Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Papier

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Papier
michlacz231

michlacz231

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michlacz231 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

macie może jakieś miejscówki z papieru? jak tak to napiszcie mi jak zrobić bo jak robię to takie które lądują w koszu :) bardzo proszę o odpowiedzi

Napisane Oct 26, 2011, 6:10 pm
Veg

Veg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Veg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Już to widzę... Robię boxa na 5cm z papieru, 2 tricki i wysokość i kształt się zmieniły! Tada i tak oto mamy pomiętego boxa wysokości 1cm lub mniej.

Napisane Oct 26, 2011, 6:47 pm Ostatnio edytowane Oct 26, 2011, 6:47 pm przez Veg
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zrobilem sobie boxa i kickera z tektury.  1mm wzmacniane klejem na gorąco i sie trzyma. Z papieru to nie najlepszy pomysł.

Napisane Oct 26, 2011, 6:59 pm
sandbox38

sandbox38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandbox38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z papieru to po 1 skoku/ollie się pognie i poniszczy. Zrób lepiej z tektury jak już i jeszcze wzmocnij to klejem. (Najlepszy do tego jest pistolet na klej ,a wiem bo zaczynałam na takich rampach)

Życzę udanych miejscówek.

Napisane Mar 18, 2012, 11:54 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja