Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Trucki Roman Empire

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trucki Roman Empire, Co o nich sądzicie ?
Mamik1

Mamik1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mamik1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trucki ROMAN EMPIRE-jest to coś poządnego??

Dodany

Napisane Jan 6, 2006, 2:13 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:56 am przez bydlak
samciarz

samciarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samciarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem te traki i i sa w miare wytrzymałe jak na tą cene >>

Napisane Jan 6, 2006, 3:14 pm
puntopies

puntopies

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to puntopies zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też je mam teraz i trzymają się kupy :-P cena warta wytrzymałości.  :stare:

Napisane Jan 6, 2006, 4:12 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja je mam...są tanie i dobre

Napisane Jan 6, 2006, 4:35 pm
PizzaBoy

PizzaBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PizzaBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam te trucki i są spox.  :cyclops:

Napisane Jan 6, 2006, 6:18 pm
Tuniol

Tuniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tuniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tez je mam :D i warte sa tej ceny

Napisane Jan 6, 2006, 6:43 pm
wilku0071

wilku0071

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wilku0071 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za tę cenę lepszych nie kupisz, według mnie są dobre

Napisane Jan 6, 2006, 8:27 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja nie bede zachwalał ceny bo producenci wpadną w samozachwyt i podwyższa :grin: Powiem tylko tyle, że jak na taką cenę są super-wytrzymałe :excl:

*Napisane Jan 6, 2006, 10:04 pm Ostatnio edytowane Oct 7, 2006, 3:54 pm przez tomeckc
rads

rads

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rads zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie polecam zbytnio pekly mi przy kingpinach dobre ale na pierwszy rok na desce potem lepiej zainwestowacw w dobra firme

Napisane Jan 6, 2006, 11:04 pm
mikoq3a

mikoq3a

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikoq3a zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak na tą cene to są bardzo wytrzymale......jedyna ich wada jest to ze sa ciezkie.  :rolleyes:

Napisane Jan 7, 2006, 11:04 pm
Mamik1

Mamik1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mamik1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aha to jak są ciezkie to niezadobrze:/

*Napisane Jan 8, 2006, 10:21 am
Rulers

Rulers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rulers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trochę cieżkie ale jak za tą cene to się opyla

Napisane Jan 8, 2006, 2:26 pm
Mamik1

Mamik1

Member
Wyświetl posty

a moze ktos wie czy są cięzsze od opusów 3??

Napisane Jan 8, 2006, 10:22 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja przejezdzielm caly rok na nich i sa swietne :)  jak dla mnie to wystarcza i nie sa az takie ciezkie :cyclops:         

!#PEACE#!

Napisane Jan 8, 2006, 10:35 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne..moj kuzyn ma i juz w c**j je katuje i nic..Pozdro

Napisane Jan 8, 2006, 10:37 pm
MULEN007

MULEN007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MULEN007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialem je i mi sie nie podobaja.Lepiej troche dodac i kupic sobie amoka ;)

Napisane Jan 9, 2006, 4:51 pm
bioly00

bioly00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bioly00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe mi po 2 tygodniach zlamal sie jeden truck przy kingpinie na bigspin flipie :/ dobre by byly na poczatek

*Napisane Jan 9, 2006, 5:03 pm
Mamik1

Mamik1

Member
Wyświetl posty

mnie chodzi o cos dobrego taniego i nie cięzkiego:P moze jakies jeszcze znacie takie??
:)

Napisane Jan 9, 2006, 5:50 pm
Tuniol

Tuniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tuniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Romany wcale nie sa takie ciezke W tej cenie nie znajdziesz napewno lepszych trackow lepsze sa juz od 200zl dopiero

Napisane Jan 9, 2006, 5:56 pm
merc39

merc39

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to merc39 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kingpiny slabe zlamal mi sie w pol ;p teraz sprzedalem je komplowi  traki nie sąnajgorsze ;]

Napisane Feb 5, 2006, 12:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja