Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Wegetarian Sxe (XXX)

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wegetarian Sxe (XXX), kto Z was nimi jest??:)
BooTs

BooTs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BooTs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wegetarian/vegan - wiadomo... osoba nie jedzaca miesa . Wegbetarian dodatkowo spozywa bialko od zwierzece takie jak : jaja, ser blablabla itp . Vegan zas nie je juz nic a nic co ma jaki kolwiek zwiazek z zwierzatkami :P Mysle ze to bardzo dobre. Ja jestem tylko wegetarianinem. I jestem z tego bardzo zadowolony :) potem moze napsize pare przepisow na dobra kuchnie ale to nie jest temat na to miejsce (zaraz sie bedzie cos o muzyce)

sxe - osoba nie pijaca, nie palaca, nie cpajaca i nie uprawiajacego przypadkowy sex. Czyli odzuca wszystko co ma zwiazek z uzaleznieniem. To tez uwazam za dobre :)

W wielu zespolach hard corowych sa poruszane te tematy ( prawa zwierzat i przeciwko uzywkom) ja uwzam ze sie z nimi zgadzam :)  A co wy myslicie??. Jesli ktos z was nimi nie jest to naklaniam was do podjecia decyzji o zmiane swojego menu i zaprzestania kozystania z uzywek. Bez nich tez mozna sie swietnie bawic a nawet lepiej :) poczytajcie na stronach itp. Jedzenie wegetarianskie jest tez zdrowe i mozna spokojnie zyc bez miesa :). animal liberation!!!!!!!!

Napisane Jan 3, 2006, 12:25 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wychodzi na to że jestem sxe :)

Napisane Jan 3, 2006, 6:35 am
wajcha

wajcha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wajcha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche ubogo o sxe i vegetarianizmie veganizmie itd

vege/vegan... to nie tylko dieta a przedewszystkim ideologia , to nie tylko nie jedzenie czegos ale takze nie noszenie ubran pochodzenia zwierzecega jak skora czy welna.

wypowiedx o vege nie jest zbyt zgodna akurat co napisales no ale ......
bo z ztego by wynikalo ze vege=vegan
a tak nie jest bo wlasnie vege rowniez jedza ser lecz jajek nie
a veganie jak juz wspomniales wyzbywaja sie wszelkich produktow spozywczych pochodzenia zwierzecego

Napisane Jan 3, 2006, 7:05 am Ostatnio edytowane Jan 3, 2006, 7:15 am przez wajcha
wajcha

wajcha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wajcha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co do sxe to fundamentem ktorego nie wspomniales
jest minor threat i piosenka out of step
mozna by pisac i pisac
proponuje wsluchac sie w thx piosenki tej i innych ;)
i odnalexc wlasna krawedx ;)

ps: aby byc sxe trzeba byc punk ;]

Napisane Jan 3, 2006, 7:07 am Ostatnio edytowane Jan 3, 2006, 7:08 am przez wajcha
xmattx

xmattx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xmattx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dajecie dalej... wreszcie jakis pozyteczny temat :)

No coz, ja wegetarianinem jestem juz blisko 6 lat, sxe niewiele w sumie krocej.

Napisane Jan 3, 2006, 8:01 am
pompeymc

pompeymc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pompeymc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co to ma być !! :mad: Pan Bóg stwożył zwierzęta aby dawały ludziom pożywienie i odzianie. Mięso zwierzęce jest gównym składnikiem mojej diety i jestem z tego zadowolony bo nie ma to jak kotlet  :P a to sxe to nawet dobre jest i tego trzeba się trzymać.

Jednak nie traktuje tego jako przekonanie a tylko zwykłe ludzkie przemyślane zachowanie!!

Napisane Jan 3, 2006, 2:28 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja siostra jest wegetarianką od kilku dobrych lat, jej chłopak kiedyś był veganem teraz jest wegetarianem i w niczym to im nie przeszkadza! jak chcą nie jesć mięsa to niech nie jedzą nikt nie powiniem mieć im tego za złe !

Napisane Jan 3, 2006, 2:37 pm Ostatnio edytowane Jan 3, 2006, 2:38 pm przez chmieluu
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pompeymc powiedział(a):
Pan Bóg stwożył zwierzęta aby dawały ludziom pożywienie i odzianie.

dopiero 03.01.2006 a ja jestem pewien że w tym roku nic głupszego nie przeczytam

pompeymc powiedział(a):

sxe to nawet dobre jest i tego trzeba się trzymać.

:beer:

krówkę ?

---------------------------------------------------------------------
swoja drogą wszystko to jest ostatnio coraz bardziej modne
to takie nowoczesne powiedzieć "jestem wegetarianinem"
ale po co? dlaczego? to juz nie wiadomo...
hmmmmm jednak osobiście mam w dupie co kieruje ludzmi skoro ma to pozytywny wpływ

osobiście nie jem zwłok nie interesuje mnie cała historia i ideologia itd kto co i dlaczego.
dlaczego nie jem mięsa?
bo lubie zwierzeta i uważam że kotlet w hamburgerze był bardziej wartościowym stworzeniem niż 1/2 społeczeństwa nawet razem wzięta.

Napisane Jan 3, 2006, 2:53 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja kocham jeść mięcho:hannibal::P

Napisane Jan 3, 2006, 2:59 pm
wajcha

wajcha

Member
Wyświetl posty

by zyc nie trzeba zabijac ;]

Napisane Jan 3, 2006, 3:59 pm
wajcha

wajcha

Member
Wyświetl posty

pompeymc powiedział(a):
A co to ma być !! :mad: Pan Bóg stwożył zwierzęta aby dawały ludziom pożywienie i odzianie. Mięso zwierzęce jest gównym składnikiem mojej diety i jestem z tego zadowolony bo nie ma to jak kotlet  :P a to sxe to nawet dobre jest i tego trzeba się trzymać.

Jednak nie traktuje tego jako przekonanie a tylko zwykłe ludzkie przemyślane zachowanie!!

wyobraź sobie ze nie wszyscy sa tu wierzacy i nie dla wszystkich biblia itp: sa wyznacznikiem postepowania
niektorych jest to moralnosc , etyka i empatia
wiec pomysl czasem kolego

Napisane Jan 3, 2006, 4:02 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wegatariani mają poje.bane wełbie!! jak mozna nie jesc miesa!!! na samych wazywach i owocach nie moze poprawnie funkcjonowac nasz organizm!! mieso trzeba jesc!!! i mam to gdzies, ze mieso które zjadłem, wczesniej było urocza krówka ==> prawo Darwina, walka o byt, silniejszy wygrywa!!!

Napisane Jan 3, 2006, 4:28 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie wyobrazam sobie nie zjesc jakiegos kotleta, kurczaka albo mielonych na obiad:D nie przepadam za surowkami wiec chyba bym umarla z glodu;D acha a tym sxe to jestem, nie pale nie pije, nie cpan i dobrze mi z tym

Napisane Jan 3, 2006, 4:31 pm Ostatnio edytowane Jan 3, 2006, 4:32 pm przez mala-kaska
anoolka89

anoolka89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anoolka89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam jadam mięsko.. wprawdzie tylko kurczaczka, ale czasem tez sie co innego zdarzy... mieso jest zdrowe i daje duzo witaminek i siły ;)

Napisane Jan 3, 2006, 4:40 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

!!!!!!!!DZIEŃ BEZ MIĘSA TO DZIEŃ STRACONY!!!!!!!!

Napisane Jan 3, 2006, 4:43 pm
miandzik

miandzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miandzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak drapieżniki przestaną siebie jeść to ja przestanę jeść mięso więc poprostu to niemożliwe. Uważam że Guliwer mówi dobrze, organizm potrzebuje mięsa. Zwierzaki są smaczne

MNIAM!!!!!!!!!

Napisane Jan 3, 2006, 4:46 pm
PeWu

PeWu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeWu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe np. ja wegetarianką nie jestem natomiast mięsa nie jadam prawie wcale, jedynie drób,ryby, jajka i nabiał..  ograniczam spożywanie mięsa juz od kilku lat, i nie z tego powodu że tak bardzo szkoda mi zwięrząt, ale chyba dlatego ze jestem wybredna i jakoś ciężko mi przełknąć te organy tj. wątróbka i te wszystkie ochydztwa które tworzą zwierze... . .:P tymbardziej ze mogą w nich być tasiemce...<lol2> heehe dziwne co...? :P

Napisane Jan 3, 2006, 4:51 pm
wajcha

wajcha

Member
Wyświetl posty

Guliwer powiedział(a):
wegatariani mają poje.bane wełbie!! jak mozna nie jesc miesa!!! na samych wazywach i owocach nie moze poprawnie funkcjonowac nasz organizm!! mieso trzeba jesc!!! i mam to gdzies, ze mieso które zjadłem, wczesniej było urocza krówka ==> prawo Darwina, walka o byt, silniejszy wygrywa!!!

moglbym cie pojechac tak zebys sie zalamal a twoj maly mozdzek a wlasciwie chyba tic-tac tego by nie wytrzymal i zapewne by explodowal

powiem krotko
za grosz szacunku w tobie

sxe tylko moze byc PUNK

Napisane Jan 3, 2006, 4:52 pm Ostatnio edytowane Jan 3, 2006, 4:58 pm przez wajcha
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm to ja jestem sxe. Kiedys postanowilam sobie ze nigdy nie wezme do ust papierosa i nie bede pilaa iii jak naraziee sie tego trzymam ;) A co do mięcha...hmmm... moj dziadek jest mysliwym i zawsze jak jestem u nich na obiedzie, na stole lezy jakis dziczek, ges, kaczka, sarna albo jeszcze cosik innego...Uwielbiam pieczonego kurczaczkaaa..mmmm...chrupiaca skorkaaa i biale mieskoo ;) mniammm ;) dziczkiem i sarna tez nie pogardze... wiec chyba nie moge byc wegetariankaa alee potrafilabym mysle zyc bez miesa B) ...moja mlodsza kuzynkaa jest wegetarianka bo mowi ze to jest fajne i cool i nia jest  :stare: ehhh cos jej do lba strzelilo.... Jestem jak najbardziej za ochrona zwierzat ale kur u nas chyba w polsce nie brakujeee :D:D i jestem przeciw polowaniom itd wiec nie pochwalam tego czym zajmuje sie moj dziadek :mad: :mad: :mad:

*Napisane Jan 3, 2006, 5:03 pm
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wajcha powiedział(a):
sxe tylko moze byc PUNK

Napisane Jan 3, 2006, 5:09 pm Ostatnio edytowane Jun 22, 2008, 12:43 am przez foku
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja