Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Tablet

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Tablet, Tablet
Paldin20

Paldin20

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paldin20 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam prosbe
-Mozecie powiedziec czy to warto kupic
-Czy to podroba?
P.S jezeli ktos uwaza tylko i wylacznie ze to podroba z powodu ceny niech sie nie wypowiada,potrzeboje pomocy od osoby ktora sie zna na tym z góry thx :)

Napisane Sep 30, 2011, 2:27 pm
Paldin20

Paldin20

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paldin20 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Acha i jeszcze link :) xd

http://allegro.pl/tablet-7-2-1-1-ghz-android-2-2-aplikacje-3g-i1828808432.html

Napisane Sep 30, 2011, 2:29 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie warto. Zlom z Chin.

Napisane Sep 30, 2011, 2:35 pm
Paldin20

Paldin20

Member
Wyświetl posty

a jakies propozycje macie? jakie kupic najlepiej uzywke
tak do 500zł jak byscie jeszcze mogli to jakies linki ;p
i nie dziekuje za info typu google nie gryzie czy cos heh

Napisane Sep 30, 2011, 2:45 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie kupuj nic na siłe. Za 500 zł nic porządnego nie dostaniesz. Ja wyznaję taką zasadę, że jak kupować to tylko coś porządnego a nie chiński szit.

Napisane Sep 30, 2011, 2:50 pm
Paldin20

Paldin20

Member
Wyświetl posty

Czaje ale moje fundusze sa ograniczone xd
a ile uzywka org kosztuje tabletu z androidem

Napisane Sep 30, 2011, 2:52 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie jest podróba, bo oni nawet nie próbują niczego podrabiać, po prostu to jest tzw 'chińszczyzna'. Może się okazać, że jest to kiepsko wykonany, dobrze funkcjonujący tablet za małą kasę. Jest to jednak mało prawdopodobne.

Po co Ci tablet? Czy jesteś pewien, że właśnie tego potrzebujesz?

Napisane Sep 30, 2011, 4:23 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Połowa sukcesu przy zakupie tabletu, czy telefonu prosto z Chin to to, żeby po wyjęciu z pudełka w ogóle działał, bo to nie jest oczywiste.

Napisane Sep 30, 2011, 4:24 pm
Paldin20

Paldin20

Member
Wyświetl posty

No wrg wlasnie niewiem chce sobie cos kupic za ta kase xd i niewiem co nawet
a zbieranie raczej nie wchodzi w gre bo zamiast zbierac przewale kase na fajki
slodycze i inne pierdoly heh

Napisane Sep 30, 2011, 10:33 pm
Paldin20

Paldin20

Member
Wyświetl posty

o a moze psp co o tym sadzicie? do 500zl dostane a i ma to co chce czyli
1.gry
2.filmy
3.mp3
4.zdjecia
i wgl wiele innych a dotego jest wygodny i ma wiele gier prosze o RADE elo :)

Napisane Sep 30, 2011, 10:57 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pod coś takiego iPad, Ajfon, czy iPod Touch, a nie chiński wynalazek za 100zł.

Napisane Sep 30, 2011, 11:32 pm
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paldin20 powiedział(a):
o a moze psp co o tym sadzicie? do 500zl dostane a i ma to co chce czyli
1.gry
2.filmy
3.mp3
4.zdjecia
i wgl wiele innych a dotego jest wygodny i ma wiele gier prosze o RADE elo :)

Ja mam PSP 2004 do sprzedania. Jest przerobione w zestawie ok 100 gier, kolor srebrny, mało używane, stan bdb/cel. Posiadam cały zestaw: etui, ładowarkę sieciową i samochodową, pudełko i parę innych. Cena 500 zł do negocjacji. Jak byś był zainteresowany, pisz na PM.

Napisane Oct 1, 2011, 9:50 am
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dżizzz, jak nie umiesz kasy utrzymac przy sobie to daj wszystko rodzicom, i powiedz, by pilnowali bys nie wydał na pierdoły. Tj, kiedy bedziesz potrzebował to mowisz, ze potrzebujesz (ksiazki,gry, jakiegos sprzętu) i dają Ci taką kasę. Po co wydawać na siłę...

Napisane Oct 1, 2011, 11:46 am
Paldin20

Paldin20

Member
Wyświetl posty

Dobra dzieki tak tez zrobie temat zamkniety

Napisane Oct 1, 2011, 12:18 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A teraz sprawa prosta, a jednak wolę zapytac.

Jeśli radio w samochodzie ma wejscie AUX, czyli można podłaczyc coś pod mini-jack'a w radiu i odtwarzac z tego, jak przez pendrive (obecnie tak robię z telefonu), to tablet też poleci na tym?
Jakośc będzie znośna?
Idzie dorwac sensowną ładowarkę samochodową do tabletu?

Zapomniałem, może to robi róznicę, bądź nakieruje kogoś :

Tablet - Jak najtańszy, odtwarzający MP3, z wyświetlaczem +7'', ogarniętą baterią i sporą pamięcią / zewnętrzną.

Radio - Oryginalne z Mondeo MK4

Z LG Bali, Ipoda gra - pytanie, czy tablet da radę, żeby to sensownie brzmiało?

+ Ewentualnie jaki, jeśli zależy mi na :

-Muzyka jak wyżej wymienione.
-Internet
-Pisanie tekstu
-Wyświetlacz +7''

NIC innego, gry, aplikacje są mi zbędne.

Napisane Oct 6, 2011, 12:03 am Ostatnio edytowane Oct 6, 2011, 1:20 am przez Karas93
Paldin20

Paldin20

Member
Wyświetl posty

Ja niewiem :P

Napisane Oct 6, 2011, 8:17 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja