Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Sprzęt » FingerRolki

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
FingerRolki, Podrzuccie jak zrobic fingerrolki !
krsnalek

krsnalek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krsnalek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pomocy ! Nwm jak  zrobic fingerrolki podrzuccie jakis temeat i zdjecie :D z góry dzieki

*Napisane Dec 21, 2011, 6:55 pm
EaGLE

EaGLE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EaGLE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KLIK

Kilka pierwszych wyników, które sprawdziłem to filmy, opisy jak zrobić fingerrolki. Powodzenia.

Napisane Dec 22, 2011, 11:21 am Ostatnio edytowane Dec 22, 2011, 11:22 am przez EaGLE
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawiasem, po jakiego komuś takie gówno?

Napisane Dec 25, 2011, 3:01 am
DavidWoodDW

DavidWoodDW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DavidWoodDW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w chińczyku są po 4zł para , fajne są :D ale szybko się nudzą.

Napisane Dec 25, 2011, 7:29 pm
driverby

driverby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to driverby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DavidWoodDW powiedział(a):
u mnie w chińczyku są po 4zł para , fajne są :D ale szybko się nudzą.
a  skąd jesteś ?

Napisane Dec 26, 2011, 1:34 pm
fifa984

fifa984

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifa984 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde a skkad jestes bo by m se kupił

Napisane Dec 26, 2011, 1:56 pm
DavidWoodDW

DavidWoodDW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DavidWoodDW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tychy.
Jak chcecie to moge wam kupić i wy mi pocztą wyślecie 7zł ( 4rolki,3przesyłka) i wam kupie i wyśle tylko one sa plastikowe.

Napisane Dec 26, 2011, 10:02 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"fingerrolki" hahahahhahahha sorry nie moglem sie powstrzymać od śmiechu, ze takie cos istnieje haha

Napisane Jan 6, 2012, 11:42 pm
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollerskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak nie jak jo ? :o

Napisane Jan 7, 2012, 7:28 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja