Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » Buka

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buka, Opinie i dyskusje
EaGLE

EaGLE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EaGLE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaram się strasznie płytą Buki "Pokój 003". Słuchaliście? Co sądzicie?

rosek17 - zmieniam nazwę tematu tak żeby dotyczył nie tylko tej jednej płyty :)

Napisane Oct 1, 2011, 12:48 pm Ostatnio edytowane Mar 2, 2012, 9:49 am przez rosek17
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie przesłuchałem całej płytki. Na razie ogarnąłem numerek ''Pierwsza miłość''. Jakość trochę mnie denerwuje ale mimo wszystko numerek bardzo Mi się podoba. Obadam wszystkie numery i napiszę;)

Napisane Oct 1, 2011, 1:08 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Posłuchałem kilku utworów, w tym singlową "Pierwszą Miłość" i muszę ogarnąć całość, bo Buka konkretny kocur. Ale fakt faktem już teraz twierdzę, że K2 zjadł mu numer swoją zwrotką w "Wyj.ebane" ;D Dawno mi się żaden rap tak nie wkręcił :)

Napisane Oct 1, 2011, 3:44 pm
EaGLE

EaGLE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EaGLE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogarnij całą, bo naprawdę jest kozak.
K2 faktycznie pokazał co potrafi w kawałku :D

:O

Napisane Oct 1, 2011, 11:22 pm Ostatnio edytowane Oct 1, 2011, 11:23 pm przez EaGLE
DeskaS

DeskaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeskaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. Super Ziom
2. Walkman
3. Wraca Monster
4. Pokój 003
5. Achtung

Przeje*ane kozaki.

Napisane Oct 4, 2011, 12:58 pm
rogucik

rogucik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rogucik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mix/mastering płyty jest strasznie spierniczony jak na moje, poza tym propsuje ;)

Napisane Oct 4, 2011, 2:38 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ma świetny głosik i idealne bity pod niego !

Kiedyś poznałem laskę, gdy jeszcze grałem w basket...

Napisane Oct 4, 2011, 10:33 pm Ostatnio edytowane Oct 4, 2011, 10:35 pm przez koszulowy
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

flo nie do wyyebania, bez kitu

Napisane Oct 5, 2011, 1:04 pm
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Płyta naprawdę przypadła mi do gustu. Polecam jeszcze kreskówkę:

Napisane Mar 1, 2012, 6:59 pm
Lekar

Lekar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lekar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebista kreskówka ;)

Napisane Mar 4, 2012, 12:23 pm
rymumajster

rymumajster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rymumajster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zapraszam do obejrzenia drugiego odcinka :)
Naprawdę Wypas :rolleyes:

Napisane Mar 5, 2012, 12:36 pm
xzo

xzo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xzo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje odczucia co do Buki są mieszane, faktycznie głos ma spoko, kawałki spoko, flo spoko ... wszystko na poziomie, i skillsy, i liryka i ogólnie zajebiście .. powiedział bym jaram się, słyszałem gdzieś jego kawałek na yt i kupiłem 003, ale jakoś nie dałem rady przesłuchać całej płytki... podchodziłem do niej 2 albo 3 razy i nie dałem rady, jakieś 2/3 płyty i zadaję sobie pytanie .. kur*a, ile można nawijać o tym samym, bo prawdę powiedziawszy juz od 1/3 płyty nie słucham o czym on tam nawija, nie wiem.. może przesadzam ale jest monotematyczny, albo mono-flow-owy ... cały czas leci to samo moim zdaniem, i prawdę mówiąć wolę poczekać na jakiś JEDEN kawałek gdzieś na necie niż po raz kolejny podchodzić do tej płyty. naprawdę no offence, moim zdaniem chłopak ma skilsa i nie mówię że na jego koncert bym nie poszedł, ale ta płyta 003 jest wg mnie zbyt natrętna, zbyt męcząca i mi się nie podoba jako cd ..

Napisane Mar 9, 2012, 5:35 pm
mario1447

mario1447

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mario1447 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zachęcam do sprawdzenia nowego teledysku Buki ;)

Napisane Nov 2, 2012, 10:22 am Ostatnio edytowane Nov 2, 2012, 10:26 am przez mario1447
koszula

koszula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na sumie lepiej niz solo, a i starsze cdki sa lepsze od pokoju, trzeba poczekac na nowy album i sprawdzic, czy jest jakis progres

Napisane Nov 25, 2012, 2:55 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja