Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Dodatki » Coś na długie włosy.

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Coś na długie włosy., Oprócz czapki.
dirtfa

dirtfa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dirtfa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
nadchodzi powoli wiosna, czas zacząć sezon, rok, dwa lata temu nie było problemu z tym jak utrzymać włosy aby nie wbijały na pole widzenia, lecz teraz urosły, są już dość długie, full capy itp nie pomagają bo po prostu zsuwają się bo mam 'za dużo' włosów..
Macie jakieś inne sprawdzone metody na pozbycie się włosów z przodu oprócz czapki? No i oprócz gumki..
Pozdro ;)

Napisane Mar 7, 2012, 7:25 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.solingen.pl/1463-173-thickbox/noyczki-inox-rozmiar-5nozyczki-cerena-inox-rozmiar-5.jpg
:)

Napisane Mar 7, 2012, 7:43 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zawiązuje sobie taką bandamkę na głowę i jest spoko, a przy długich włosach  bardzo fajnie to wygląda przynajmniej dla mnie ;)

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/09/b1ab433c7ef12e9faa31e671925db6df.png?1316976834

Napisane Mar 7, 2012, 7:53 pm
dirtfa

dirtfa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dirtfa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiedziałem że przylezie jakiś cep, i wstawi zdjęcie nożyczek.

Prosiłbym o odpowiedzi ludzi powyżej 10 roku życia, którzy oprócz google, potrafią użyć głowy do napisania sensownego posta.

Swoją drogą nie mogłem oczekiwać od wszystkich normalnego poziomu, mój błąd skoro mogłem to napisać w pierwszym poście.

---

!@EDIT:

@1adam1 - całkiem dobry pomysł ;) spróbuję.

Napisane Mar 7, 2012, 7:54 pm Ostatnio edytowane Mar 7, 2012, 7:57 pm przez dirtfa
lqu

lqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

głupie pytanie, głupia odpowiedź.

Napisane Mar 7, 2012, 9:20 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na cholere Ci długie włosy? Pytasz o coś na długie włosy. Nie ma "czegoś" na długie włosy i na pewno nie w przypadku męzczyzn. Jesteś męzczyzną?

Napisane Mar 7, 2012, 10:34 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Master tak samo można powiedzieć na cholere ci krótkie? Każdy ma inny gust i nic nie zrobisz.

Masz jakieś wątpliwości co do płci np. tych panów?  :D
http://kulturaonline.pl/resources/pictures/2008/07/22/11371/large/vader1.jpg

Napisane Mar 7, 2012, 11:05 pm Ostatnio edytowane Mar 7, 2012, 11:07 pm przez 1adam1
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):
Na cholere Ci długie włosy? Pytasz o coś na długie włosy. Nie ma "czegoś" na długie włosy i na pewno nie w przypadku męzczyzn. Jesteś męzczyzną?
przypomnij mi, czy to nie panowie ze Sparty nosili długie włosy? Czy nie mówiono, że przystojnym dodawały uroku, a brzydkim grozy : ) ? Dla każdego przynosiły jakąś zaletę.

Najlepszy sposób na długie włosy - dobra gumka do włosów. Jeśli gumka nei łapie... tzn, że masz za krótkie, zapuszczaj dalej.

Napisane Mar 8, 2012, 11:44 am Ostatnio edytowane Mar 8, 2012, 11:45 am przez wrq
dirtfa

dirtfa

Member
Wyświetl posty

wrq gumka łapie, ale nie lubię jeździć w gumce.. :))

PS. nie karmcie trolli..

Napisane Mar 8, 2012, 2:18 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli nie chcesz nosić dodatków aby włosy nie zakrywały widoku to tak: Zapewne masz kręcone włosy i nie układają się. Najpierw wyprostuj je prostownicą, użyj pianki modelującej i ułóż włosy według własnego uznania. Gotowe! Pozdrawiam.

Napisane Mar 8, 2012, 2:37 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

proponuje taką gumkę na głowę dla sportowców. W pierwszym lepszym sklepie sportowym dostaniesz  ;)

Napisane Mar 8, 2012, 4:03 pm Ostatnio edytowane Mar 8, 2012, 5:25 pm przez master9017
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wez chłopie opaskę sobie kup. Zapuszczasz włosy i nie wiesz co z nimi robić...

Napisane Mar 8, 2012, 10:50 pm
Przemo13

Przemo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skróć je sobie trochę + lakier do włosów

Napisane Mar 9, 2012, 2:22 pm
dirtfa

dirtfa

Member
Wyświetl posty

ehhh, niech ktoś zamknie temat bo się banda kretynów zleciała.

Widzę że na andzie poziom jest ciągle taki sam jak był, debilów się nie tępi.

Napisane Mar 9, 2012, 4:33 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zastanów się, co piszesz, bo jak na razie odpowiedzi wyżej są treściwie.

Napisane Mar 9, 2012, 4:41 pm
Nowiciusz

Nowiciusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nowiciusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja używam czegoś takiego jak GUMKA :d ale ja mam kitkę czasami od siostry pożycze spinkę :d

Napisane Mar 9, 2012, 7:22 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na długie włosy najlepsza maszynka.

Napisane Mar 10, 2012, 10:27 am
mac1000

mac1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mac1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na długie włosy osobiście polecam df

Napisane Mar 10, 2012, 1:18 pm
dirtfa

dirtfa

Member
Wyświetl posty

jamie_thomas powiedział(a):
zastanów się, co piszesz, bo jak na razie odpowiedzi wyżej są treściwie.

rzeczywiście, 3 na 10 odpowiedzi przed Twoim postem są pomocne, reszta może jest 'treściwa' ale za nic mi nie pomaga.

mac1000 df? wybacz ale nie rozumiem ;)

Napisane Mar 10, 2012, 6:23 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Chyba chodziło mu o dobrego fryzjera :P

Napisane Mar 10, 2012, 10:41 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja