Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Giełda » Zamienię » stuff za stuff

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
stuff za stuff, stuff za stuff
sk8ater

sk8ater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema mam na zamiane zakładam nowy temat bo duzo rzeczy nowych przybyło a starych się pozbyłem więc:
1.set;
deck-bw
tape-caper
trucki-mitt
koła-dinky
łożyska-gf
2.set;
deck-hw
trucki-caper
koła-caper
tape-caper
3.set;
deck-caper
tape-caper
trucki-jakieś regular z tuningiem mitta  :P
koła-td
4.deck birds
5.pudełko mitt
za stuff interesuje mnie jakiś stuff do fb sety moge oddzielnie zamienić np. sam deck albo same koła
foto;
http://imageshack.us/g/607/obraz001lm.jpg/

Napisane Feb 26, 2012, 12:04 pm
McSilverable

McSilverable

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McSilverable zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcesz nowego butterfly + gratisy za bw ?

Napisane Feb 26, 2012, 12:19 pm
Soral

Soral

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Soral zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lenwood,kola caper i traki caper za dinky na lozach ?

Napisane Feb 26, 2012, 12:36 pm
sk8ater

sk8ater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie dzięki

Napisane Feb 26, 2012, 1:17 pm
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Blat birds forma druga z grafika ? Koła birds z rdzeniami lub bez ? i traczki za holy ? set

Napisane Feb 26, 2012, 9:42 pm
sk8ater

sk8ater

Member
Wyświetl posty

jakie trucki a moge zamiast rdzeni włożyć łoża bo ja miałem birdsy i si enie dało wyjąć rdzenia

Napisane Feb 26, 2012, 10:04 pm
McSilverable

McSilverable

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McSilverable zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za seta 1 plus cośtam dam boxa 6

Napisane Feb 27, 2012, 8:59 pm
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sk8ater powiedział(a):
jakie trucki a moge zamiast rdzeni włożyć łoża bo ja miałem birdsy i si enie dało wyjąć rdzenia

Chyba się nie da trucki td gumki i talerzyki

Napisane Feb 27, 2012, 9:02 pm
sk8ater

sk8ater

Member
Wyświetl posty

moge zamienić za jakieś miejscówki

Napisane Feb 29, 2012, 6:53 pm
CKfb

CKfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CKfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ile chcesz za dinky bez łożysk?

Napisane Mar 1, 2012, 4:24 pm
McSilverable

McSilverable

Member
Wyświetl posty

a chcesz coś do sb ?

Napisane Mar 1, 2012, 4:26 pm
sk8ater

sk8ater

Member
Wyświetl posty

tylko wymiana nie chcem czegoś do sb bo mam nowy deck tucki połamałem coprawda ale będe miał nowe koła i łoża mam lepsze

Napisane Mar 1, 2012, 5:45 pm
artur9artur

artur9artur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artur9artur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bencha z marmuru za blat birdsa ?

Napisane May 2, 2012, 3:33 pm Ostatnio edytowane May 2, 2012, 3:34 pm przez artur9artur
dawxq16

dawxq16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawxq16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deck Hero Factory Trucki Dan Dizajn Podrobka Kola Mitt Biale Vert Na cienkich za set nr 2 ?

Napisane Jun 3, 2012, 9:19 am
sjakubpro

sjakubpro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sjakubpro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dam birdsa nm2 +10 zł za kola dinky

Napisane Feb 13, 2013, 8:07 pm
Qwazis

Qwazis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qwazis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A tak wgl aktualna jest ta oferta ?? Prosze wlasciciela tego tematu o zautualizowanie go. Pozdrawiam

Napisane Feb 14, 2013, 9:13 am
sk8ater

sk8ater

Member
Wyświetl posty

części stuffu nie mam ale mam wiele nowego

Napisane Feb 14, 2013, 4:38 pm
macpon12

macpon12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macpon12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za kola dinky i loza gf moge dac bw
http://forum.andegrand.pl/index.php?a=topic&t=63896

Napisane Feb 14, 2013, 6:31 pm
sk8ater

sk8ater

Member
Wyświetl posty

nie dzięki pisać mam dużo dobrego stuffu

Napisane Feb 14, 2013, 7:18 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sk8ater powiedział(a):
nie dzięki pisać mam dużo dobrego stuffu

To napisz dokladnie co, tzn. edytuj posta ;)

Napisane Feb 15, 2013, 2:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja