Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Podstawy do skoku i podstawow...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Podstawy do skoku i podstawowe tricki
yeti284

yeti284

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yeti284 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak w temacie czyli o czym pamietac przy wyskoku i jakies podstawowe tricki. Jezdze juz od 2 lat ale jakos teraz mam jakis zciag do freestylu. Kazda pomoc bedzie przydatna :D

Napisane Dec 25, 2011, 8:25 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przy wyskoku pamiętaj, żeby wyskoczyć.

Tak głupiego pytania nie było dawno, imo temat od razu do kibla.

Napisane Dec 27, 2011, 3:54 am
yeti284

yeti284

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yeti284 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czyli ja mam zrobić obrót to po prostu wyskoczyć ? takiej głupiej odpowiedzi jeszcze dawno nie było :P

Napisane Dec 27, 2011, 6:35 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yeti284 powiedział(a):
Czyli ja mam zrobić obrót to po prostu wyskoczyć ? takiej głupiej odpowiedzi jeszcze dawno nie było :P

W czasach tak wypchanego internetu wszelakim gównem aż wstyd jest pytać o takie rzeczy. Poświęć trochę czasu i sam poszukaj filmów instruktażowych bo jest ich nie mało.

Napisane Dec 27, 2011, 6:46 pm
yeti284

yeti284

Member
Wyświetl posty

Tak jak powiedziałeś "gównem". Już oglądałem parę filmików i mam mętlik w głowie gdyż w każdym filmiku jest inaczej i chciałem zaciągnąć porady starszych kolegów po fachu ale nie :P może i jestem trochę leniwy ale po to jest chyba ta strona żeby wymieniać się informacjami.

Napisane Dec 28, 2011, 12:21 am
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki takim jak ty tworzy się masa tematów, postów itd. co nie powinno mieć miejsca i czasu, ale pomogę Ci: http://www.youtube.com/watch?v=avz8AeuuEcs&feature=related
Nie musisz dziękować. Pozdro.

Napisane Jan 2, 2012, 5:57 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2012, 5:58 pm przez Generic
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja