Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Własny spocik

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Własny spocik
tekaceable

tekaceable

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tekaceable zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemaners,
mordeczki mam kilka pytań, bo chcę sobie zrobić mały betonowy spocik tylko nie wiem jaki kupić cement i w jakich proporcjach to zmieszać z piaskiem i wodą?
                                                                                  Z góry dzięki, yo! B)

Napisane Jan 25, 2012, 7:24 pm
seweryn1996

seweryn1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seweryn1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oszukaj system czytając to na opakowaniu
a jak nie to poszukaj w google pierwszy link

Napisane Jan 25, 2012, 8:32 pm
samtwo

samtwo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samtwo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Opcja easy to kupujesz nie cement tylko gotową zaprawę murarską - koszt około 10zł za worek. Najpierw wsypujesz zawartość worka do wiadra lub wanienki i powoli dolewasz wody. Zaprawa powinna być lekko wilgotna - niewiele bardziej niż morky piasek z piaskownicy. Jak nalejesz za dużo wody i zrobisz taki "budyń" to nie uformujesz quatera.

Opcja hard czyli kupujesz osobno cement i osobno piasek, ale jak nie masz wprawy i chcesz budować coś małego to nie polecam bo mega łatwo to spie...
Proporcje cement  - piasek - woda 1:3:0,5.

Napisane Feb 14, 2012, 11:23 am
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam pytanie odnośnie nawierzchni.
znależliśmy zaje**sty opuszczony basen i chcemy ogarnąć w nim jakiegos spota, ale nawierzchnia jest trochę lipna i tu moje pytanie z czego najlepiej zrobic nawierzchcnię? (do dyspozycjo prawdopodobnie bedziemy mieć paletę cementu ale to raczej na przeszkody)

Napisane Mar 4, 2012, 2:27 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja