Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Flamastry do tkanin

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Flamastry do tkanin
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,

Moja siostra dostała na urodziny od koleżanki koszulkę z własnym malunkiem wykonanym flamastrami do tkanin. Po paru praniach kolor nie wyblakł i nie zszedł. Praktycznie nic się z tym nie dzieje. Myślę, żeby takowe kupić i porobić sobie na nich jakieś wrzuty. Co o tym myślicie?

Napisane Dec 4, 2011, 8:57 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak masz talent do rysowania/malowania to rób

Napisane Dec 4, 2011, 9:05 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Albo kup naprasowywanke na koszulke za 4 zł i wydrukuj coś z kompa ;D

Napisane Jan 29, 2012, 8:05 pm
Xamek96

Xamek96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Xamek96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

luxoon - gdzie taka kartke moge dostac ? bylem w sklepie drukarskim, powiedzialem po swojemu co chce zrobic. kobieta - nieporadna, starala sie ale nic nie znalazla. powiedziala mi, ze w sklepie komputerowym sie odnajde, ale nie chce robic z siebie sierotki, musze znac jakas "profesjonalna" nazwe typu tych kartek. jesli wiesz, z gory dzieki :)
a i dodam, ze kiedys na internecie znalazlem cos podobnego, nazywano to "papierem transferowym" - babka nie slyszala o czyms takim.
idea tego jest taka, ze robimy z ziomeczkami koszuleczki naszego teamu ;)

Napisane Feb 10, 2013, 4:12 pm Ostatnio edytowane Feb 10, 2013, 4:12 pm przez Xamek96
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Xamek96- najlepsza opcja to chyba allegro lub jakiś sklep internetowy z tego typu rzeczami, szczególnie jak w wiekszej ilości będziesz zamawiał. Jak chcesz na miejscu to w sklepach papierniczych lub xero popytaj o papier termotransferowy.

Napisane Feb 10, 2013, 9:54 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś kupowałem taki papier w komputerowym i normalnie powiedziałem że chce papier do prasowanek.

Napisane Feb 12, 2013, 11:49 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja