Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Czy jest Snowpark w zakopanem...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy jest Snowpark w zakopanem??, I z czego sie składa??
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MAM zapytanie czy w zakopanem jest SnowPark?? Jak tak to z czego sie składa?? I jeszcze jedno kto jedzie do Zakopca z Łodzi niech tu tez klika !! :P ;)

Napisane Jan 7, 2006, 9:23 pm
Ric1

Ric1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ric1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Zakopanem nie słyszałem o żadnym snowparku ale będzie niedługo wypaśny w Nowym Targu tj 24km od Zakopanego( jest świetne połączenie PKS, PKP i nie tylko) pozdrawiam :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Jan 23, 2006, 9:44 pm
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem z zakopca i wiem ze tu nie ma zadnego snowparku :-( ake za to w tamtym roku byl half pipe na gubalówce ale nie wiem czy w tym roku zrobią :-/

Napisane Jan 26, 2006, 7:04 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm tylko ile ludu jest zawsze w zakopcu loll:P

Napisane Feb 1, 2006, 8:54 am
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest ten half pipe o ktorym pisalem tylko ze wyglada jak dziura po bombie ;-)

Napisane Feb 2, 2006, 8:55 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze ja cos słyszałem moze widziałem ale patrząc na necie to chyba niee:P :(

Napisane Feb 6, 2006, 8:37 am
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

O bardzo prosze cos na ten moze temat tekst jest ze strony

Treść:
KLIK

SNOW SHOW

27 - 28 lutego 2004, Zakopane
Pomysł zorganizowania zawodów powstał w głowach zakopiańskich freestylerów znacznie wcześniej, jednak każda próba wprowadzenia go w życie spotykała się z dezaprobatą władz miasta i TPN-u. Jak wiadomo nie możemy pochwalić się posiadaniem jakiegokolwiek snowparku gdzie młodzi zapaleńcy mogliby ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności, a liczba amatorów freestyle'u powiększa się z roku na rok. Ponieważ nie mają się gdzie podziać, budują swoje hopki w miejscach niebezpiecznych, czego efektem było porwanie kilku z nich przez lawinę, która zeszła w ubiegłym roku w Świńskim Żlebie w Tatrach.

Jednak marzenie o hopie (istniejącej przynajmniej przez parę dni) w miejscu bezpiecznym i ogólnodostępnym wreszcie udało się urzeczywistnić. Znalazł się człowiek, który zgodził się pomóc w przygotowaniu zawodów freestyle'owych, Naczelnik TOPRu, Jan Krzysztof.

Dzięki jego zaangażowaniu oraz znalezieniu odpowiednich sponsorów w dniach 27 - 28 lutego na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbyła się impreza Snow Show - Zawody Nike ACG Big Air - Snowboard i SKI Freestyle.

U stóp Wielkiej Krokwi "wyrosła" dużych rozmiarów hopka do big aira, na której polscy i zagraniczni uczestnicy zawodów mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami. Wcześniejsze zapowiedzi powstania zalążka przyszłego snowparku z sekcją do slopestyle niestety nie spełniły się, ale najważniejsze, że pierwszy krok został już postawiony.

Impreza z założenia miała także zintegrować dwa środowiska: snowboardowego oraz narciarskiego freestyle'u. Niestety sponsorzy nie wyczuli do końca klimatu: najlepsi snowboarderzy, jako starsi bracia we freestyle, dostali kasę, a narciarze - spodnie i reklamówki z gadżetami. Pozostaje tylko nadzieja, że stało się tak dlatego, iż takie zawody odbywały się pierwszy raz i że w przyszłości wszyscy uczestnicy zostaną już potraktowani tak samo.

W przerwach między skokami odbywały się koncerty Gwiazd a wieczorem kto żyw i cały mógł bawić się na After Party w zakopiańskim klubie Ampstrong.

Najlepszym wśród snowboardzistów okazał się Austriak Hubert Fill, z Polaków najwyższą, 4 lokatę zdobył Mateusz Ligocki.

Big Air - Wyniki Końcowe - Snowboard

1. FILL Hubert AUT - 53.9
2. PETEK Matevz SLO - 51.9
3. CERNIK Martin CZE - 50.3
4. LIGOCKI Mateusz POL - 50.1
5. GRILC Marco SLO - 47.9
6. DELFOUR Raphael FRA - 44.6
7. GIANLUCA Buvoli SUI - 37.7
8. SĄSIADEK Marek POL - 34.7
9. EDWARDSON Jonte SWE - 31.6
10. LIGOCKI Michał POL - 31.5
11. SKARBEK-MALCZEWSKI Robert POL - 31.1
12. MIGACZ Maciej POL - 29.4
13. HONCZ Jakub POL - 28.9
14. LIPTAY David HUN - 26.2
15. KORDEK Marcin POL - 25.1
16. CICHOCKI Paweł POL - 7.2
17. MRÓZ Tymoteusz POL - 19.1
18. MAŁYSZ Wojciech POL - 17.4
19. KOWALCZYK Makary POL - 16.0
20. ZWOLAK Tomasz POL - 14.2
21. KAPUSTIANYK Bartosz POL - 12.5
22. CHMIEL Jakub POL - 10.3
23. RUSIN Bartosz POL - 9.1
24. JĘKOT Andrzej POL - 8.7
25. ALSTER Michał POL - 7.5
26. SĄSIADEK Tomasz POL - 7.0
27. RZANKOWSKI Maciej POL - 3.7
28. ŚWIDER Damian POL - 3.2
28. PAWLIKOWSKI Jakub POL - 3.2

UWAGA TRESĆ JEST WZIĘTA ZE STRONKI CO PODAŁEM WYZEJ ZEBY NIEBYŁO ŻE GO UKRADŁEm POZDRO

Napisane Feb 6, 2006, 10:11 am Ostatnio edytowane Oct 23, 2006, 10:43 pm przez wabahaba
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

podobno maja robic snowpark na harendzie :D:D

Napisane Jan 31, 2007, 10:48 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jade 17 do zakopanego ... i mam nadzieje o chociaż garstkę śniegu :D ... bo o snowparku to nie myślę ... kto jest z zakopanego niech mi powie czy tam jest snieg :D

Napisane Feb 14, 2007, 10:35 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

snieg jeszcze jest. snowpark jest na harendzie przed zakopanem.

Napisane Feb 15, 2007, 7:37 am
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

heh harenda jest w Zakopanym a nie przed :P i to nie byl raczej snowpark tylko jeden rozlozony box bo reszte trzeba bylo rozkladac samemu.

Napisane Apr 18, 2007, 5:25 pm
justunia1

justunia1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to justunia1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam Snowpark w Białce Tatrzańskiej

Napisane Jun 11, 2007, 8:31 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja