Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Chuckbuddies

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Chuckbuddies
Ateva

Ateva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taka ciekawostka dla snowboardzistów  ;)

Napisane Dec 1, 2011, 2:20 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak bylem jeszcze bardzo malym Irkiem (jeszcze przed podbazą) zrzucalismy samochodziki hot wheels ze zjezdzalni i robily takie fajne salta :(

Napisane Dec 2, 2011, 4:37 pm
skate2468

skate2468

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate2468 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 3 i są spoko i trzeba krecić rekoma
B)

Napisane Dec 13, 2011, 7:56 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skate2468 powiedział(a):
ja mam 3 i są spoko i trzeba krecić rekoma
B)

3? Jeden nie wystarczy?  :P

Napisane Dec 13, 2011, 8:35 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Irek98 powiedział(a):
jak bylem jeszcze bardzo malym Irkiem (jeszcze przed podbazą) zrzucalismy samochodziki hot wheels ze zjezdzalni i robily takie fajne salta :(

No dokładnie mozna wziąć zwykła zabawke i sobie puszczać. Rożnica polega na tym że nie bedzie tak dobrze wyważona.

Napisane Dec 14, 2011, 12:10 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja