Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » chocolate - hot chocolate

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
chocolate - hot chocolate, chocolate - hot chocolate
girl

girl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to girl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o filmie hot chocolate ?

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane May 7, 2005, 8:33 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:39 pm przez Karwan89
Frank

Frank

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Frank zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogólnie film nie podobał mi się... Choć niektóre momęty w filmie były świetne.

Napisane May 7, 2005, 8:37 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubie teamu cocolata i nie mam zamiaru ściągać tego filmu....no może kiedyś :)

Napisane May 7, 2005, 9:06 pm
bizaar

bizaar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bizaar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo dobry film.. najleopsze oczywiście przerywniki np. jak na płonącej desce jadą przez miasto albo jak cały team wykonuje naraz te same triki

film napewno bardzo mi się podobał

Napisane May 9, 2005, 4:11 pm
offspring3

offspring3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to offspring3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzisiaj oglądałem- tricki srednie jednak jest klimat. i przesłanie! od teamu

Napisane May 12, 2005, 10:37 pm
ziomsk8

ziomsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się na maksa podoba ten film jest taki zajawkowy na maksa porpostu wypas triczki w nim robią

Napisane May 13, 2005, 8:45 pm
Phaeton

Phaeton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Phaeton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Klimat, klimat, klimat. Ten film nie ma jakis strasznie wypasionych trikow, za to ogladanie go to dla mnei czysta przyjemnosc - no i w koncu mozna uslyszec, ze prosi tez sie mecza zeby skleic jakis trik :)

Napisane May 14, 2005, 11:06 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze jest to jak oni jada ulicami

Napisane May 22, 2005, 5:55 pm
RainMan

RainMan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RainMan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No fajny film, chętnie wybrałbym sie z nimi w ten tour. Zgrana grupa. Chocolate!!

Napisane May 22, 2005, 9:41 pm
luki805

luki805

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki805 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogólnie podobał mi się ten filmik, fajny kilimat i wogóle, dobry był motyw z tą płonącą deską, muszę kiedyś tego spróbować :P

Napisane May 29, 2005, 7:39 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie nawet podobał. Troche dużo gadania. Ja mam sentyment do Kennego Andersona dlatego oglądnałem. Troche wzruszyły mnie scena jak Mike York doznaje kotuzji kolana. Taka fajna historia mniej film. Ale klimat jest.
Rozsmiszyla mnie płonaca deska spotykająca sie z ta druga z Yeah Right. Genialne.  I ta muzyczka. Spoko

Napisane Dec 12, 2005, 7:20 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie oglądałem. ale z chęciął bym sobie obczaił;]

Napisane Dec 12, 2005, 10:25 pm
pawlakzpm

pawlakzpm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawlakzpm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kazdy film z touru jest słaby w tym wypadku nic lepszego sie nie wydarzylo procz fajnych przerywnikow a! i razi mnie ciagle gadanie

Napisane Jan 9, 2006, 8:21 pm
Nervous89

Nervous89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nervous89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj ulubiony team deskowy, film ma klimat i skaterzy sa kozaccy w teamie, polecam!

Napisane Feb 2, 2006, 9:18 pm
Auristel

Auristel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Auristel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakis taki ani nie mega wypasiony ani zly nie jest 6 na 10 sie nalezy B)

Napisane Jun 18, 2007, 10:15 pm
C1RCAsk8

C1RCAsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1RCAsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

offspring3 powiedział(a):
Dzisiaj oglądałem- tricki srednie jednak jest klimat. i przesłanie! od teamu

tak też tak sądzę a powie ktoś jaka jest muzyka w tym pierwszy jakby przejezdzie co jakis dan francisco biegnie i w tym drugim co jest taki typek w zoltych okularach

Napisane Jun 22, 2007, 7:18 am
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajaweczka!! moja ulubiona firemka skateboardowa. film pokazuje nie tylko dsk ale tez zycie ktore czesto ma zle momenty.
c1rcask8 soundtrack masz o tu

Napisane Nov 20, 2007, 7:14 pm
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Popeiram Portefelika.. Zajebis** Film, Właśnie nie ukazuje tylko deski ale też życie ..

Napisane Nov 20, 2007, 7:42 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juz ty sie nie podlizuj bo i tak na wc cie w skate opykam  :P

Napisane Nov 20, 2007, 7:50 pm
szczepan13

szczepan13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczepan13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filma super! zajawe po niem dostaje  :P

Napisane Nov 22, 2007, 4:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja