Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Polskie blaty

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Polskie blaty
111Ciuksa111

111Ciuksa111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 111Ciuksa111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszcie tu wszystko o polskich blatach, jakie najlepsze , ile wytrzymują czy warto kupić polski blat i ogólnie wszystko na ten temat.

Napisane Nov 1, 2011, 3:46 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2011, 3:49 pm przez 111Ciuksa111
skatekedzior

skatekedzior

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatekedzior zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja polecam egzul jak dlamnie polaska firemka a dokładnie z ns i na zajawie ja na nich śmigam i są zajebiste i długo czymają polecam

Napisane Nov 1, 2011, 4:34 pm
111Ciuksa111

111Ciuksa111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 111Ciuksa111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A w jakiej cenie są i czy są na allegro?

Napisane Nov 1, 2011, 5:32 pm
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nervous- mam i polecam. Trzyma mi od 19 czerwca(pamiętam bo pózniej dzien deski był) Dobry ma profil i popa i jest dość lekki

Napisane Nov 1, 2011, 5:50 pm
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo polecam blaty youth. Mam już drugiego i jestem zadowolony. Team na zajawie, spoko cena, dobra wytrzymałość. Polecam.

Napisane Nov 1, 2011, 9:28 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na Nervousach śmigam od kilku lat, w międzyczasie próbowałem jakichś innych blatów również z wyższej półki, ale okazywały się o wiele mniej wytrzymałe.
Polecam :D

Napisane Nov 1, 2011, 9:33 pm
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtys1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slyszalem cos o firmie etam ale gdy kumpel mial to sa mega twarde co powoduje szybkie kryszenie sie deski ;)
Ale nie wiem jak mu sie teraz trzyma decha bo przestal jezdzic sprzedal komus ;d

Napisane Nov 1, 2011, 10:30 pm
111Ciuksa111

111Ciuksa111

Member
Wyświetl posty

A kiedy będzie nowa seria blatów Youth? Bardzo jara mnie ta firma zwłaszcza ich team więc jeśli ktoś wie niech pisze!

Napisane Nov 2, 2011, 6:00 am
dyniek98

dyniek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyniek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam Nervousa zarombisty jest jak i dla poczatkujących i koksów xD.

Napisane Nov 2, 2011, 3:21 pm
BINU

BINU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BINU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam Nervousy i Bolidy koledzy mieli i dobrze się im na nich jeździło ;]

Napisane Nov 2, 2011, 4:30 pm
szyszuner

szyszuner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyszuner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polecam nervousa. profil w sam raz pop nieziemski nie kruszy sie.

Napisane Nov 2, 2011, 8:15 pm
Ted

Ted

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ted zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja słyszałem, że nowsze Nervousy mają tendencję do kruszenia się. Nie wiem, ale jeśli więcej osób wypowie się, że nie, to może się skusze.
Myślałem też nad Bolidem lub Pogo. Który najlepiej pochwycić?

Napisane Nov 2, 2011, 8:36 pm
golona97

golona97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to golona97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ted powiedział(a):
A ja słyszałem, że nowsze Nervousy mają tendencję do kruszenia się. Nie wiem, ale jeśli więcej osób wypowie się, że nie, to może się skusze.
  Bolid,teraz wyszły 2 nowe, są produkowane w fabryce jarta,droższe ale lepsze.Myśle że pomogłem.      Elo

Napisane Nov 3, 2011, 2:59 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2011, 3:01 pm przez golona97
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bolid i Pogo, firmeki na zajawie, ja chyba sie skusze na Bolid Masłorolsa :D Albo Pogo. Na pewno któryś z tych dwóch :D

Napisane Nov 4, 2011, 12:53 pm
dominik9999

dominik9999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dominik9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio miałem etam'a ale tail poszedł po 1,5 miesiąca,Po zatym stracznie się kruszyła i rozwarstwiała a wcale nią nie rzucałem tak wiec nie polecam

Napisane Nov 4, 2011, 10:15 pm
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

golona97 powiedział(a):
Ted powiedział(a):
  Bolid,teraz wyszły 2 nowe, są produkowane w fabryce jarta,droższe ale lepsze.Myśle że pomogłem.      Elo

Mylisz się, to nie bolidy. Są to blaty hurricane.

Napisane Nov 4, 2011, 10:59 pm
metalkuba11

metalkuba11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metalkuba11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze polskie blaty to amoki

Napisane Nov 12, 2011, 11:38 am
losiol222

losiol222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losiol222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zastanawiam się nad ability ;D co o nich powiecie? ;>

Napisane Nov 12, 2011, 1:24 pm
Dawinczifb

Dawinczifb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dawinczifb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nervous i Hate to to samo i je polecam :)

Napisane Nov 12, 2011, 1:31 pm
Canold

Canold

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Canold zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie najlepszą polską firmą skateboardową jest "Bolid" decki są wytrzymałe mają spory profil... Polecam.

Napisane Nov 12, 2011, 9:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja