każdy hajs za produkt z charakterystycznym logo. z tymi czapkami jest jak z każdym innym elementem garderoby - jeden zapłaci 500 zł za Jordany, drugi woli Cormaxy, i tyle.
no i fakt jest taki jak napisał FSM, Supreme wyznacza trendy w całeym tym streetwearowym biznesie, lookbooki, 5-panele, flanele, patterny, kolaboracje, celowa selekcja konkretnych modeli butów w kolaboracjach.. to wszystko tworzy jedną spójną całość.

ja jak wiem, że mogę sobie w danej chwili pozwolić na nutkę ekskluzywności i coś, co zawsze chciałem mieć to nie jestem przesadnie oszczędny.

Napisane Nov 28, 2011, 10:34 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byłem dzisiaj w kilku sklepach tak z nudów i w żadnym nie było ani jednej czapki w takich kolorach jak te BLETA.pl
Wszystkie odcienie szarości i tona czarnych ale z takich kolorowych to żywcem nic!
Ktoś kto by z Chin sprowadził takie jak te bleta to nieźle może się obłowić.

Napisane Nov 30, 2011, 1:38 pm
Tigero

Tigero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tigero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Swoją drogą moja new bardzo kolorowa czapka na snowboard i nie tylko  :)
http://img600.imageshack.us/img600/2518/czapaq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

*Napisane Nov 30, 2011, 7:07 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
portfelik powiedział(a):
haha czy mnie po*****lo czy te czapy sa po 2 stowy  ja sie nie znam moze to i nawet tanio ale kto jest tak po*****ny zeby za mycke dac 200+?:D

Rozumiem, że nie dało się tego napisać bez wulgaryzmów?
Enyłej... Mało który z moich ciuchów kosztował ponad 200zł :D Jedynie to kurtki i gacie na snowa ale za czapkę więcej niż 80 bym nie dał. Tym bardziej za myckę w których kilkadziesiąt lat temu chodzili moi dziadkowie  ^^)

nie dalo bo jak widze takie cos i biednych rodzicow to plakac sie chce. ciekawe ile kosztuje ubranie wyhajpowanego dzieciaka;d

Napisane Dec 3, 2011, 3:42 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

portfelik powiedział(a):
. ciekawe ile kosztuje ubranie wyhajpowanego dzieciaka;d

liczyć z butami ?

Napisane Dec 4, 2011, 11:41 am
driverby

driverby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to driverby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie mega jaram tą  CzApKą Dc,co o niej sądzicie ?. prosze o odp. i wasze opinie

Napisane Dec 4, 2011, 2:33 pm Ostatnio edytowane Dec 5, 2011, 10:33 pm przez driverby
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

jest słaba bo to dc

UPDATE CZAPEK PREEEME

SUPREME CZAPKI KUPUJ ZIOMKU KLIK KLIK

doszło modeli, doszło kolorów, zmieniły się ceny, jedne spadły, drugie wzrosły
+ pare akcesoriów

nie dla biednego skejta pamientaj ziomku
STOP HATIN

Napisane Dec 13, 2011, 7:05 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2011, 7:06 pm przez FSM
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Się jarałem, to se kupiłem, ale bardziej dla zwały.

Jestem w ch** prawilny !

http://img196.imageshack.us/img196/3069/16632516993937304741010.jpg

Napisane Dec 13, 2011, 9:13 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Się jarałem, to se kupiłem, ale bardziej dla zwały.

Jestem w ch** prawilny !

http://img196.imageshack.us/img196/3069/16632516993937304741010.jpg

hahahahha petarda :D Żarówa!

Napisane Dec 13, 2011, 9:24 pm
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
nie dla biednego skejta pamientaj ziomku

To było niepotrzebne.

Napisane Dec 13, 2011, 10:27 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaisty milordzie!

Swoją drogą, nawet ta czapka z bazaru bije SUPREME na mordę.

Napisane Dec 13, 2011, 10:37 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/12/e8079fe27963d5aee0e91b82cba0c28f.gif?1323814055

Swoją drogą, nawet ta czapka z bazaru bije SUPREME na mordę.

Napisane Dec 15, 2011, 4:11 am
whitey

whitey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to whitey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w temacie snapów wrzuciłem to i tu przypropsuje bo lubie tą firmę
http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hphotos-ak-ash3/487967_10152546355720344_973386178_n.jpg

polecam na maxa, kupuje od ziomeczkow już jakiś czas i wsio to high quality:-)

Napisane Feb 15, 2013, 11:51 am
skrzattek

skrzattek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skrzattek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema! Szukam czapki zimowej z motywem kamuflażu(camo/moro?), ale nie chodzi mi o jakieś czapki dla myśliwych czy wędkarzy. Polecicie jakiś sklep, bo sporo już przejrzałem, a nie znalazłem nic ciekawego, a to chyba "modny" motyw w tym sezonie.

Pozdro!

Napisane Mar 12, 2013, 3:42 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukaj NEFFa.

Napisane Apr 14, 2013, 4:52 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja