Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Speed/Loli/Breakcore!!

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Speed/Loli/Breakcore!!
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zaparzam do rozmów na temat tej muzyki

edit: zmieniłem nazwe tematu, bo loli,break i speedcore to podobne odmiany muzyki a na forum nie ma 3 stosownych tematów by zmieścić tam utwory. elo

Napisane Oct 9, 2011, 3:43 pm Ostatnio edytowane Oct 15, 2011, 2:52 pm przez HulajnogaFun
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie podoba mi sie ta odmiana muzyki, brzmi kiepsko, i ogolnie kicha jak dla mnie.

Napisane Oct 10, 2011, 5:47 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masakra... nie widzę w tym nic fajnego, a do tego tak w tle słysze odgłos jakiejś chińskiej dziewczynki z anime to już wogóle całkowicie odechciewa się tego słuchać

Napisane Oct 10, 2011, 6:31 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wole breakcore niż speedcore aczkolwiek dłużej niż 10 min nie da się słuchać, a tym bardziej wytrzymać w jakimś klubie gdzie taka muza na*ierdala.

Czasami na całkowity restart mózgu jest fajnie puścić jakąś piosenkę ;)

Napisane Oct 10, 2011, 11:10 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Każdy utwór ze speedcore`u a tym bardziej loli *to samo, tylko że w lepszym stylu i złożone z mądrzejszych ludzi* ma wyraźną linię melodyczną która przyciąga w jakiś sposób słuchacza. Ten drugi kawałek który wysłałeś jest nawet spoko ;]

albo... coś od polskiego wytwórcy xD

Napisane Oct 11, 2011, 7:24 am Ostatnio edytowane Oct 11, 2011, 7:25 am przez HulajnogaFun
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nazwali chamskie i bezmózgie techno trochę inaczej i już jaranko na nowy nie mainstreamowy gatunek

Napisane Oct 11, 2011, 3:49 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):
nazwali chamskie i bezmózgie techno trochę inaczej i już jaranko na nowy nie mainstreamowy gatunek

Ktoś pousuwał posty, więc teraz to ja rzucam pogardę na twoją ignorancję.

Napisane Oct 11, 2011, 8:02 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co nazwałeś ignorancją ? hehe, człowieku, przemawia przez ciebie hipster

Napisane Oct 11, 2011, 8:52 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sory, ale jesteś zbyt mainstreamowy żebym mógł z tobą rozmawiać.

Napisane Oct 11, 2011, 9:24 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

hahaha...dobry dobry :)

Napisane Oct 11, 2011, 10:25 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

mainstream. meh. przykre, ale kiedyś do tego dojdzie. chodź podejrzewam że to jest dosyć... "hardcorowy" gatunek żeby wbić się w mainstream polskiej młodzieży.

Napisane Oct 12, 2011, 2:18 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

czytaj chłopie ze zrozumieniem bo polegniesz na teście gimnazjalnym

Napisane Oct 12, 2011, 10:01 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przesłuchałem wszystkie kawałki w tym temacie(nie powiem że z przyjemnoscia) i musze powiedziec ze jednak jest to przegieciem. Najpierw nielubilem takiego czegos ale teraz wprost nienawidze.  :(

Napisane Oct 13, 2011, 8:38 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

rozumiem że to klimaty ludzi którzy słuchają muzykę z tematu

Napisane Oct 13, 2011, 3:04 pm
etnies442

etnies442

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to etnies442 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie ciężko to nazwać muzyką ale jeszcze gorsze jest to co trzeba mieć w bani żeby tworzyć taką "muzykę" przecież po 20 sekundach nie da się tego słuchać...

Napisane Oct 13, 2011, 6:40 pm
wypad

wypad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wypad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

etnies442 powiedział(a):
Dla mnie ciężko to nazwać muzyką ale jeszcze gorsze jest to co trzeba mieć w bani żeby tworzyć taką "muzykę" przecież po 20 sekundach nie da się tego słuchać...

widać nawet lolicore jest dla ciebie za głęboki. pozdrawiam.

Napisane Oct 13, 2011, 7:40 pm
etnies442

etnies442

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to etnies442 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wypad powiedział(a):
etnies442 powiedział(a):

widać nawet lolicore jest dla ciebie za głęboki. pozdrawiam.

Posyłam allachy w twoją stronę władco lolikoru

Napisane Oct 13, 2011, 11:15 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

etnies je kupke

Napisane Oct 14, 2011, 4:32 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

utwór z drugiego posta HulajnogaFun, z poprzedniej strony, od Nasty Maid Grinder, jest nawet przystępny w słuchaniu. Jakiejś większej przyjemności nie czerpię z tego, ale jest to jedyny kawałek w którym nie cisnęło mi się na usta "niech to się skończy"...

Napisane Oct 17, 2011, 9:19 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja