Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Jak zrobić jakieś przeszkody,...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak zrobić jakieś przeszkody, boxy, hopki itp.
czarnuszo

czarnuszo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnuszo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak ogarnąć jakieś hopki, boxy, czy coś takiego na snowboard? Ile ma mieć wysokości taka optymalna hopka na początki freestyle'u, co na górę boxa z palet, czy moze z czegoś innego? płyta pilśniowa, jakaś blacha? Jak załatwić coś w stylu rurki pcv? podłożyć coś pod hopkę, jakieś egły, plaety czy coś, czy po prostu usypać ze śniegu? zalać taką wodą żeby utwardzić, tak samo z najazdami na boxy czy raczej nie? jaka mniej więcej szeroka ma być rurka? najeżdżać na to szybko, wolno, czy tak pośrodku? co zrobić z najazdem, żeby szybciej jechać? Dzięki za odpowiedzi :D

Napisane Nov 20, 2011, 5:45 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chce ogarnąć jakiego boxa na zime ale nie wiem czym go obłożyć, aby można było jakie slidey robić?

Napisane Nov 22, 2011, 6:01 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

^ plexą

Napisane Nov 23, 2011, 12:01 am
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O ty nie pomyślałem:D
Mam zamiar zbudować raila takiego samego co ten po lewej stronie.
Jakimi  materiałami powinienem go zbudować aby był solidny.
Szkielet i boki ze sklejki chyba zbuduje, natomiast góre czym mam pokryć?
http://img220.imageshack.us/img220/1309/naand.jpg

Napisane Nov 23, 2011, 4:13 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no szkielet ze sklejki to nie jest dobry pomysł... sklejka jest ok ale na obicie boxa.

Napisane Nov 24, 2011, 9:46 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szkielet boxa z kantówki. Inaczej będzie się gibał i rozleci po pierwszym deszczu. Obicie ze sklejki, profile kwadratowe lub okrągłe a na środku plexa :)
Ale to drogo wyjdzie. Domowym budżetem ciężko to ogarnąć no chyba, że masz 1000zł na to przeznaczone. Lepiej zespawać solidnego i długiego raila.

Napisane Nov 24, 2011, 11:27 am
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Szkielet właśnie miał być z kantówki a nie ze sklejki:D
Ale po wyliczeniu wojtasa to chyba zmienie zdanie i postawie solidnego i długiego raila:D

Napisane Nov 24, 2011, 4:26 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja