Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » małe wkurzające dzeci "mówiąc...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
małe wkurzające dzeci "mówiące naucz mnie tego"
Yeti

Yeti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yeti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie gdy jezdzicie i podchodza do was małe dzieci z deską z biedronki i swoim gadaniem zaczynaja byc namolne naucz mnie tego pokaz tamto a jak wam cos nie wyjdzie to zaczynaja sie smiac mnie nerwica bieze bo nie maja pojecia jakie to wszystko jest trudne do opanowania a co dopiero mowa o jakiejs perfekcji wszystko byloby ok gdyby chcialy jezdzic a nie smiac sie

Napisane Jan 4, 2006, 6:03 pm Ostatnio edytowane Jul 8, 2008, 1:30 pm przez Yeti
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze mowie mu ze jest zamały i jest debilem moj kumpel kocha te deski szczególnie łamac mamy polewki jak złamie i powie ze on mógł zginąć a dziecko wychodzi ze skateparku przerazone

Napisane Jan 4, 2006, 6:07 pm
6lajts

6lajts

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6lajts zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam mam satysfakcje jak podejdzie do mnie gówniarz spyta się jak robi się trik ja go nauczę.......potem sie rozwija robi flipa po miesiącu jazdy. Im wcześniej te smarki beda jeździli tym szybciej bedą lepsi. Wiem bo jeżdże z takim 9 letnim kolesiem....

Napisane Jan 4, 2006, 8:48 pm
cheapskate

cheapskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cheapskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wyzej, chetnie podpowiadam, co moga lepiej zrobic (pod warunkiem, ze potafia stac na desce) ale wkurzaja mnie natretne dzieciaki co przychodza z lizakiem i truja dupe gadkami w stylu "zrob powerflipa" albo "umiesz hardslida?"

Napisane Jan 5, 2006, 12:58 pm
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ahh te dzieciii..u nas jest taki jeden 9 letni Bartek co to ciul a nie skejt ale ollie umie....

*Napisane Jan 5, 2006, 5:20 pm
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam sie z cheapskate. Wkurzaja mnie dzieci, ktore nagraja sie w Tony'ego i jak przychodza popatrzec na skejcikow, to mowia ze to cienki trik (np. varial flip), zeby nauczyli sie jezdzic i wogole... Co innego, jesli dziecko ma zajawke lub chciaz chec jezdzenia na dsc i chce sie czegos nauczyc. A takie tez sie zdarzaja... Pozdro zarono dla jezdzacych, jak i dla tych, ktorzy zaczynaja ;)

Napisane Jan 5, 2006, 5:30 pm
Rulers

Rulers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rulers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie to jakieś dzieci podchodzą i nabijają się ze mnie i krzyczą na mnie skate

Napisane Jan 5, 2006, 8:32 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nienawidze tego....
to jest okropne :/

Napisane Jan 5, 2006, 8:42 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no, jak podejdą do mnie dzieciaki i naprawde bedą chciały sie nauczyć jezdzić, no to spoko, moge im wtedy coś wytłumaczyć.

Napisane Jan 5, 2006, 10:44 pm
malin192

malin192

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to malin192 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie nie spotkALEM Z TAKO SYTUACJA,ale bym sie zachowal jak ty

*Napisane Jan 6, 2006, 5:47 pm
Sniper0

Sniper0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sniper0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hah mnie kiedys rozje**ło pewne dziecko z deska przyszło do nas na miejscówke i mówi że umie jeździc to ziomek do niego "a wez kopnij kickflipa" na to ten dzieciak "a kto to jest?? " kabel jest z takich dzieci haha

Napisane Jan 6, 2006, 6:50 pm
Budynios

Budynios

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Budynios zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heheh dobre tak samo ja jeżdże sobie a tu podchodzi jakiś mały koleś i mówi do mnie "Ja też umiem skakać"  Jak mi pokazał to byłem taki polany że szok (podniósł tylko deske) lol

Napisane Jan 6, 2006, 6:53 pm
wkurzony

wkurzony

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wkurzony zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale nienabijajcie się z nich ja nigdy nie dre sie na nie z drugiej strony ja nauczyłem sie dzieki 27 letniemu kolesiow
kilku tricków a on niepowiedział i spierdalaj jak sie go spytałem czy by mnie mógł nauczyć danego tricku

Napisane Jan 6, 2006, 7:08 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sniper0 powiedział(a):
hah mnie kiedys rozje**ło pewne dziecko z deska przyszło do nas na miejscówke i mówi że umie jeździc to ziomek do niego "a wez kopnij kickflipa" na to ten dzieciak "a kto to jest?? " kabel jest z takich dzieci haha
kabel ?? wies kto to heh lol ?? TAK !!! ALE TE DZIECI SA WKURWIAJACE

Napisane Jan 6, 2006, 7:08 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raz czy 2 razy moge wytlumaczyć... ale jak juz sie pyta o cos 30035245240 razy to włanczam MP3 słuchawki w uszach i MOTORHEAD w głwie :D

Napisane Jan 7, 2006, 3:09 pm
kpromil

kpromil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kpromil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale można na to zobaczyć pod innym kontem bo jak bendziemy im totłumczyc  to skat4eboarding bendzie sie rozwijał he he

Napisane Jan 7, 2006, 3:20 pm
dzbanek2

dzbanek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzbanek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rulers powiedział(a):
u mnie to jakieś dzieci podchodzą i nabijają się ze mnie i krzyczą na mnie skate

na mnie tez

Napisane Jan 7, 2006, 3:41 pm
constantin

constantin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to constantin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przez 5 minut wytrzymuje a potem meksykańska masakra piłą łańcuchową

Napisane Jan 7, 2006, 5:18 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

constantin powiedział(a):
przez 5 minut wytrzymuje a potem meksykańska masakra piłą łańcuchową

Ja rowniez :)

Napisane Jan 7, 2006, 11:49 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie nigdy nic takiego nie przytrafilo, ale jak qmpel wskoczył na skrzynie(2 euro palety na dwie) i przejechał całą na manualu to jakies dziecko powiedziało "o ja on to zrobił jak Erick Koston, Wojtek zrób tak jak robi Erik Koston prosze" az mi sie zrobiło zal tego dzieciaka i współczułem wojtkowi:)

Napisane Jan 9, 2006, 6:27 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja