Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Fifa11

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fifa11
kolo13

kolo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć, szukałem tematu związanego z fifa11, i albo źle szukałem, albo po prostu nie ma. Jeżeli był to przepraszam mój błąd. Wracając do tematu mam problem, mianowicie po zainstalowaniu gry, i wklejeniu cracka, gdy chcę odpalić grę wyskakuje mi okienko z informacją "program fifaconfig przestał działać", wie ktoś z was jak mogę pozbyć się tego problemu? co robić?

Napisane Oct 2, 2011, 12:11 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To znaczy, że policja już do ciebie jedzie.

Napisane Oct 2, 2011, 12:20 pm
kolo13

kolo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Napisane Oct 2, 2011, 8:34 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spróbuj usunąć plik fifaconfig. Miałem podobnie w Need for Speed Carbon z tym że wyskakiwało że "Wystąpił problem z aplikacja XXX i program(gra) zostanie zamknięta".

Napisane Oct 3, 2011, 2:57 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup konsole albo oryginal.

Napisane Oct 4, 2011, 10:11 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja