Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Aparat Sony DSC-H5

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Aparat Sony DSC-H5
czaru5

czaru5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czaru5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam proszę o  opinie aparatu Sony DSC-H5 niedawno zakupiłem go i chciałbym coś o nim wiedzieć  ^^)

*Napisane Dec 6, 2011, 11:14 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skoro go posiadasz to bądź opiniotwórczy, sam nam powiedz jaki jest. Czy może potrzebujesz opinii innych by móc wyrobić sobie własną ?

Napisane Dec 6, 2011, 11:41 pm
czaru5

czaru5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czaru5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam go 1 dzień i chce go poznać trochę wiec chcę opinie kogoś kto ten aparat miał :)

Napisane Dec 7, 2011, 2:42 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czaru5 powiedział(a):
Mam go 1 dzień i chce go poznać trochę wiec chcę opinie kogoś kto ten aparat miał :)
chcesz go poznać więc chcesz cudzych opinii? Lol, no to tak jak myślałem, sam nie potrafisz wyrobić swojego zdania.

Na takie zbieranie opinii to był czas gdy wybierałeś aparat. Wiedziałbyś który "lepszy" a który "gorszy". Teraz to wszystko jedno co kto powie, aparat jest Twój. Jeśli Ci wystarcza, to nawet mógłby być najgorszym aparatem w swojej klasie, ale nie potrzebujesz nic więcej. Jesli czegoś Ci brakuje, powiedz czego - wtedy osoby obeznane w temacie powiedzą gdzie szukać "lepszego".

W ogole jaki cel ma ten temat, dla mnie to absurd. Dostałem Nokie n72 i słuchawki, ale wolałbym kase !

Napisane Dec 7, 2011, 4:50 pm
czaru5

czaru5

Member
Wyświetl posty

Jeżeli nie chcesz napisać opinii to tu nie pisz dostałem aparat!!!! zadowolony???
Nie wkurzaj mnie  :mad:
Ktoś wreszcie napisze post na temat??

Napisane Dec 7, 2011, 5:27 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

czaru5 powiedział(a):
Jeżeli nie chcesz napisać opinii to tu nie pisz dostałem aparat!!!! zadowolony???
Nie wkurzaj mnie  :mad:
Ktoś wreszcie napisze post na temat??
Wybacz, nie chciałem Cię denerwować, nie taki był mój zamiar. Jedyne co chcę, to zrozumieć CEL tego tematu. Co dokładnie motywowało Cię do założenia tego tematu.

To jak, dostałeś go(nowa wersja), czy jednak kupiłeś(pierwszy post)?

Napisane Dec 7, 2011, 11:36 pm
czaru5

czaru5

Member
Wyświetl posty

Zmotywował mnie cel dowiedzenia się o tym aparacie troszeczkę jego wady i zalety itp od użytkowników.......
Aparat dostałem od brata jeżeli taka odpowiedź cię zadowoli,PROSZĘ nie spamuj mi już tu jeżeli nie miałeś tego aparatu i nie chcesz wystawić opinii.....

Napisane Dec 8, 2011, 4:06 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Przepraszam, jeśli Cię zdenerwowałem, nie chciałem spamować. Zresztą myślę, że większy ruch w temacie spowoduje większą liczbę zaglądających tutaj użytkowników :)

Napisała właśnie do mnie moja dobra koleżanka z liceum, studiująca we Francji, w Montpellier, chyba fizykę techniczna czy coś takiego. Potrzebuje aparatu, w miarę dobrego, ale nie lustrzanka. Wysłała mi parę linków z pytaniami. Mam paru znajomych znających się na takim sprzęcie, nawet moja luba jako artystka jest obeznana w tym temacie. Jednak o dwóch z wymienionych nikt z moich znajomych nie słyszał, czy może nie mieli kontaktu, a nie chcą się w ciemno wypowiadać. Między innymi właśnie ten sony, z Twojego tematu. Co za zbieg okoliczności :)
Tutaj link do aukcji: http://www.ebay.pl/itm/Appareil-photo-SONY-cybershot-DSC-H5-/380390723259?pt=FR_IQ_PhotoVideo_Photo_AppareilsNumeriques&hash=item58910dcebb
Jak widac, jest nawet w dobrym stanie. Bardzo d.

Czy jest on warty te ~600zł? Jeśli miał ktoś z nim kontakt, choćby tylko w rękach w sklepie, to proszę o opinie. Czasem czuć, że coś jest po prostu dobrze zrobione.
czaru5, Ty też coś możesz powiedzieć, nawet jak krótko masz ten aparat, każda opinia się liczy...

Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)
wrq

Napisane Dec 8, 2011, 4:22 pm Ostatnio edytowane Dec 8, 2011, 4:24 pm przez wrq
czaru5

czaru5

Member
Wyświetl posty

Ja sam chcę poznać opinie bo mam trochę mało go żeby dobrze wiedzieć co w nim się psuje co jest złe itp..

Ja prawdę mówiąc dostałem go od brata który kupił aparat od kumpla w bardzo dobrym stanie bez widocznych śladów użytkowania i uszkodzeń (o dziwo kolega jego miał długi czas, a teraz po dłuższym użytkowaniu wymienił go na lustrzankę).
Brat też go miał z rok, zrobił nim dużo zdjęć aparat długo trzymał i wszystko w porządku :)
Oddał mi go teraz z całym sprzętem torbą,akumulatorem,bateriami,do aparatu taki sam obiektyw jak na fotce,kabel USB i kabel do podłączenia do telewizora.Jeżeli ktoś używa go normalnie i trzyma w torbie a nie np. w kieszeni, uważa na aparat to nic się nie dzieje.
Jedyną wadą po długim czasie użytkowania to mniej trzymająca bateria, ale ja sam tego nie odczuwam tylko brat zaczął odczuwać po dłuższym czasie cykania fotek :)

Myślę, że warto ten aparat jeszcze 2 lata temu kosztował ponad 1500zł więc nieźle :)

Napisane Dec 8, 2011, 4:36 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Dzięki za odpowiedź.

I żeby tak na dzień dobry wyglądał Twój pierwszy post byłoby super ;)

Napisane Dec 8, 2011, 5:37 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja