Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » program do obróbki filmów

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
program do obróbki filmów
exsilun

exsilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to exsilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema. Potrzebuje prosty w obsłudze programik do obróbki video. musi mieć funkcje takie jak:
*Przycianie video,
*Slow motion w dowolnym miejscu,
*efekty przejścia,
*ogólnie różne efekty (np. rozjaśnienie itp.),
*i możliwość dodania ścieżki dźwiękowej (niekoniecznie)
fajnie jak by miał jakieś ciekawe funkcje.
potrzebuje go bo nakręciłem sobie parę triczków w garażu, no i chciał bym to  jakoś sensownie posklejać, dodać jakieś efekty itp. Podajcie nazwe programku jak znacie jakiś. (windows media maker i Avidemux odpadają).

Napisane Dec 25, 2011, 8:08 pm
lee77

lee77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lee77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sony Vegas,Camtasia Studio.

Napisane Dec 25, 2011, 8:20 pm
exsilun

exsilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to exsilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sony vegas dobry, ale powiesz mi jak dodać film ? dodaje go i gra mi tylko podkład muzyczny i jest czarne tło. zero obrazu... Przy okazji możesz powiedzieć gdzie się oprzycina, daje jakieś efekty (np. na samym początku rozjaśnianie a na końcu filmu przyciemnianie) oraz gdzie dać slow motion : p

Napisane Dec 25, 2011, 9:39 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze jeszcze za ciebie ma zlozyc ten film?
pelno tutoriali jest w necie, warto poszukac. jak zobaczysz jak sie robi takie rzeczy to bedziesz potem to z automatu robil (pracuje na vegasie 10)

Napisane Dec 25, 2011, 10:26 pm
sandbox38

sandbox38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandbox38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja montuje filmy na moje konto youtuba za pomocą camtasia studio 7. Sony vegas również dobry aczkolwiek camtasia moim zdaniem... wygodniejsza.

Pozdro!

Napisane Jun 12, 2012, 8:55 pm
tyczka

tyczka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tyczka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uleada polecam dla początkujących

Napisane Dec 20, 2012, 12:05 am
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ludzie jeśli chcecie obsługiwać takie kombajny jak Sony Vegas to niezbędne jest przerobienie kursu (online, bądź live). Obsługiwanie takich programów bez żadnej wiedzy na ich temat to głupota która prowadzi do pisania głupich tematów. Pozdrawiam.

Napisane Dec 20, 2012, 3:43 pm
fifa984

fifa984

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifa984 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dajcie linki do pobrania jakiegoś prostego w użytkowaniu programu do obróbki filmu. ważne zeby było za free . najlepiej zeby ktoś mi przesłał program poprzez gg

Napisane Dec 25, 2012, 6:18 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@fifa984
Movie maker, powinienes mieć na kompie (dostajesz w standardzie z Windowsem), sprawdź w Start -> Wszystkie Programy -> (i szukaj Movie Maker)

Ew. ściągnij sobie 30-dniowego triala Ulead Video Studio 11+, korzystam, polecam.

Napisane Dec 26, 2012, 10:47 am Ostatnio edytowane Dec 26, 2012, 10:49 am przez BlackGang
darkcore

darkcore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darkcore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sony vegas jest w miare prosty i ma wiele mozliwosci, move marker jest dla leszczy, lepiej sie potrudzic troche bardziej

Napisane Mar 14, 2013, 4:00 pm
TRAUC3R

TRAUC3R

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TRAUC3R zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osobiście polecam Ulead video studio 11... Prosty w obsłudze i ma dużo funkcji  B)

*Napisane Mar 18, 2013, 2:57 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TRAUC3R powiedział(a):
Osobiście polecam Ulead video studio 11... Prosty w obsłudze i ma dużo funkcji  B)

Ja również. Do amatorskich filmów w zupełności wystarcza.

Napisane Mar 18, 2013, 8:56 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja