Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Sprzęt » [MTB] Rockshox Argyle 302

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[MTB] Rockshox Argyle 302, pomoc
blablaFB

blablaFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blablaFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
Składam rower mam możliwość zakupienia tego amortyzatora i moje pytanie jest następujące: czy ten amortyzator będzie dobrze współpracował z ramą ns suburban 09' lub 10' na kołach 24'? Będzie to mój pierwszy poważniejszy rower i chodzi mi o to czy przód nie będzie za wysoko i jak będzie działał z kołami 24' itp.

Napisane Oct 25, 2011, 4:05 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Będzie nawet bardzo pasować. Jeżeli masz oba koła 24"/26" to geometria ramy jest taka sama przecież, kąty główki, podsiodłowej itd się nie zmieniają w żaden sposób, tyle tylko że suport niżej

Napisane Oct 25, 2011, 4:26 pm
blablaFB

blablaFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blablaFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok. wielkie dzięki

Napisane Oct 25, 2011, 4:30 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja