Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Sylwester?!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sylwester?!, problem!
BartekWrc

BartekWrc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BartekWrc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko!
Niedługo sylwester, jadę na konkretną imprezę i przydało by się ubrać troszkę galowo. Garnitur na szczęście odpada, bez przesady  ;)  Mam w szafie same bluzy z kapturami praktycznie i koszulki bez kołnierzy itd. Sami wiecie jak to jest u Was. Spodni też nie mam przylegających, a buty tylko wysokie, mam problem :D Pomocy! Macie jakieś pomysły?

Napisane Dec 18, 2011, 1:40 pm
Mentos999

Mentos999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mentos999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zakup odpowiednie ubrania.

Napisane Dec 18, 2011, 1:43 pm
BartekWrc

BartekWrc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BartekWrc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czyli ?

Napisane Dec 18, 2011, 1:46 pm
polaky

polaky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to polaky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem co masz na mysli mówiąc "galowo" jednak moja opcja na bardziej elegancko:
-czarna koszula
-spodnie jakies raczej nie za szerokie
- buty moga byc "skejty"

Napisane Dec 18, 2011, 2:21 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polaky powiedział(a):
nie wiem co masz na mysli mówiąc "galowo" jednak moja opcja na bardziej elegancko:
-czarna koszula
-spodnie jakies raczej nie za szerokie
- buty moga byc "skejty"

HAHAHAHHAhaHhahahahahahhahahhahahahahahahAHAHahhahahahahahah :D

Napisane Dec 18, 2011, 3:11 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może powiedz ile zamierzasz wydać? Bo wiesz, możesz kupić zajebiste skórzane półbuty, spodnie, marynarkę, koszulę i jedwabny krawat, a jak masz bardziej ograniczony budżet to idziesz do h&m i kupujesz jakąś gładką koszulę w spokojnym odcieniu i ciemne dopasowane spodnie i buty to pomyślimy zaraz. Na pewno nie kombinuj nic typu marynarka po ojcu i baggy jeansy bo to nie ma szans wyjść dobrze xD

Napisane Dec 18, 2011, 4:03 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym ubrał ciemne jeansy (nie szerokie wory), czarne lub szare buty "skejty" i do tego jakaś flanelka w ciemnym kolorze (tzn nie czerwono czarna, żółto czarna itp)

Zależy jeszcze co to za impreza. Jak bankiet na którym bedą sami nadziani w garniakach to lepiej zapomnij o eleganckim skejcie :)

Napisane Dec 18, 2011, 4:15 pm
BartekWrc

BartekWrc

Member
Wyświetl posty

nikt nie będzie w garniturze, ale jakiś element uznany za elegancki, galowy będzie. Nie zamierzam na pewno ubierać jakichś pikolaków czy koszuli z kołnierzem na krótki rękaw. Na sam widok średnio mi się robi. Biorę wysokie najki, węższe spodnie i kupie jakąś koszule na długi rękaw w normalnych kolorach, a pod spód koszulka na krótki rękaw w kolorze i gitara. Będę czuł sie wygodnie, co Wy na to?

Napisane Dec 18, 2011, 4:44 pm
mac1000

mac1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mac1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spytaj lustra i siebie czy będzie odpowiednie, nie użytkowników forum

Napisane Dec 18, 2011, 5:02 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BartekWrc powiedział(a):
nikt nie będzie w garniturze, ale jakiś element uznany za elegancki, galowy będzie. Nie zamierzam na pewno ubierać jakichś pikolaków czy koszuli z kołnierzem na krótki rękaw. Na sam widok średnio mi się robi. Biorę wysokie najki, węższe spodnie i kupie jakąś koszule na długi rękaw w normalnych kolorach, a pod spód koszulka na krótki rękaw w kolorze i gitara. Będę czuł sie wygodnie, co Wy na to?

Wysokie najki? eeee głupi pomysł.
I koszulka pod spód inna niż biała nie będzie wyglądać elegancko a sportowo.

Napisane Dec 18, 2011, 5:28 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeansy, koszula, marynarka.

Napisane Dec 18, 2011, 5:44 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
BartekWrc powiedział(a):

Wysokie najki? eeee głupi pomysł.
I koszulka pod spód inna niż biała nie będzie wyglądać elegancko a sportowo.

chyba, ze zalozysz pod spod czarna koszulke a na to biale (nie, nie taka wyprasowana "w kancik", ani jakas beznaziejnia sztywna) koszule i bedzie elegancko ;)

Napisane Dec 18, 2011, 5:48 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wąskie ciemne dzinsy, koszula, czarna marynarka oraz te twoje najki czy co Ty tam masz. Powinno być ok.

Napisane Dec 18, 2011, 6:00 pm
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiście ubrałbym na taką okazję jakieś deserty np. KLIKK, do tego dopasowane jeans'y, a na górę przylegający do ciała (ale bez przesady) biały tees i gładką koszulę np. szarą lub błękitną to już zależy od gustu :)

Napisane Dec 18, 2011, 10:52 pm Ostatnio edytowane Dec 18, 2011, 10:53 pm przez powpow
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wysokie buty złe nie będą. Zależy w jakich kolorach i co to w ogóle jest. Sam na jakąś okazję zawsze zakładam czarne proste spodnie, koszula w środek wrzucona, slim fit najlepiej. Ew. jakiś sweter. Jak koszula będzie jasna, to nie zakładaj pod nią czegoś z krótkim rękawem, tylko tank top, że na ramiączkach znaczy się. Niegłupią rzeczą, jak chcesz się wyróżniać, będzie właśnie jasna koszula. Przeważnie większość zawsze zakłada teraz ciemne, więc zawsze to nie będzie to samo.

A skoro taki temat, to podłączę pytanie. Gdzie znajdę spodnie w takim stylu:
http://uhygx5cm6eas.az.pl/strefastylu/ka6562.JPG
http://www.fabryka-mody.is.net.pl/K1920Z1
Jakieś satynowe, czy inne badziewie. Na Allegro jest tego pełno, ale albo paskudne, albo szerokie (nie chcę na dole więcej jak 19-20cm), albo po 200zł. W sumie nigdy się nie interesowałem takimi.
Gdzie tego szukać? Supermarkety, jakie Zary, czy coś?

Napisane Dec 18, 2011, 11:34 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przeciez to najzwyklejsze w swiecie slimfity -.-

Napisane Dec 18, 2011, 11:43 pm
Tigero

Tigero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tigero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No dokładnie Slimy, mam prawie że identyczne jak z pierwszego zdjęcia z Pull&Bear ale to już dawno kupione, teraz raczej ciężko z takimi.

Napisane Dec 18, 2011, 11:46 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson,
teraz ciezko z takimi, a jak kupisz w pull&beer to po kilku praniach nie beda juz sie nadawały na pół-formalny ubiór, bo się zeszmacą.

Jakiś czas temu szukałem czarnych slimów na wesele, i miałem problem :) [do tego buty czarne skórzane wyjsciowe od Wojasa, biała z wzorem koszula slim luzno puszczona, czarna elegancka marynarka]

Widziałem w jakims sklepie fajne spodnie w cenie niewiele ponad 100zł, naprawde dobrze wykonane. Ale nie leżały na mnie. Tylko nie pamiętam nazwy :) Poza tym lee/wrangler, no i zajebiste spodnie przymierzałem w pierre cardin, i kosztowały tylko 350  :rolleyes: hehe, pomarzyc...

BTW, te drugie buty są IMO ohydne.

Napisane Dec 18, 2011, 11:56 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fakt, złe zdjęcia dałem. Ze zdjęcia rzeczywiście jest to zwykły slim fit. Chodzi o to, żeby nie było to spodnie z jenasowe. Satyna przykładowo, czy jakiś podobny materiał. Jeansy to żadna filozofia kupić ;) . Swego czasu w Auchanie coś takiego widziałem.

Napisane Dec 19, 2011, 12:10 am Ostatnio edytowane Dec 19, 2011, 12:11 am przez orson91
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A może kanty od dickies?

Napisane Dec 19, 2011, 11:21 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja