Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Sa tu jeszcze jacys starzy wy...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sa tu jeszcze jacys starzy wymiatacze?
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

typu zyga, krytyk itp?! nie bylo mnie tu przez pare lat :D

Napisane Dec 26, 2011, 8:51 am
rosek17

rosek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Naklejki z tej gumy bardziej mnie zawsze jarały, niż sama guma.

No ja Gumę Turbo kupowałem tylko ze względu na naklejki :P

Napisane Dec 27, 2011, 2:34 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pamiętacie głosowanie na najlepsze cycki a.pl ? :cyclops:

Napisane Dec 27, 2011, 2:38 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SzczurFb powiedział(a):
Pamiętacie głosowanie na najlepsze cycki a.pl ? :cyclops:

Pierwsze słyszę.

Napisane Dec 27, 2011, 3:17 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miss portalu i wielki festiwal zazdrości i zawiści po ogłoszeniu wyników - to było to

usunęliście z serwerów już stronę miss? Bo przez kilka lat można było wejść przez URL i pooglądać zdjęcia, ale już zapomniałem linka :

Napisane Dec 27, 2011, 3:26 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no no, z miss to była jakaś afera, chętnie bym to sobie jeszcze przejrzał :D

Napisane Dec 27, 2011, 4:27 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie było mnie wtedy w społeczności ale... :)

Napisane Dec 27, 2011, 5:13 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):

Ahh ta demokracja :(

edit: A gdzie się podziały te fajne emotki??

Napisane Dec 27, 2011, 6:24 pm Ostatnio edytowane Dec 27, 2011, 6:25 pm przez Wojtass
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O tych mowa? :)

Napisane Dec 27, 2011, 6:44 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to mlody stazem jestem, wiec prawa glosu za bardzo nie mam, ale ostatnio przegladajac tematy archiwalne wrocily epickie wspomnienia tych legedarnych tematach z pytaniami o to, jak wyjac lozyska z kolek czy co zrobic z klejem po zdarciu gripu ;) dzisiejszy temat link moze za kilka lat bedziemy wspominac (tzn snowboardzisci) ? ;p

Napisane Dec 27, 2011, 8:36 pm Ostatnio edytowane Dec 27, 2011, 8:37 pm przez JustLearn
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):

Ale o zdjęcia chodziło.

Napisane Dec 27, 2011, 10:22 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Aaa to pewnie Zyga ma gdzieś skitrane :)

Napisane Dec 27, 2011, 10:29 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JustLearn powiedział(a):
ja to mlody stazem jestem, wiec prawa glosu za bardzo nie mam, ale ostatnio przegladajac tematy archiwalne wrocily epickie wspomnienia tych legedarnych tematach z pytaniami o to, jak wyjac lozyska z kolek czy co zrobic z klejem po zdarciu gripu ;) dzisiejszy temat link moze za kilka lat bedziemy wspominac (tzn snowboardzisci) ? ;p

był jeszcze temat o tym, jak otworzyć markera.. ;p

Napisane Dec 28, 2011, 10:57 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamie_thomas powiedział(a):

był jeszcze temat o tym, jak otworzyć markera.. ;p

A żeby to jeden.

Napisane Dec 28, 2011, 12:09 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie chodzi o wymiataczy tylko o weteranow a.pl xD

ale mnie kurde konkurs ominol!! o ja cieeee! trze ten caly artykol przesledzic i popatrzec na 13sto latki!!

Napisane Dec 28, 2011, 12:34 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

eeee, czemu tam nie ma zadnych zdjec nooo! ide na xnxx.com

Napisane Dec 28, 2011, 12:38 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

ddamaszk powiedział(a):
nie chodzi o wymiataczy tylko o weteranow a.pl xD

ale mnie kurde konkurs ominol!! o ja cieeee! trze ten caly artykol przesledzic i popatrzec na 13sto latki!!

Jak był ten konkurs to Ty tez miałeś 13 lat :D I byłeś tu na portalu więc nie kituj, że nie pamiętasz.
A i jeszcze jedno. Wisisz nam foto relację z AMS.

Napisane Dec 28, 2011, 1:38 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

forum bylo tyle lat temu? ja nawet nie pamietam co jadlem wczoraj na obiad... jaka foto relacje z ams? o co biegaaaa?!  :stare:

Napisane Dec 28, 2011, 2:15 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

ddamaszk powiedział(a):
forum bylo tyle lat temu? ja nawet nie pamietam co jadlem wczoraj na obiad... jaka foto relacje z ams? o co biegaaaa?!  :stare:

Mieliśmy rację. Zapiłeś się na amen :(
Nie dość, że nic nie pamiętasz to jeszcze Zygę i Kicza nazwałeś wymiataczami  ^^)

Napisane Dec 28, 2011, 2:54 pm
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pod moim profilem tez jest dopisek wymiatacz, ale jakos nigdy nie bratalem sie z ekipa tego forum. Cos nie cos z tych starych lat pamietam, w sumie fajnie byloby przejzec jeszcze raz te stare tematy :)

Napisane Dec 28, 2011, 3:13 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Wojtass powiedział(a):
ddamaszk powiedział(a):

Mieliśmy rację. Zapiłeś się na amen :(
Nie dość, że nic nie pamiętasz to jeszcze Zygę i Kicza nazwałeś wymiataczami  ^^)

xD hahaha, ja mentora nie pamietam za bardzo ni kij. hahaha... no zdarza sie xD
BO MY WSZYSCY JESTESMY WYMIATACZMAI!!! jedi w CS'a inni w COD'a... BOOOM !! ide na browar! moze sobie podjade do szczecina zobaczyc zygi brode xD

Napisane Dec 28, 2011, 6:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja