Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Dodatki » Snapback / FullCap

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snapback / FullCap, Wasze opinie!
knoh

knoh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to knoh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema!

Który model czapki jest lepszy?
Który model sami byście wybrali?
Czy wgl warto kupować Snapback, czy lepiej dołożyc niewiele i kupić FullCap'a?

Piszcie co uważacie na temat tych czapeczek:)

Pozdro!

Napisane Feb 22, 2012, 10:52 am
gural1234

gural1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gural1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam musisz zdecydować. ja mam dłuższe włosy i bardziej pasują mi snapbacki nie wiem czemu. w full capach chodziłem ale szybko się małe robiły a snapbacka można powiększyć. aktualnie mam na sprzedaż nie udany prezent. New Era Fullcap 59Fifty czerwona LA

Napisane Feb 22, 2012, 1:48 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

joł joł, jak to jest z snapbackami? słuszałem, że w mitchell & ness jest tak, że każda czapka ma inny rozmiar, więc zakup internetowy odpada z góry. a co do new erek to ciekawi mnie właśnie ich głębokość, fullcap nosze 7 1/8 i mam raczej mały łeb, do tego nie lubie jak mi czapka na uszy nachodzi. chciałbym kupić snapbacka ale właśnie sie wacham ze względu na tą głębokość, że mi cały łeb pochłonie i strace tylko hajs na wysyłki. jakby ktoś był zorientowany to prosze o odpowiedź, joł joł:)

Napisane Mar 19, 2012, 8:33 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaki konkretnie chcesz kupić ten snapback? (chodzi mi o markę)
ja właśnie zamówiłem Mitchell & Ness, i jutro powinienem mieć. wydaje mi się, że to bujda, że każda ma inny rozmiar, choć faktycznie wydają się dość głębokie.
z tych co, ja mam, to klasyfikując od najpłytszej do najgłębszej, będzie tak: The Hundreds, Obey, Starter. ale te różnice w sumie nie są aż takie wielkie, noszę NE 7 1/4, w porywach nawet 1/8 i jak dla mnie ten Starter najfajniej leży.

Napisane Mar 19, 2012, 10:00 pm
cyc210

cyc210

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cyc210 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wcześniej nosiłem tylko fullcapy ale własnie trochę się skurczyły ewentualnie głowa urosła. Nosze 7 1/2 i połowa moich fullcapów już jest za ciasna. Dostałem snapbacka Startera na urodziny i normalnie musiałem ostrzyc loki bo mi nawet na ostatnim zapięci nie wchodził ;// ale teraz na ostatnim ale jest git hehe 2 tyg temu dostałem snapa ne i ten z kolei nosze na 2 zapięciu te numeracje snapów są porąbane!

Napisane Mar 19, 2012, 10:17 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziwnym trafem akurat wczoraj miałem okazje pojechać do lublina :) oczywiście przy okazji zwiedziłem monument z nadzieją, że będą snapy i znalazłem jeden fajny DGK 'cold as ice' granatowo turkusowy, troche po przymierzałem i kupiłem :D jest w sam raz, ogólnie jestem happy :) z tych twoich to tylko starter miałem na głowie, i ten dgk jest prawie taki sam, jakbyś mógł to weź porównaj go do Mitchell & Ness, ok? :) ciekaw też jestem jaki masz model ;p :)

cyc210 powiedział(a):
Wcześniej nosiłem tylko fullcapy ale własnie trochę się skurczyły ewentualnie głowa urosła. Nosze 7 1/2 i połowa moich fullcapów już jest za ciasna. Dostałem snapbacka Startera na urodziny i normalnie musiałem ostrzyc loki bo mi nawet na ostatnim zapięci nie wchodził ;// ale teraz na ostatnim ale jest git hehe 2 tyg temu dostałem snapa ne i ten z kolei nosze na 2 zapięciu te numeracje snapów są porąbane!

nie nachodzi ci raczej na uszy nie?

Napisane Mar 20, 2012, 8:43 pm Ostatnio edytowane Mar 20, 2012, 8:53 pm przez Nicoren
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takiego mam Startera:
http://www.consortium.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/l/a/la-str-cap-black-1.jpg
a takiego M&N:
http://caliroots.com/data/product/images/3148220120325153751173184_L.jpg

stwierdzam, że M&N jest jeszcze głębszy niż Starter :)
ogólnie, jeszcze co do jakości wykonania, to Starter i M&N wg mnie najlepiej wyglądają, z tych, które mam.

Napisane Mar 21, 2012, 3:28 pm
skrzattek

skrzattek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skrzattek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mega ten starter Vansa! co do tematu to zdecydowanie wole snapbacki, nie nosze fullcap'ow w ogóle. Nie wiem czemu, jakoś snapy bardziej mi pasują. A co do snapów to posiadam starter x krew, jedna obey i jedna emerica.

Pozdro!

Napisane Mar 21, 2012, 7:32 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam tego samego vansa x starter i wydaje mi się być płytki troszkę

Napisane Mar 27, 2012, 6:27 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

a jaki rozmiar NE nosisz? mi się wydaje dość głęboki, szczególnie w porównaniu do innych, tak jak opisałem.

Napisane Mar 27, 2012, 7:26 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

734 i nie jest tak fajnie jak piszesz, generalnie dla mnie m&n byłby idealny, już na zdjęciach u innych widać że to są wiadra, co oznacza że moja głowa by je tolerowała

Napisane Mar 28, 2012, 12:28 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

aa, no bo ja mam mniejszą głowę i sporą czuprynę do tego, dlatego może trochę inaczej postrzegam te czapeczki :)

Napisane Mar 28, 2012, 9:20 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

takie rozważanie nad głębokością jest bezsensu, po prostu każdy ma inną głowę i myślę że tym samym ameryki nie odkryłem ;) jaram się na maxa tym vansxstarter bo jakość miażdży, z tym że żałuję że nie wygląda na mojej głowie tak jak tego oczekiwałem

na unhuman jest taki bogaty wybór m and n że nie w sposób przeoczyć jakiegoś fajnego nakrycia

z tym że czterysiedem też robi robotę, fajne wzory i kolory mają

Napisane Mar 28, 2012, 3:23 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2012, 3:25 pm przez Royek13
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Royek13 powiedział(a):
takie rozważanie nad głębokością jest bezsensu, po prostu każdy ma inną głowę

jamie mówi, że starter to jeden z głębszych snap'ow, niezależnie jaki masz rozmiar fullcapa on nadal jest głęboki w porównaniu do innych.

Napisane Mar 30, 2012, 1:14 am Ostatnio edytowane Mar 30, 2012, 1:36 am przez Nicoren
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

dla kogoś z wodogłowiem była by jarmułką

Napisane Mar 30, 2012, 6:45 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

w PORÓWNANIU DO INNYCH na pewno jest głębszy :) ale fakt faktem - naprawdę wiele zależy od wielkości głowy, dla tych o większych bańkach polecam M&N

i EDIT, żeby podbić temat..
czy ktoś miał do czynienia z czapkami od 74 Brand? parę jest na Allegro i na unhuman. cena - jak M&N czy Starter. jak z wykonaniem? niektóre wyglądają całkiem fajnie (choć raczej te, które oglądałem na eBay'u).

Napisane Apr 5, 2012, 3:01 pm
kac813

kac813

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kac813 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie miałem i nie kojarzę marki.
gdzie kupowaliście snapy obeya? w polsce ich nie ma... niestety

Napisane May 9, 2012, 3:21 pm Ostatnio edytowane May 9, 2012, 3:22 pm przez kac813
skrzattek

skrzattek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skrzattek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja swoja czape obey kupilem jak bylem w Londynie, w sklepie Size. Ejjj a wiecie czy gdzieś w PL kupię snapa Vans x Starter?

Napisane May 16, 2012, 1:22 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

na skate-europe masz dwa, ten brązowy jest świetny, zastanawiam się, czy go nie kupić.

Napisane May 17, 2012, 7:34 pm
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdyby ktoś był zainteresowany, tanio sprzedam:
http://i45.tinypic.com/zr150.jpg

GIEŁDA

Napisane Jun 10, 2012, 12:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja