Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Początki

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Początki
shoveit

shoveit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shoveit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano wszystkim. Trzy dni temu zacząłem przygodę z snowboardem. Normalnie to jeżdżę na desce na Goofy i mam do was pytanie jakim stylem mam jeździć na snowboardzie żebym miał dobra balansacje do skręcania i jaka długość deski kupić jak mam 174 cm.

Napisane Feb 1, 2012, 5:01 pm
etnies442

etnies442

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to etnies442 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koksem nie jestem w dziedzinie snowboardu, ale długośc deski dobiera się na tej zasadzie że ma Ci sięgać do brody ;) jak się myle poprawić mnie

Napisane Feb 2, 2012, 11:18 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakim stylem masz jeździć? ee?

Napisane Feb 3, 2012, 12:11 pm
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
Jakim stylem masz jeździć? ee?

Takim żeby balansację miał jak najlepszą.

Ps. Dzięki a.pl poznaje coraz to nowsze słowa :) Takie trochę forum edukacyjne.

Napisane Feb 6, 2012, 11:03 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"balansacja" :D

jezdzij tak, jak Ci wygodniej, ja jezdze reg na sb i goofy na snb, wiec nie ma reguly, ze musi byc tak samo

Napisane Feb 13, 2012, 11:10 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JustLearn powiedział(a):

jezdzij tak, jak Ci wygodniej, ja jezdze reg na sb i goofy na snb, wiec nie ma reguly, ze musi byc tak samo

Powaga??? O stary zazdroszczę!!

Napisane Feb 13, 2012, 11:14 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
JustLearn powiedział(a):

Powaga??? O stary zazdroszczę!!

wyczuwam ironię ;)
nie no, gość zadał pytanie to niech wie, ze te sposoby z nogą, która pierwszą stawiamy na schodach itp są ok, ale najlepiej sprawdzić oba style i odkryć, jak jest wygodniej, ja tak mialem i dlatego snb goofy, sb regular

Napisane Feb 15, 2012, 5:26 pm
michasz123

michasz123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michasz123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zazwyczaj  nogą z przodu jest ta mocniejsza np ta którą mocniej kopiesz piłkę i odsyłam cie do tego  owego linku http://www.tipy.pl/artykul_209,prawa-czy-lewa-noga-z-przodu-deski-regular-czy-goofy.html  a co do długości deski myśle że 151 przy twoim wzroscie byla by idealna pozdrowka

Napisane Jan 27, 2013, 8:40 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja