Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Zajezdnia Remont

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zajezdnia Remont
mikhail1234

mikhail1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikhail1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy ktoś wie czemu 31 zamknięte?
Słyszałem ostatnio, że nawet mają ją zamknąć?
Wie ktoś coś jakoś?

Napisane Oct 15, 2011, 10:12 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wiadomo dach przecieka, więc olśnieni tym faktem panowie wpadli na godny nie jednego wybitnego filozofa pomysł aby wyremontować dach, będzie to trwało miesiąc, do 10 listopada.

porażka

Napisane Oct 15, 2011, 11:25 pm Ostatnio edytowane Oct 15, 2011, 11:27 pm przez Pioterv
seweryn1996

seweryn1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seweryn1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiecie czy musze składać oswiadczenie jeszcze raz jeżeli składałem zania zajezdnia zmieniła nazwe na  LEGNICKA MŁODZIEŻOWE CENTRUM SPORTU

Napisane Oct 16, 2011, 12:08 am Ostatnio edytowane Oct 16, 2011, 12:12 am przez seweryn1996
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyszło na to, że w piątek zrobiłem 160 kilometrów żeby zjeść w Mc Donaldzie we Wrocławiu ;)
Strony zajezdni ku*wa nie ma, przed wyjazdem nigdzie nie widziałem informacji odnośnie jakiegoś kretyńskiego remontu świetlików.
Od 10 października do 10 listopada - zamknięte.
Zraziłem się, nie prędko tam zawitam po raz kolejny :3 

Napisane Oct 16, 2011, 11:48 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja