Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Sznurowki w spodniach ?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sznurowki w spodniach ?
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.

1. Co uwazacie o sznurowkach zamiast paska ?
2. Sami nosicie sie w takowych "paskach" ?
3. moje ogolne pytanie:
  wiaze spodnie sznuurowka juz od dluzszego czasu, ale aby spodnie dobrze sie trzymaly i co chwila nie spadaly, kiedy "wiaze" spodnie:    przenosze sznurowke orzez szlowki, po czym z przodu zachaczam sznuworka z lewej do prawej, przedniej szlowki i z druga tak samo, pozniej po prostu kokardka..

jest to bardzo dobry sposob, bla bla bla i nie mam pojecia, czy ktos jeszcze tak wiaze, bo nigdy sie z tym nie spotkalem :D
W kazdym razie.. interesuje mnie, jak Wy "wiazecie" spodnie, aby no  po prostu dobrze sie trzymaly ?  bo niestety moj sposob ma minus - mianowicie szlowki przecieraja sie, po czasie pekaja i trza je zszywac co no.. ni jest zbyt ciekawe.

wiec.. 4. Jak Wy "wiazecie" ?

jesli macie zamiar pisac cos w stylu "kup sobie pasek" - darujcie sobie :*

Peace.

Napisane Dec 2, 2011, 8:25 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sznurówka. A nie lepiej jakaś chusta z nieprzezroczystego, sztywniejszego materiału ... Widziałem takie parę razy, i mysle, ze sznurówka przy tym biednie wygląda...

Napisane Dec 2, 2011, 9:33 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

woziłem się tak, potem kupiłem pasek za 19.90 i fajnie jest wtedy

Napisane Dec 3, 2011, 11:58 am
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawno temu zawsze nosilem pasek póki nie założyłem sznurówek :( teeraz rzadko nosze cokolwiek (czasem nie wygodny pasek) . ten temat przypomnial mi o tym rozwiazaniu

Napisane Dec 3, 2011, 12:26 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sznurówka to wiejski hajp.

Napisane Dec 3, 2011, 1:36 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na deske jak najbardziej bo klamra od paska nie wbija mi sie w brzuch ;D

Napisane Dec 3, 2011, 2:33 pm
driverby

driverby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to driverby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie lepiej chodzi w sznurówkach zamiast paska ale chodzę w pasku bo nie chce wyjść na szpanera co o tym sądzicie ?

Napisane Dec 3, 2011, 11:46 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

driverby powiedział(a):
mi sie lepiej chodzi w sznurówkach zamiast paska ale chodzę w pasku bo nie chce wyjść na szpanera co o tym sądzicie ?

no ! mam to samo

Napisane Dec 6, 2011, 6:53 pm
driverby

driverby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to driverby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Irek98 powiedział(a):
driverby powiedział(a):

no ! mam to samo
prosze o odpowiedz a za nią z góry dziękuje

Napisane Dec 6, 2011, 7:18 pm
Imbir

Imbir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Imbir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

driverby powiedział(a):
Irek98 powiedział(a):
driverby powiedział(a):

no ! mam to samo

Ale wy macie problemy.Nie bedziecie czegos nosic bo ktos moze was uznac za szpanera?jak wam wygodnie zamiast paska nosic sznurowke to na ch** sie interesujecie co kto o was pomysli ? A jak juz problemem jest to,ze spod koszulki widac sznurowki to sobie to co wam dynda schowajcie w gacie i bedzie dobrze ; |

Napisane Dec 6, 2011, 8:45 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2011, 8:46 pm przez Imbir
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Imbir powiedział(a):
driverby powiedział(a):
Irek98 powiedział(a):
driverby powiedział(a):

no ! mam to samo

Ale wy macie problemy.Nie bedziecie czegos nosic bo ktos moze was uznac za szpanera?jak wam wygodnie zamiast paska nosic sznurowke to na ch** sie interesujecie co kto o was pomysli ? A jak juz problemem jest to,ze spod koszulki widac sznurowki to sobie to co wam dynda schowajcie w gacie i bedzie dobrze ; |

Nic dodać, nic ująć.

Napisane Dec 6, 2011, 8:58 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od tego posta ten temat to wzajemne lizanie sobie tyłka i chwalenie postów. Pozdrawiam i polecam, Fiotr Prączewski

Napisane Dec 6, 2011, 11:15 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Wojtass powiedział(a):
Imbir powiedział(a):
driverby powiedział(a):
Irek98 powiedział(a):
driverby powiedział(a):

no ! mam to samo

Nic dodać, nic ująć.

moj post zle zabrzmial . jebje mnie to co sadzicie . poprostu nie nosze .

dzis zalozylem i nikt nie zauwazyl hihihihi

Napisane Dec 7, 2011, 4:25 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Irek98 powiedział(a):

dzis zalozylem i nikt nie zauwazyl hihihihi

brawo dla tego pana

Napisane Dec 7, 2011, 6:15 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nikt jeszcze nie wpadł, że skaterzy wymyślili takie rozwiązanie z kilku powodów:
- lżej
- nie kaleczy pleców i nie dziurawi koszulek przy upadkach :)

no i za darmo bo do każdych butów jest druga para gratis.

Napisane Dec 7, 2011, 6:30 pm
CzopeX

CzopeX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CzopeX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polcam kupienie spodni o odpowiednim rozmiarze do ktorych nie trzeba uzywac sznurowek paska czy innego uja

Napisane Dec 7, 2011, 7:11 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spodnie się 'rozciągają' po pewnym czasie.

Napisane Dec 7, 2011, 9:41 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja