Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Co myślicie nad zrobieniem ja...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co myślicie nad zrobieniem jakiegoś teamu?
DolarSK8

DolarSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DolarSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema, mam taki pomysł żeby zrobić jakiś team takich przecietnych albo powyżej jeżdżących. Co o tym myślicie ? każdy by dostał koszulke i to by była coś w stylu podróby idosk8 . Oczywiście to tylko na żarty nie na poważnie jak z idosk8 każdy nagrał by swoje demo i wyszła by porządny montaż . A więc co o tym myślicie?

LISTA OSÓB CHĘTNYCH :                               
-DolarSK8
-Guitarsk8
-SK8marti
-driverby
-SebMic12
-kubix32
-marcinXD
-Hubrix
-snoop15
-lesk
-ahojas
-SK8izka
-kolega ahojasa (chyba wojtat czy jakoś tak )

KONIEC ZAPISÓW!

Napisane Oct 4, 2011, 6:57 pm Ostatnio edytowane Oct 23, 2011, 11:44 am przez master9017
kazaa

kazaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kazaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem nie ma to sensu :P ale jak dobrze jezdzicie to czemu nie

Napisane Oct 4, 2011, 7:29 pm
DolarSK8

DolarSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DolarSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czemu? tu chodzi o motywacje przyjąłbym wszystkich jak pokaże flipa bo poniżej to nie zeby aż tak poziom nie spadł no chyba że macie jakiegoś kolege a nie umie flipa to jak bardzo chce to może dołączyć żeby był początek, tylko żeby było więcej chętnych, Kazaa zapisujesz się?: )

Napisane Oct 4, 2011, 7:47 pm
mati9799

mati9799

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati9799 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a  na jakim poziomie ty jestes? wstaw jakies demko

Napisane Oct 4, 2011, 7:51 pm
DolarSK8

DolarSK8

Member
Wyświetl posty

no demo moge wstawić jak już będzie team ale ogólnie to half cab flip varial flip fakie varial , flip, shove it fakie shove it fakie bigspin nollie shove it fakie flip hal;f cab heel i fakie heel.

Napisane Oct 4, 2011, 8:02 pm
mati9799

mati9799

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati9799 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podstawy sa :)

Napisane Oct 4, 2011, 8:06 pm
DolarSK8

DolarSK8

Member
Wyświetl posty

heh, a Ty ? :)

Napisane Oct 4, 2011, 8:10 pm
karolsk8

karolsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem za ;P.
Można zrobić 2 drużyny tacy troche lepsi i ci ciut słabsi :D

Napisane Oct 4, 2011, 8:20 pm
SK8marti

SK8marti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8marti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no fajnie by było tylko idosk8 pewnie i tak będzie górą. ale można spróbować :)
fajna sprawa. też bym chciała ale umiem tylko podstawy :)

Napisane Oct 4, 2011, 8:33 pm
DolarSK8

DolarSK8

Member
Wyświetl posty

no spoko ciesze sie hah ;D nie no na serio to wymyślmy nazwę? każdy da swoją i zagłosujemy która najleprza, potem zrobie liste, i ostatecznie stronkę wszyscy wyśla demko i zbudujemy montaż . Może ktoś już chętny do przerabiania filmików i montowania? : ) i jedna uwaga jak robicie demo to wszystko ale nie telefonem no chyba że jakimś dobrym. ; ) A SK8marti, ile masz lat?; ]

Napisane Oct 4, 2011, 8:39 pm
SK8marti

SK8marti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8marti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DolarSK8 powiedział(a):
no spoko ciesze sie hah ;D nie no na serio to wymyślmy nazwę? każdy da swoją i zagłosujemy która najleprza, potem zrobie liste, i ostatecznie stronkę wszyscy wyśla demko i zbudujemy montaż . Może ktoś już chętny do przerabiania filmików i montowania? : ) i jedna uwaga jak robicie demo to wszystko ale nie telefonem no chyba że jakimś dobrym. ; ) A SK8marti, ile masz lat?; ]

15 a co? a wy tak wogóle :D ?
ja się pewnie nie nadaję ale jak dopracuję niektóre triczki to dam znać :D

edit1: nazwa? coś ze SK8 może. ja być może wymyśliłam nazwę :D

Napisane Oct 4, 2011, 8:42 pm Ostatnio edytowane Oct 4, 2011, 8:44 pm przez SK8marti
DolarSK8

DolarSK8

Member
Wyświetl posty

nie no spoko juz możesz robić demko bo dziewczyna nam sie na 200% przyda:)

Napisane Oct 4, 2011, 8:44 pm
SK8marti

SK8marti

Member
Wyświetl posty

heh dzięki miło to słyszeć. a macie jakiś pomysł na nazwę? może jakiś wpadający w ucho i oryginalny...

Napisane Oct 4, 2011, 8:47 pm
edekskate

edekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem Ci, że ciekawy pomysł.

Napisane Oct 4, 2011, 9:05 pm
kubix32

kubix32

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubix32 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mama pytanko ten team to ogolno krjowy czy tylko z jednego miasta bo poznani jak cos i jedze poltora roku i ponad podstawy
jak cos to se ogarnijcie moje triczki
link na moj kanal yt

Napisane Oct 4, 2011, 9:09 pm Ostatnio edytowane Oct 4, 2011, 9:11 pm przez kubix32
robertg94

robertg94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to robertg94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No pomysł niezły ;D

*Napisane Oct 4, 2011, 9:12 pm
edekskate

edekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kubix32 co do Twoich tricków to jak dla mnie 0 stylu.

Napisane Oct 4, 2011, 10:57 pm
karolsk8

karolsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nazwa może Skateboard Masters albo Skate Team

Ja moge jakiegoś 360 flipa zrobić, nightmara bs flipa czy cuś w tym stylu, a jak coś to ile każdy swoją sklejke daje ?

Napisane Oct 5, 2011, 7:22 am
pagus97

pagus97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pagus97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet dobry pomysł, ale ja proponuje nie wklejać shovytów ani ollie, przynajmniej powinien byc 360 flip,hardzik,bs kickflip, bs heelflip wysoki flip a nie po ziemi>.< jak chcecie wstawiać cośtakiego jak kubix32 to sie powstrzymajcie... Naprawde... Bo to niema sensu że jedni dadzą 360 flipa przez 3 a drugi kickflipa po ziemi, tylko wstyd ludzie... Osobiście dołącze jak zobacze poziom, bo po ludziach którzy narazie chcą tu dołączyć to nie widze przyszłości,nikt niema stylu, krzywe lądowania, słabe odjazdy. Dopracujcie wszystko a nie na odwal. Był temat ważniejszy styl czy trick, to wtedy karolsk8 mówiłeś że trick, i to widać. Umiesz dobre tricki tyle że stylu niema. Dopracuj to.
Osobiście dołącze po sprawdzeniu umiejętności. POZDRO!

Napisane Oct 5, 2011, 8:40 am
DolarSK8

DolarSK8

Member
Wyświetl posty

pagus nie odzywaj sie nie potrzebujemy cie. to nie jest jakiś team nie wiadomo jaki tylko dla czystej zajawki. co myślicie nad złożeniem sie po około 9 czy 10 zł na koszulki? ale to jak już wszystko by było?

Napisane Oct 5, 2011, 2:10 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja