Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Szkoła i nauczyciele...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szkoła i nauczyciele..., Wkurzają Cię? Co byś z nimi..? ]:)
binio20

binio20

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to binio20 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja "kocham" moich nauczycieli , są "bardzo mili" .. Szczególnie "pan" od Historii... urwał bym mu "kwiatki" i dał żeby zrobili z nich "bukiet" dla jego dzieci ... :)

Nie przestrzegałęś zasad kultury osobistej, więc trochę zmieniłęm post. Traktuj to jako karę. Następnym razem bedzie OST. RadaZ

*Napisane May 7, 2005, 11:29 pm Ostatnio edytowane May 28, 2005, 2:34 pm przez RadaZ
l0bi

l0bi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l0bi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no do nie  których mam szacuneczek a nie którzy uff jedna jest tak "kochana", że jak się na lekcji bawiłem nożyczkami to mi  je zabrała i zaczeła mi włosy ścinać "kochana pani" :[ a tak to spook

Napisane May 8, 2005, 8:59 am Ostatnio edytowane May 28, 2005, 2:35 pm przez RadaZ
Ygrek

Ygrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ygrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie lubie kolesia od WOSU placek totalny, od fizyki klientka jest postrzelona, a reszta jacys normalni sa :P

*Napisane May 8, 2005, 9:11 am
kalor90

kalor90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalor90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam jedna mloda nauczycilke to jest spoko ale inni to szkoda gadac...........o kolesia od histori jeszcze lubie :D..a wychowawce to mam takiego ze nawet nie wie ktora klasa jest jego :thinking:

Napisane May 8, 2005, 10:18 am
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niektórych szanuje, niektórych nie ale staram być się grzeczyny. :)

Napisane May 8, 2005, 11:20 am
MiGi4

MiGi4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiGi4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie z nauczycielami jesr roznie ( jak u kazdego ).

Nie lubie jedynie nauczycielki od matmy, polskiego, historii, wosu,plastyki i to chyba bedzie na tyle...

A lubie od niemca, infy ( nic nie umie ale da sie ja przezyc :P ) polskiego ( ale stara nauczycielke, ktora aktualnie jest na urlopie macvierzynskim ), W-Fu, fizyki, biologi i chemii ( wymagajace ale wporzo ), od gegry koles jest zajebisty ii niechce mi sie wiecej pisac :P

Napisane May 8, 2005, 11:51 am
Pawlak

Pawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nawidzę pierd****** facetki od matmy!!!!! :mad:

Napisane May 8, 2005, 12:34 pm
kalor90

kalor90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalor90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a zapomnilem dodac jeszcze ze facet od infy to jest taki inteligentny ze offica instalowal z instrukcja <lol2>
..........

Napisane May 8, 2005, 1:26 pm Ostatnio edytowane May 8, 2005, 1:28 pm przez kalor90
michal_k0

michal_k0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal_k0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeden na stu nauczycieli jest spoko 10 na stu ujdzie a reszta to popierdolone chuje

Napisane May 8, 2005, 2:26 pm
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie mam nauczycieli tylko wykładowców(jak sama nazwa wskazuje nie uczą tylko wykładają :cyclops:)...zmieniają sie co semestr więc niektórych nawet na oczy nie widziałam,ale bywają tacy którzy potrafią zaleźć za skóre.....udupia cię nawet jak jesteś geniuszem :thinking:

Napisane May 8, 2005, 2:41 pm
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam tylko kilku fajnych nauczycieli moja wychowaczyni ( jako wychowaczyni jest fajna ale jako nauczycielka polskiego to niezla dziwka :P ale jest w wporzadku, nauczycielka od biologi bardzo wporzadku no i moze nauczycielka od niemieckiego szkoda ze od 3 miesiecy nie wiem nawet jak sie nazywa  :cyclops:

Napisane May 8, 2005, 3:21 pm
blitz

blitz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blitz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Denerwują mnie jak przerywają mi grę w S.K.A.T.E w połowie :thinking:.

Napisane May 8, 2005, 3:35 pm Ostatnio edytowane Feb 12, 2006, 12:44 am przez blitz
qux

qux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po 1 Skatean widzałes na tym forum conajmniej 10 dobrych tematów bo ja zabardzo .. nie :) po2 ja kocham szkołe kocham wiedze ahhhhh ide sie uczyc moi nauczyciele sa jak aniołki daja 6 teczki za piekny usmiech :) ehhhhhh ide po moje kochane ksiazki nara!!

Napisane May 9, 2005, 3:45 pm
Skadzio

Skadzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skadzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam najzajebistszych nauczycieli pod sloncem... ostatnio jedna suczka od niemca postawila mi 1 za to ze podalem zeszyt koledze hahahahahha

*Napisane May 9, 2005, 7:47 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli kcesh być szanowanym ...sam musish szanować ...
ale nauczyciele ? :stare:
jak ludzie ,,każdy jest inny,,, :P

PEACEEEEEE

*Napisane May 10, 2005, 6:36 am
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raz tak raz nie... mam kilku fajnych, np. pani od przyry. Zawsze na lekcji jeżdże na fingersonie i ani razu mi go nie zabrała, ani opieprzła! Ale mam taką wredną mende od polaka która wymyśliła sobie jakiś regulamin którego w ogóle nie przestrzega na naszą niekorzyść! Nasza pani od matmy wymyśliła jakiś regulamin... nie przestrzega go, ale na naszą kożyść, np. możemy mieć 2 nieprzygotowania bez konsekwencji, a ja był miał już chyba z 12! A wracając do tej debikli od polaka, wczoraj(poniedziałek) powiedziała:

-Oooooo... dzieci(czy ja jestem jej dzieckiem?!) w piątek dyktando...

A ja na to:

-Przecierz w regulaminie pisze wyraźnie "prace kasowe, dyktanada, sprawdziany ipt. są zapowoiadane z tygodniowym wyprzedzeniam"!

-Sprawdz dobrze- mówi "wiedzma"

-Już sprawdzałem chyba z 1000 razy!

A ona na to: - to pokarz... aaaaa... no tak! To wykreślcie sobie dyktanda z regulaminu!

A przecież ja i moi rodzice podpisaliśmy go i według mnie bez zgody podpisanych tam osób nie powienien uledź zmianie!

Pełno jest takich zjebanych nauczycieli którzy sobie coś ubzdurają, a potem mówią, że my, uczniowie nie mamy racji!!!

I jeszcze te jeb... znajomości! Przecież jak pójde do dyra to za cholere nie wygram z tymi nauczycielami, bo mają te tzw. "znajomoście"!

Pozdrawiam, NUT

P.s: czy wy w budzie też macie takich jebniętych nauczycieli?!

EDIT: Będziesz szanował nauczyciela i siedział cichutko i nie podpierniczał go do innych nauczycieli, np. do wychowawczyni to będzi sobie pozwalał na więcej, więcej  i coraz więcej, aż w końcu da ci 1 za jakiś błahy powód! Ja wam nie radze walczyć z nauczycielem, bo ja już to przerabiałem...

lepiej gdy skończysz już tą podstawówkę, czy gimnazjum to powiedz tej nauczycielce na koniec roku:

- Byłaś moją najgorszą nauczycielką w podstawówce głupia mendo! Nie myśl, że moi młodsi koledzy będą tak samo pokorni jak ja byłem! Wypierd... cie z tej szkoły szybko!!! I na koniec pokaż jej takie coś środkowym paluszkiem, albo gest kozakiewicza XD

Napisane May 10, 2005, 10:10 am Ostatnio edytowane May 10, 2005, 10:17 am przez orzeszek
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Szkoła... - jeden WIELKI eksperyment!"

Ty masz jakieś kompleksy, że tak powiększasz czcionke? No i nie edytujesz postów. RadaZ

Napisane May 10, 2005, 10:19 am Ostatnio edytowane May 28, 2005, 2:36 pm przez RadaZ
binio20

binio20

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to binio20 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OLEWAMY SYSTEM JAKI NAS ŻYWI szkoła  :P

*Napisane May 10, 2005, 6:21 pm
pig

pig

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pig zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:mad: nauczyciele nie lubią fingerboardów, a ja nie lubie ich

bede walczył o honor FB    :soldiers:

*Napisane May 11, 2005, 8:46 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szkoła jest SPOKO!!!!!! :rolleyes:
Szkoła jest spoko, ale nie-spoko sa nauczyciele (lecz zdarzaja sie wyjatki:P) spoko nie są lekcje nudne (oprocz angielskiego i polskiego, ktore sa jak najbardziej spoko;p). A przerwy to w ogole sa zawaliste! Dla nich, az chce mi sie do szkoly chodizic:P

Napisane May 12, 2005, 1:08 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja