Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowboard skocznia

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowboard skocznia
exsilun

exsilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to exsilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema. zbudowałem na podwórku skocznie, i nie wiem tylko czy lepiej będzie jak będzie dłuższa i pod mniejszym kątem, czy krótsza i najazd będzie pod większym kątem. narazie mam krótszą pod większym kątem i jak bym ją przedłużył to poleciał bym dalej ? bo narazie wyskakuje ale nie lece za daleko. tylko boje się że jak ją przedłużę, to zanim wyskoczę to za dużo stracę na prędkości. Jak lepiej ? poradźcie ;P

Napisane Feb 17, 2012, 10:31 am
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie najstarsi górale uczyli żeby skocznia zawsze wyrzucała wyżej niz dalej ;)

Napisane Feb 17, 2012, 11:05 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na snowboardzie nie skacze się w dal...
Oprócz wybicia w górę musi być nachylenie spadu minimum 30stopni aby było bezpiecznie. Przy mniejszym łatwo zrobić sobie krzywdę.

Napisane Feb 17, 2012, 4:19 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lądowanie na płaskie boli ^^)

Napisane Feb 17, 2012, 9:05 pm
babula

babula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to babula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj i to bardzo boli lądowanie na płasko

Napisane Dec 5, 2012, 12:00 pm
simeone

simeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to simeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Optymalny jest dłuższy rozbieg i skocznia wyrzucająca w górę, bo wtedy możesz wykorzystywać czas zawieszenia w powietrzu. Jak lecisz daleko to tylko lecisz daleko. Już lepiej na sankach skakać:P

Napisane Dec 17, 2012, 9:08 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja