Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » But wewnętrzny teroformowalny

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
But wewnętrzny teroformowalny, co i jak
dejmon

dejmon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dejmon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc tak kupiłem nowe buty burton invader . I jest tam ten but wewnętrzny termoformowalny . Co zrobić zeby go dopasować do nogi . Bo jestem ciemny w tej sprawie napiszcie co i jak ?

Napisane Jan 27, 2012, 10:55 am
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nosić

Napisane Jan 27, 2012, 11:03 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehehe też mam te buty od 2 dni :)
Najlepszą opcją jest po prostu w nich pojeździć. Około 10-15 godzin.

Napisane Jan 27, 2012, 11:15 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
Najlepszą opcją jest po prostu w nich pojeździć.

wydaje mi sie ze najlepsza opcja jest jednak jak specjalna maszyna Ci podgrzewaja tego kapcia i na miejscu dopasowuja do Twojej stopy ;) np jak kupujesz buty ThirtyTwo to na instrukcji masz pokazany zestaw do dopasowywania wkladek do stóp.

Napisane Jan 29, 2012, 2:08 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dupa :P But musi się dopasować do pracującej nogi a nie na siedząco ;]
Moje już mają przeszło 15 godzin i są elegancko wygodne. A bałem się bo prawa noga miała ciasno z początku. Teraz nie jest ciasno ale za to zero luzu i komforcik :)

Napisane Jan 29, 2012, 6:12 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja