Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » |21.04.2012| Meeting Olsztyn

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
|21.04.2012| Meeting Olsztyn, organizator- panFinger
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema!
Dnia 21.04.2012 organizuje meeting w Olsztynie !
Meeting odbędzie się w bibliotece multimedialnej "Planeta 11" w specjalnie wynajętej do tego sali. Będzie muzyka, zrzutka na jakąś pizze i oczywiście masa zajawki !
Zapraszam wszystkich niezależnie od umiejętności i wieku.
Rozegramy S.K.A.T.E. itp.
Jak pogoda dopisze, to po 16 idziemy na outdoor
Meeting odbędzie się w godzinach od 10.00-16.00.
Spotykamy się o 09.55 przed Olsztyńskim planetarium i na zajawce maszerujemy do "Planety" :)
Aktualni sponsorzy to:
FlatFace
Fingershop.pl
JuniorRamps
Muddy Bench
Heavenly Concrete
Fingerboard-Ramps
LUPUS TAPE
Immortal Decks

Jeśli ktoś chciałby zasponsorować meeting to pisać na PW.
Zgłaszać sie w odpowiedzi :)

Uczestnicy:
-ja,
-Brachu,
-Mc546,
-kolega Mc546,
-kolega Mc546,
-kolega Mc546,
-kolega Mc546,
-kolega Mc546,
-miprat,
-Paneczek98,
-kolega Paneczek98,
-DziurawyBlat,
-sandbox38,
-berlinwood4,
- graf0000,
- klik34,

A OTO PLAKAT:

http://img190.imageshack.us/img190/8826/plakatmeeting.jpg

*Napisane Mar 5, 2012, 4:40 pm Ostatnio edytowane Apr 10, 2012, 12:24 pm przez panFinger
Brachu

Brachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Brachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znowu na 100 % bedę.

Napisane Mar 5, 2012, 5:10 pm
mc546

mc546

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mc546 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pewnie tez z ziomkami, obczajcie temat z tametgo meetingu!

Napisane Mar 5, 2012, 5:29 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ludzie, gdziekolwiek mieszkacie: WBIJAĆ !
Jest po co i miejsce też jest idealne, więc o nic się nie martwcie !
Wsiadać w pociągi, autobusy i jazda  ^^)

Napisane Mar 5, 2012, 6:39 pm
curisco

curisco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to curisco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

flatface....coś ci się nie pomyliło ?

Napisane Mar 5, 2012, 7:01 pm
miprat

miprat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miprat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

curiso tak FlatFace
Będę raczej na 100% ziomek :D
Radzę zrobić od 11-16 lub od 10-16 bo wtedy było mało czasu na czilową jazdę

Napisane Mar 5, 2012, 8:40 pm Ostatnio edytowane Mar 5, 2012, 8:41 pm przez miprat
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

curisco powiedział(a):
flatface....coś ci się nie pomyliło ?

Nie, nie pomyliło mi się. Majk zasponsoruje nas naklejkami na pewno i jakims stuffem, jesli bedzie mial cos na magazynie co moze dac.
Nie wierzysz ? To przyjedz na meeting i sie przekonasz  ^^)

Napisane Mar 5, 2012, 11:12 pm
miprat

miprat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miprat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panFinger , może zrób od 10 do 16 lub od 11 do 16 bo wtedy było mało czasu na luźną jazdę. Jeżeli chcesz mogę wziąć płyty z muzą. Może napisz do tych ludzi co ci mówiłem na meetingu poprzednim ?
Pozdro

Napisane Mar 6, 2012, 4:15 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

miprat powiedział(a):
panFinger , może zrób od 10 do 16 lub od 11 do 16 bo wtedy było mało czasu na luźną jazdę. Jeżeli chcesz mogę wziąć płyty z muzą. Może napisz do tych ludzi co ci mówiłem na meetingu poprzednim ?
Pozdro

Ziomek, mam prośbę. Możesz mi się za przeproszeniem nie wpieprzać w mój meeting ?
Nie potrzebuje żadnych płyt bo muzyka będzie puszczona na głośnikach z podłączonego telefonu do sprzętu.
Pozdro i nie wcinaj się.
Zresztą do meetingu 2,5 tygodnia jeszcze.

Napisane Mar 6, 2012, 4:25 pm Ostatnio edytowane Mar 6, 2012, 4:26 pm przez panFinger
mc546

mc546

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mc546 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

meeting najbardziej pasowal by mi i moim kolegom 17 marca?moze byc?
i godzina by mogla byc od 11 lub 10 zebysmy mogli dluzej posmigac ;)

Napisane Mar 7, 2012, 5:55 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

mc546 powiedział(a):
meeting najbardziej pasowal by mi i moim kolegom 17 marca?moze byc?
i godzina by mogla byc od 11 lub 10 zebysmy mogli dluzej posmigac ;)

Niestety nie może być 17 marca, gdyż mam zawody ;/ Już wcześniej myślałem o tej dacie, no ale właśnie dlatego 17 marca nie pasuje. Tak więc 24 to najwcześniej  ^^)
A o godzinie już myślałem i na 12 będzie ok, zresztą jeśli chcecie wcześniej to nieoficjalnie możemy już tam na sali pośmigać :)

Napisane Mar 7, 2012, 6:07 pm Ostatnio edytowane Mar 7, 2012, 6:08 pm przez panFinger
mc546

mc546

Member
Wyświetl posty

to lipa 24 raczej napewno nei wpadniemy i 31 tak samo

Napisane Mar 7, 2012, 6:13 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Ok ludzie ! Okazało się że 18 mam zawody w Lubawie, więc pojadę na zawody do Lubawy a nie do Ełku 17  :P
Czyli meeting 17 marca  ^^)
Zaraz zmienie plakat  powiadomie sponsorow aby szybciej przysłali stuff  :rolleyes:

NA MEETINGU, WSZYSCY DOSTANĄ PO KILKA WLEPEK "OLSZTYN FINGERBOARDS" MOJEJ PRODUKCJI :) CHŁOPAKI Z NIDZICY OBDAROWALI NAS SWOIMI WIĘC JA WPROWADZAM W ŻYCIE NAKLEJKI OLSZTYNA  :P

UWAGA:
W związku z tym że 17 marca sala zarezerwowana jest dla "ważniejszych" osób niż my, meeting zostanie zorganizowany tak jak miało być, czyli 24 marca.
Jeśli komuś nie pasuje ta data, to ewentualnie w ostateczności meeting można przełożyć na 1 weekend kwietnia, ale to już najmniej prawdopodobna z opcji.
Pozdrawiam, panFinger.

Napisane Mar 7, 2012, 6:23 pm Ostatnio edytowane Mar 9, 2012, 3:35 pm przez panFinger
mc546

mc546

Member
Wyświetl posty

24marca na 100% nie przyjedziemy
31 zobaczymy ale ja mam wesele i nie wiem czy pojade ;p

Napisane Mar 9, 2012, 7:45 pm Ostatnio edytowane Mar 9, 2012, 7:52 pm przez mc546
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

To moze przelozymy meeting na poczatek kwietnia ? Pasowaloby wam ?

Napisane Mar 9, 2012, 8:09 pm
mc546

mc546

Member
Wyświetl posty

zobaczymy moze nie pojade na te wesele, a na poczatku kwietnia Hip studiuje w week wiec odpada, najwyzej 14 kwietnia ale nie wiem czy bedzie nam sie chcialo jeszcze wtedy smigac

Napisane Mar 9, 2012, 8:31 pm Ostatnio edytowane Mar 9, 2012, 8:38 pm przez mc546
miprat

miprat

Member
Wyświetl posty

to kiedy odbędzie się meeting ?
Ej a może w piątek ?? Tak po południu ja mam do 13:30 lekcje jbc

Napisane Mar 9, 2012, 8:54 pm Ostatnio edytowane Mar 9, 2012, 8:55 pm przez miprat
mc546

mc546

Member
Wyświetl posty

moze zrobimy miting tego 17 marca tyle że w kfc lub mc donald? chyba ze znacie jakies inne miejsce w których nas chetnie przyjmą?

Napisane Mar 9, 2012, 9:20 pm Ostatnio edytowane Mar 9, 2012, 9:23 pm przez mc546
miprat

miprat

Member
Wyświetl posty

Ja wiem gdzie może być tylko nie wiem czy chętnie przyjmą trza by było napisać. Centrum polsko-niemieckie to jest na starym mieście. Tam jest taka fajna sala o numerze 100 bardzo duża (o wiele większa od tamtej)

Napisane Mar 9, 2012, 9:22 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Miejsca nie zmieniamy na pewno. Po raz kolejny Ci powtórze bo widze że nie rozumiesz: NIE TWÓJ MEETING TO SIĘ NIE WTRĄCAJ.
Meeting odbedzie sie w planecie 11, jak nie 24 to na poczatku kwietnia i koniec kropka.
Pozdrawiam.

Jeśli meeting odbędzie się w kwietniu to zdobędziemy nowego sponsora a mianowicie HEERO FACTRORY, gdyż pisałem już z olafem. W połowie tygodnia powinna dojść paczka od FlatFace, także jak dojdzie to poinformuje wszystkich.

Napisane Mar 10, 2012, 11:23 am Ostatnio edytowane Mar 10, 2012, 11:29 am przez panFinger
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja