Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Stol do fb

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Stol do fb
korpaFBSB

korpaFBSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to korpaFBSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema chce kupic stolik lawe do fb taka zeby mozna bylo ustawic przeszkodu itp tylko nie wiem jaka mozecie mi pomoc wysylajac linki ??!!

*Napisane Jan 3, 2012, 1:33 pm
BertoNFB

BertoNFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BertoNFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli choć trochę znasz się na projektowaniu, skręcaniu, używaniu narzędzi itp.To jedź do firmy Korner, tam ci potną płytę, którą możesz u nich kupić.Skręcisz z niej stolik i gotowe.Jeśli nie odpowiada ci to rozwiązanie, to jedź do Ikei i tam mają stoliki, tylko bardzo drogie ( ok. 200zł )

Napisane Jan 3, 2012, 2:16 pm
dominiktracz

dominiktracz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dominiktracz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kup stół do pingponga :P

Napisane Jan 3, 2012, 4:13 pm
korpaFBSB

korpaFBSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to korpaFBSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehhe wole ikea

Napisane Jan 3, 2012, 5:48 pm
Szymexpro

Szymexpro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymexpro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem czy kojarzysz mój park ale ja mój stół zrobiłem tak.
1. kupiłem takich jakich chciałem wymiarów stołu sklejke
2. Kupiłem w ikei 4 nogi (regulowane) najtańsze czyli 1 po 40 zł
I tyle

Napisane Jan 3, 2012, 9:43 pm
piotrek31

piotrek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piotrek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zrobiłem tak :
pierwsze w castoramie kupiłem płytki marmurowe i sztuczną trawe
a pużniej jakiś stół z domu zabrałem i na to to ustawiłem i inne przeszkody itp.
a jak w domu nie masz stołu nie potrzebnego to kup sobie sklejke wiórową i z niej zrób taką podstawe
i tyle :)

Napisane Feb 11, 2012, 2:59 pm
robiz13

robiz13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to robiz13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej a jakie wymiary polecacie??  :stare:

Napisane Feb 11, 2012, 8:23 pm
cappy

cappy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cappy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam mam 150cm na 110cm ale bede mial park g9 bede robil wiec bdzie 110 na 250

Napisane Feb 11, 2012, 9:00 pm
skate1997

skate1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupilem kawał sklejki i dwa takie kosly gdzie mozna regulowac wysokosc

Napisane Feb 11, 2012, 9:06 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja