Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Sa tu jeszcze jacys starzy wy...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sa tu jeszcze jacys starzy wymiatacze?
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

typu zyga, krytyk itp?! nie bylo mnie tu przez pare lat :D

Napisane Dec 26, 2011, 8:51 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wymiatacze typu zyga, krytyk  :O

Napisane Dec 26, 2011, 11:58 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem

Napisane Dec 26, 2011, 12:41 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy ja jestem wymiataczem ?  :thinking:

nie, weteranem.

Napisane Dec 26, 2011, 1:56 pm Ostatnio edytowane Dec 26, 2011, 1:57 pm przez wrq
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaszła pomyłka. Przeniosłem ten temat tutaj a był w dziale skateboard czyli chodzi CHYBA o starych wymiataczy na deskorolce :) Róbta co chceta :P

Napisane Dec 26, 2011, 2:15 pm
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o panie

Napisane Dec 26, 2011, 9:19 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddamaszk- ostatnio na portalu- dzisiaj
następny raz na portalu- za 2 lata XD

Napisane Dec 26, 2011, 9:57 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem weteranem i jestem tu 2.49 razy krócej niż ty :(

Napisane Dec 26, 2011, 10:07 pm Ostatnio edytowane Dec 26, 2011, 10:09 pm przez HulajnogaFun
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tu nie chodzi o statusy...

Napisane Dec 26, 2011, 10:09 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

O umiejętności jazdy na desce ani tyle :D

Napisane Dec 26, 2011, 10:19 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):
Zaszła pomyłka. Przeniosłem ten temat tutaj a był w dziale skateboard czyli chodzi CHYBA o starych wymiataczy na deskorolce :) Róbta co chceta :P

Krytyk to wymiatał - ale rysując zalatujących pedalią wojowników : D

Napisane Dec 26, 2011, 10:27 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mnie nikt nie zna:

Napisane Dec 26, 2011, 10:43 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od czasu wielkiego przyznania grantów i statusów są sami weterani.

Napisane Dec 27, 2011, 12:33 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

staruszek, ale hasło pamiętasz :)

Napisane Dec 27, 2011, 5:18 am
rosek17

rosek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Łojojoj teraz się zaczną staruchy wszystkie odzywać :D

Napisane Dec 27, 2011, 7:55 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
ddamaszk- ostatnio na portalu- dzisiaj
następny raz na portalu- za 2 lata XD

xD

Napisane Dec 27, 2011, 8:56 am
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za chwile  będzie wspominanie dawnych lat i mówienie , że wolą kase od noki n 73

* ze słuchawkami  i , że kiedyś było lepiej .

Napisane Dec 27, 2011, 10:20 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArTiK powiedział(a):
Za chwile  będzie wspominanie dawnych lat i mówienie , że wolą kase od noki n 73

rzeczywiscie, 'wolenie kasy' bylo ponad 2000 dni temu, napewno kazdy z nas pamieta te chwile. normlanie kamien milowy w historii andegranda.

Napisane Dec 27, 2011, 11:43 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

krzynowek powiedział(a):
ArTiK powiedział(a):

rzeczywiscie, 'wolenie kasy' bylo ponad 2000 dni temu, napewno kazdy z nas pamieta te chwile. normlanie kamien milowy w historii andegranda.

A pamiętasz gumę turbo?  B)

Napisane Dec 27, 2011, 12:29 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Naklejki z tej gumy bardziej mnie zawsze jarały, niż sama guma.

Przecież w tej gumie nie było nic nadzwyczajnego.

Napisane Dec 27, 2011, 1:44 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja