Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Buty wystają poza krawędz

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty wystają poza krawędz
dejmon

dejmon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dejmon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam problem buty po załorzeniu do wiązan wystają ok 3,5cm poza krawędź . Deske jak kupiłem to wiązan nie ruszałem . co zrobić w tej sytuacji .

Napisane Feb 8, 2012, 10:31 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dejmon powiedział(a):
Mam problem buty po załorzeniu do wiązan wystają ok 3,5cm poza krawędź . Deske jak kupiłem to wiązan nie ruszałem . co zrobić w tej sytuacji .

ciężko tak doradzić. bywają różne przypadki możesz to np wyregulować ustawieniem kątów wiązań na desce albo wysunięciem pedału gazu jak jest taka możliwość jednakowoż te 3,5 cm to nie jest jakoś dużo - mi też wystają np i ciężko jest zahaczyć przy jeździe na krawędzi tam gdzie palce (podczas hamowania np) bo wiązania są na platformach które powodują że but jest wyżej

Napisane Feb 8, 2012, 10:51 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi też troche gira wyłazi z wiązań, ale jak tne na krawędzi to palcami nie rysuje po sniegu:)
A jak chcesz aby ci palce nie wylaziły to ustaw pod kątem, tyklo wtedy bedzie ci sie źle jibbingowało

Napisane Feb 8, 2012, 10:59 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cofnij łyżkę wiązania czyli tą aluminiową piętę. Na pewno da się ją wyregulować.

Napisane Feb 8, 2012, 11:08 pm
michasz123

michasz123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michasz123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma co sie przejmować takimi błachostkami 3,5 cm  to naprawdę nie dużo  ale jeśli miałbyś mozliwość to wyreguluj pięte tak jak kolega wyżej radzi ;)  pozdrowka

Napisane Jan 27, 2013, 8:31 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja