Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » chocolate - hot chocolate

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
chocolate - hot chocolate, chocolate - hot chocolate
girl

girl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to girl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o filmie hot chocolate ?

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane May 7, 2005, 8:33 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:39 pm przez Karwan89
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem jedno... Po obejrzeniu tego Filmu zakochałem się w tej Firmie. Hot Chocolate to najlepszy Film jaki kiedykolwiek widziałem. Tak jak inni mówią Film przedstawia nie tylko jazdę ale także życie, w którym często można spotkać się z tragicznymi momentami. Film świetnie zrobiony. Po obejrzeniu tego Filmu można stwierdzić, że w tym teamie panuje niesamowity klimat. To jest coś pięknego. Dzięki Hot Chocolate Firma ta stała się moją ulubioną Firmą deskorolkową. Wg mnie żaden film nawet najbardziej hardcorowy wymięka przy Hot Chocolate. Nie żałuję czasu, który poświęciłem na obejrzenie go. Super, mega, kozak. To tyle.

Napisane Jul 8, 2008, 9:56 pm Ostatnio edytowane Jul 9, 2008, 12:07 pm przez Timonek
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg mnie bardzo zajawkowy filmik, na moje oko ten team jest jak jedna wielka rodzina
jaram sie filmikiem i teamem
ps to jedem z moich ulubionych filmów Sv

Napisane Aug 4, 2008, 9:15 pm
Smugler

Smugler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smugler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko SV  ^^) Co tu dużo mówić...  :rolleyes:

Napisane Aug 4, 2008, 9:54 pm
PiciaSk

PiciaSk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PiciaSk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny sv polecam max taką zajawe po tym dostałem...

Napisane Aug 4, 2008, 10:07 pm
stanekwielki

stanekwielki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanekwielki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:( :( :mad:Z KAD TO SCIAGNAC :( PLZ PODAJCIE NA MEILA ALBO NA FORUM

Napisane Aug 8, 2008, 6:23 pm
Wonski77

Wonski77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wonski77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podajcie link do tego filmu

Napisane Oct 27, 2008, 10:14 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja