Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Zawoi Babia góra

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zawoi Babia góra
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy ktoś słyszał jakieś niusy na temat snowparku w Zawoi.
Jade tam z znajomymi i ciekawi mnie czy w tym roku jest tam Snowpark?

Napisane Dec 30, 2011, 4:54 pm
CampeR25

CampeR25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CampeR25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pisałem do nich na maila w sprawie snowparku i odpisali: Witam, trasa na której znajduje się snowpark jest czynna, niestety nie zdążyliśmy jeszcze przygotować na niej przeszkód. Mamy nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu wszystko uda się przygotować. Pozdrawiam

Napisali to 18 stycznia Czyli że niedługo powinni otworzyć ja tam się wybeiram z rodzicami od 3 lutego mam nadzieje że będzie fajnie :D

Napisane Jan 22, 2012, 12:53 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam byłem od poczatku ferii przez 3 dni to stał tylko żuk i kanapa:)

Za bardzo to oni sie nie napracowali:)

Napisane Jan 23, 2012, 7:53 pm
CampeR25

CampeR25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CampeR25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bomba114 powiedział(a):
Ja tam byłem od poczatku ferii przez 3 dni to stał tylko żuk i kanapa:)

Za bardzo to oni sie nie napracowali:)

Ale normalnie można było jeździć?

Napisane Jan 30, 2012, 1:09 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

No spoko sie jeździło. Jak bedziesz na górze stoku to pojedź trasą po prawej to jeżeli tam jeszcze stoi to jak pojedziesz troche tą trasą to po lewej bedziesz miał hope:)
Zbudowałem z ziomkami, lądowanie masz w puchu więc spoko.

Napisane Jan 30, 2012, 6:38 pm
CampeR25

CampeR25

Member
Wyświetl posty

Ja dzwoniłem do tej kobiety i powiedziała że obok tej hopy raila jebli xd

Napisane Jan 31, 2012, 8:51 pm
sebolek9

sebolek9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sebolek9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest na tym stoku co tak fajnie babią góre widać czy gdzieś indziej? bo ja tam w sobote jade

Napisane Feb 8, 2012, 3:37 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja