Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Problem z iTunes

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Problem z iTunes
verona88

verona88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to verona88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie pytanie dotyczące iTunes. Na iTunes pobieram za free i kupuję piosenki i gry, i teraz moje pytanie chcę odinstalować/przywrócić laptopa ( sony ) do takiego stanu jaki był na początku czyli bez iTunes, a więc jeśli tak zrobię to po pobraniu iTunes ( już jak przywrócę laptopa do stanu początkowego ) i zaloguję się na swoje konto będę miała nadal te kupione programy i piosenki ?

Napisane Dec 3, 2011, 3:28 pm
Peterw

Peterw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Peterw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś (2 lata temu) zrobiłem tak i nie miałem żadnych programów itp wszystko przepadło ,więc radze zgrać.

Napisane Dec 4, 2011, 6:29 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aby pobierać piosenki i aplikacje przez iTunes'y trzeba mieć tam konto. Wszystko co kupiłeś, sciągnałes kiedykolwiek jest przypisywane do Twojego konta, własnie po to, że jak np kupisz gre za 5 euro i potem ją usuniesz, to będziesz mógł ja spokojnie sicągnąć jeszcze raz, bez opłat. Jak się zalogujesz na swoim koncie będziesz miał opcje, aby wszystko sciągnąć

Napisane Dec 4, 2011, 7:27 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja