Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Niskie czy wyskokie trucki?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Niskie czy wyskokie trucki?
smylonka97

smylonka97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smylonka97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano!
Które trucki nadają się do czego?
Odczuwalna jest różnica między wysokimi a niskimi?

Napisane Dec 29, 2011, 12:55 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z setupem to zawsze kwestia upodoban
sa skaterzy streetowi, ktorzy jezdza na deskach 7,5 a sa tacy, co jezdza na 8 i wiecej
sa skaterzy streetowi, ktorzy jezdza na kolkach 50mm, a sa tacy, co jezdza na 56mm
z trackami to samo
ja osobiscie preferuje traczki mid
roznica jest odczuwalna

Napisane Dec 29, 2011, 1:30 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2011, 1:31 pm przez JustLearn
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm rzecz gustu, jedni wolą niskie drudzy wysokie. Ja sam mam niskie Venture ale śmigałem też od kumpla na wysokich to bardzo fajnie się śmiga jak lubisz luźne trucki.

Napisane Dec 29, 2011, 1:44 pm
Tymbark1

Tymbark1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymbark1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wole jak tail ma bliżej do ziemi i wybieram zawsze niskie, szczególnie jak jeździsz na węższych(czyli też krótszych) deskach.

Napisane Dec 29, 2011, 11:49 pm
kazaa

kazaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kazaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niskie (np. tensor) zajebiste do manuali, wyzsze za to do grindow :)

Napisane Dec 30, 2011, 10:55 am
Zombalski

Zombalski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zombalski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kazaa powiedział(a):
niskie (np. tensor) zajebiste do manuali, wyzsze za to do grindow :)
no to wymyśliłeś głupotę kto ci tak powiedział? istna głupota niskie są do tego samego co wysokie przy manualach i grindach stosunkowo nie ma różnicy to kwestia przyzwyczajenia to tak jakby powiedzieć ze miękkie gumki są na vert a twarde na street jak się nie znacie to nie wymyślajcie głupot tego typu

Napisane Dec 30, 2011, 11:00 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Były by jedne trucki i nikt by nie narzekał ;D Ja preferuje niskie trucki po prostu na wysokich źle mi się jeździ nie wiem od czego to zależy być może od przyzwyczajenia, ale tak jest. W zasadzie to wszystkie trucki są do wszystkiego nie ma jakiegoś podziału. Nie wiem jak z vertem bo w tym jestem zielony, ale myśle że tak samo.

Napisane Dec 30, 2011, 11:46 pm
karolsk8

karolsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy nie zwracałem bardzo na to uwagi czy wysokie zcy niskie. Ja raczej mam niskie i jeździ mi się dobrze. Ważne żeby były dobrze skręcone :)

Napisane Dec 31, 2011, 10:33 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja